Re: سلام دوستای خوبم بیاید کمک

الان همچنان داروی محرک تتخمک گذاری هم مصرف می کنید یا خیر؟
بارانای عزیزم! اگر تخمک گذاری خوب و روتین است، پزشکتون علت نتیجه نگرفتن رو چی بیان کردند ؟ pct(تست بعد از نزدیکی که پیشنهاد نکرده اند؟)
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:الان همچنان داروی محرک تتخمک گذاری هم مصرف می کنید یا خیر؟
بارانای عزیزم! اگر تخمک گذاری خوب و روتین است، پزشکتون علت نتیجه نگرفتن رو چی بیان کردند ؟ pct(تست بعد از نزدیکی که پیشنهاد نکرده اند؟)
سلام کارشناس محترم ممنون از وقتی ک برای پاسخ به سوالات میذارین .
در خصوص سوالتون درمورد مصرف داروهای محرک تخمک گذاری خیر به مدت دوماهه داروهارو قطع کردم ولی در زمان مصرف و سونوگرافی روز 12 هر بار فولیکولهای غالب خوب داشتم و اما در مورد تشخیص پزشک چیزی نگفتن و پیشنهاد آی یو آی دادن و من چون شک به نتیجه داشتم تا حالا نرفتم .
و در خصوص آزمایش بعد از نزدیکی خیر تا کنون چنین آزمایشی ندادم .
کارشناس عزیز ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنید و راهی پیش پام بذارین

سلام
دوست عزیزم! تست بعد از نزدیکی ست (PCT) ترشحات برخی از زنان با تاثیر بر اسپرمها و ... مانع بارداری می شود و ...
اگر به مرکز ناباروری مراجعه می کردید و در همان اولین ویزیت سوال می کردید که با توجه به نرمال بودن آنالیز اسپرم و وضعیت لوله های رحمی و تخمک گذاری؛ مرحله ی بعدی که به طور روتین انجام می دهند دقیقا چیست بهتر بود عزیزم تا زمانتون هدر نرود.
از خدا می خواهم که به زودی شما و همه ی کسانی که انتظار کودکشون رو دارند، کامروا کند و ...!
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان