خونریزی در هفته 6بارداری ...

فیروزه ایهای عزیز سلام.این هفته بدترین وسخت ترین روزای عمرم رو سپری کردم.متاسفانه شنبه یهو دچار خونریزی شدیدی شدم.ولی چیزی دفع نکردم.دکتر که رفتم گفت باید آز تیتر بتا بدی.که تو 6 هفته 53000 شده بود.آزمایشو که دید گفت باید سونو بشی.هفته پیش یه ساک خیلی کوچیک دیده بود.ولی این دفعه یه ساک بزرگ و یه ساک کوچیک دید.تو ساک بزرگ میگفت یه چیزی هست ولی نمیتونم بگم این جنینه.ولی ساک کوچیک خالی بود که گفت شاید هفته دیگه بشه توش جنینو دید.ضربان قلبی هم ندید.شیافمم قطع کرده.از روز یکشنبه دیگه حتی لکه بینی هم نداشتم.دکترم رو هم عوض کردم.این دکترم میگه که باید 6هفتم تموم بشه بعد سونو انجام بدم.خیلی امیدوارم کرده.من خیلی درد زیر شکم دارم سرم هم درد میگیره.صبحا تا ظهر حالت تهوع دارم.اصلا هم میل به غذا ندارم.روحیم رو از دست دادم.خیلی نگرانم.برام دعا کنید.

سلام :D
عزیزم نگران نباش :D
امیدوارم خبر خوبی بهمون بدی :P
ماهم اگه قابل باشیم برات دعا می کنیم :D
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام رهاجون ان شا..که مشکلی پیش نمیاد توکل به خدا
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

ایشاااااااااااا.......... چیزی نیست رها جاان
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام رها جون ایشالله که مشکلی برات پیش نمیاد امیدت به خدارو از دست نده مطمین باش اگه بچه رو خدا بهت داده باشه هیچ مشکلی پبیش نمیاد نگرانی رو هم از خودت دور کن خانمی
وخدایی که در این نزدیکی است ........

Re: خونریزی در هفته 6بارداری ...

v_raha نوشته شده:فیروزه ایهای عزیز سلام.این هفته بدترین وسخت ترین روزای عمرم رو سپری کردم.متاسفانه شنبه یهو دچار خونریزی شدیدی شدم.ولی چیزی دفع نکردم.دکتر که رفتم گفت باید آز تیتر بتا بدی.که تو 6 هفته 53000 شده بود.آزمایشو که دید گفت باید سونو بشی.هفته پیش یه ساک خیلی کوچیک دیده بود.ولی این دفعه یه ساک بزرگ و یه ساک کوچیک دید.تو ساک بزرگ میگفت یه چیزی هست ولی نمیتونم بگم این جنینه.ولی ساک کوچیک خالی بود که گفت شاید هفته دیگه بشه توش جنینو دید.ضربان قلبی هم ندید.شیافمم قطع کرده.از روز یکشنبه دیگه حتی لکه بینی هم نداشتم.دکترم رو هم عوض کردم.این دکترم میگه که باید 6هفتم تموم بشه بعد سونو انجام بدم.خیلی امیدوارم کرده.من خیلی درد زیر شکم دارم سرم هم درد میگیره.صبحا تا ظهر حالت تهوع دارم.اصلا هم میل به غذا ندارم.روحیم رو از دست دادم.خیلی نگرانم.برام دعا کنید.
رها جان عمیقاً امیدورام که در بهترین وضعیت قرار یگیرید.
متاسفانه راهی به جز صبر تا سونوی بعدی (که اکیدا توصیه دارم در مرکز معتبری صورت بگیرد )نداریم.
فراموش نکنید در تشخیص مهارت سونولوژیست خیلی مهم است
كارشناس مامايي فيروز

ممنونم کارشناس عزیز.توکل به خدا.3هفتس که فهمیدم باردارم.ولی از سلامتی جنینم مطمئن نیستم.تو این روزای عزیز منو از دعاهای خیرتون بی نصیب نگذارید.خیلی محتاج دعایم.حامله شدن و اینکه بفهمی بچتو از دست میدی.خیلی سختر از حامله نشدنه. امیدوارم به همین روزای عزیز همه شما فیروزه ایهای عزیز که خواهان بچه هستین هر چه زودتر باردار بشین.وحاملگی سلامتی رو پشت سر بگذارین :cry:

الهی آمین
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

سلام فیروزه ای های عزیز دیشب با کلی استرس رفتم دکتر وقتی که دکتر داشت سونو می کرد می تونستم صدای ضربان قلب خودمو بشنوم ،دکترم گفت جنین سالمه و ضربان هم داره ولی لخته خون بزرگی پشتش بود که گفت باید یک ماه استراحت مطلق داشته باشم و از شیاف استفاده کنم و یک ماه بعد برم تا ببینم خدا چه می خواهد .
متاسفانه اصلاً حال خوشی ندارم .دل درد شدید همراه با حالت تهوع .بی میلی به غذا ، بی روحیه . نمی دونم چی کار کنم .
لطفاً استراحت مطلق را بطور واضخ برام بگین چون من و شوهرم تنها در این شهریم کسیو ندارم که خونش باشم، آیا میتونم با هواپیما برم خونه بابام اینا یا نه؟
یا با استراحت و مصرف شیاف از بین میره؟ یا اگه نره چی میشه

سلام فیروزه ای های عزیز دیشب با کلی استرس رفتم دکتر وقتی که دکتر داشت سونو می کرد می تونستم صدای ضربان قلب خودمو بشنوم ،دکترم گفت جنین سالمه و ضربان هم داره ولی لخته خون بزرگی پشتش بود که گفت باید یک ماه استراحت مطلق داشته باشم و از شیاف استفاده کنم و یک ماه بعد برم تا ببینم خدا چه می خواهد .
متاسفانه اصلاً حال خوشی ندارم .دل درد شدید همراه با حالت تهوع .بی میلی به غذا ، بی روحیه . نمی دونم چی کار کنم .
لطفاً استراحت مطلق را بطور واضخ برام بگین چون من و شوهرم تنها در این شهریم کسیو ندارم که خونش باشم، آیا میتونم با هواپیما برم خونه بابام اینا یا نه؟
یا با استراحت و مصرف شیاف از بین میره؟ یا اگه نره چی میشه

سلام عزیزم خیلی خوشحالم که نی نیت سالمه :D
نگران نباش این دوره بزودی سپری خواهد شد :D
نیاز به رفتن خونه باباتون نیس
اولین قدم دور کردن استرس و امید به آینده و خوش بینی اس :D
نزدیکی اصلا نداشته باش
تو خونه زیاد تکون نخور، وسیله سنگین برندار،موقع نشستن و برخاستن خیلی مواظب باش، موقع دوش گرفتن مث قبل تحرک نداشته باش خیلی با آرامش در عرض 5-10 دقیقه بدنت رو آب بگیر :D
سعی کن بیشتر به سمت چپ دراز بکشی و هرچی که دلت میخواد بخور
مجبور نیستی غذای خاصی استفاده کنی
فقط ترشیجات نخور
جوشانده گیاهی مصرف نکن اصلااااااااااااااااااا مث پونه و...................
زعفران نخور
باز هم این توصیه دوستانه یادت نره که تو هرچه قدر نگران باشی اون بالایی بیشتر از همه نگران و مراقب توست :D
امید و توکل به به خدا همه مشکلات رو حل میکنه :P
منتظر خبرای خوش هستیم :D
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام عزیزم بی روحیه چرا؟؟؟؟خدا رو شکر بچه ات که سالمه.
نازی جون درست میگه گلم اصلا کار سنگین نباید انجام بدی فقط در حد یه غذا درست کردن باشه.وسیله بیشتر از2 کیلو بلند کردن برات خطر داره. اصلا تو جارو برقی نکش خیلی مضره.
غذاهایی رو که به دلت میذاره بخور حتی اگه کم بخوری.تعداد وعده های غذاییتو بیشتر کن.اصلا در غذاهات ادویه استفاده نکن.
خیلی ایستاده واینس که کمرت خسته بشه.هواپیما هم که همه میدونن برای زن باردار خطرناکه.
امواج کامپیوتر و موبایل هم برای بچه خطرناکه.حداقل ممکن دور باش از اینها.
و به طور کامل استراحت مطلق یعنی بیشتر روز رو دراز بکشی و کاری انجام ندی تا انشاالله مشکلت برطرف بشه. :D
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 85 مهمان