بچه ها بیاین بگم امروز چی دیدم D:

:wink: بچه ها امروز صبح یکمی خونریزی داشتم رفتم بیمارستان .... نگران نباشین خداروشکر نی نی خوب بود ... :wink: ، یعنی دهانه رحمم خونریزی داشت و خدارو شکر الان خوبم....
اما اونجا که بودم یه خانم اومد واسه زایمان ، دردش شروع شده بود ... :cry: ، چوم صبح زود بود خیلی خلوت بود منم رفتم در اتاق زایمان ایستادم 8O ، وای زنه دست شوهرش رو شکوند فکر میکنم 8O ،
اما شوهر من با هر جیغ زنه میگفت نه سحر تو نمیتونی طبیعی زایمان کنی :lol: ...
اما بچه ها درد زنه فقط ۴ تا درد به فاصله ۳ دقیقه بود ، نی نی نازش زود به دنیا اومد ، خیلی خوشگل بودددددد :D ، خواهر شوهرم میگفت آلمانیا خیلی راحت زایمان میکنن من باورم نمیشد اصلا اضافه وزنم نداشت ت ت ت، لاغر فقط شکم داشت 8O ....

واااااااای من خیلی میترسم تازه این که انقدرلاغربوده انقدر درد کشیده من که تپلی هم هستم یه کم چی قراره سرم بیاد تازه شوشورم که راه نمیدن تو بیمارستان تو ایران پس من دست کی رو فشاربدم :(

سلام سلام صد تا سلام
دوستای عزیزم حالتون خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم براتون یه ذره شده بود.
درسته که سرم حسابی شلوغ شده اما دلم پیش شماهاست و از صمیم قلب برای همتون دعا میکنم.
دوستای گلم زایمان طبیعی اصلا و ابدا ترس نداره. فقط یه خورده درد داره که اگه موقع درد فقط به نی نی فکر کنید دردش شیرین میشه. وقتی هم نی نی نازت به دنیا بیاد تمام دردا یادتون میره. من اگه به زمان عقب برگردم بازم طبیعی زایمان میکنم.
راستی سحر جونم خوشحالم که حال خودت و نی نی نازت خوبه. ایشالله زایمان خوبی داشته باشی و نی نی نازت رو سالم در آغوش بگیری.
مریم گلم
هیچ کس سر زایمان نمرده خانمی اون قدیمااااااا بر اثر خونریزی مردن.
مطمئن باش اگه در مورد زایمان مثبت فکر کنی برات خیلی لحظه شیرینیه.
من که تو ذهنم هر روز لحظه بدنیا اومدن پارسا رو صد بار مرور کردم.
ایشالله که زایمان راحتی داشته باشی و نی نی خوشگلت سالم به دنیا بیاد.

برای همه دوستای گلم دعا میکنم که به آرزوهای شیرینشون برسن.
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام سحرجون....عزیزم من هم ازعوارض سزارین میترسم وفک میکنم دردش هم زیاده و هم از طبیعی و بدفرم شدن میترسم..خصوصا از بخیه هاش :?
راه دیگه ای نیست؟؟؟؟؟؟؟/ 8O
سلام مرضیه جون چطوری گلم...؟ ما هم خوبیم...÷ارساجان چطوره؟؟؟؟؟/ الهی.......
حسابی درگیرت کرده هاااااااا :D
خسته نباشی واقعا..بچه داری واقعا سخته گلم
برای منم دعا کن..از زایمان طبیعی هم میترسم

خدانکنه مریم جااان ایشاا.. زایمان راحتی در پیش داری عزیزم

سلام مرضیه جونم خوشحال دیدم اومدی سایت گلم آقا پارسا گل رو ببوس

الی وسحر نازنین شما هم نگران نباشید ایشاا... زایمان خوبی پیش رو دارین التماس دعا
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام سحرجون خدارو شکر خودت و نینیت خوب هستین :D
سلام مامان مرضیه گل خوشحالم که اومدی بهمون سر بزنی :D
سید پارسارو ببوس و ازش بخواه برا همه مون دعا کنه :D
مریم جون و الی عزیز اونی که فرشته های کوچولو رو تو دل مامانا میذاره فکر همه چی رو کرده نمیخواد شما نگران باشید :D
چه طبیعی و چه سزارین دردش با عشق مادرشدن قابل تحمله :D
خدا نصیب همه آرزو مندان بکنه انشاءالله :D
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

وای ی ی ی مرضیه گلم ،خیلی خوشحالم که بازم اینجت پیش ما هستی :lol: و ممنون از توصیت ،
عزیزم امیدوارم گل پسرت همیشه سلامت باشه .... از طرف من یه بوس خیلی بزرگ بکن :P
مریم جون اینجا که اصلا سزارین نمیکنن :cry: ، البته خودمم دوست ندارم :roll: ،چون نمیخوام اون لحظات زیبارو از دست بدم و مطمینا عوارضش هم کمتر هست... :lol:
به امید خدا همه ما زایمان راحتی داشته باشیم .... انشالله...
رز مهربون و دوستداشتنی من ، باور کن که هر روز به یادت هستم و از خدا مهربون میخوام که همه شما دوستای گلم رو خوشحال کنه ... :lol:

ممنونم سحر عزیزم منم بهترین ها رو برات آرزو دارم از اینکه به یادم من وهمه دوستان هستی سپاسگزارم گلم ایشاا... همیشه سلامت وشاد باشی قربااانت
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 26 مهمان