سلام دوستای خوبم بیاید کمک

سلاممن مشکلم تنبلی تخمدان هستبه صورت شدید حالا ازتون کمک میخوام که هرکسی این مشکل داشته بعد باردار شده یه اطلاعاتی بهم بده مثلا چند ماه منتظر بوده؟چه دارو های مصرف کرده؟ چند تا دکتر عوض کرده؟
من خودم این 7ماه هست که دارم اقدام میکنم بدون قرص پری نمیشم6 ما دوفاستون خوردم بعد اقدام شروع کردم 6ماه دارم متفورمین میخورم 3ماه لتروزول خوردم اما فایده نداشت تا حالا 5تا دکتر عوض کردم چون همشون میگن 1سال وقت داری برو هیچی نخور ولی من عاشق بچه ام حالا دوست دارم اگر شما مایل باشید از تجربیات تون استفاده کنم اگر به این دکترا باشه همه باید پیر بشن بعد باردار بشن

سلام خانمی خوبی ؟ منم پارسال ذتنبلی تخمدان داشتم که شکر خدا بهتر شدم من پروژسترون با متفورمین خوردم ورزش هم خیلللللللللللی مفیده الان من به حالت نرمال برگشتم به نظر من دکترت رو هم خیلی عوض نکن بهتر نتیجه میگیری :P
وخدایی که در این نزدیکی است ........

سلام منم 1سال ونیم هست اقدام کردم خبری نشد از اولین اقدامم به شدت دورهام بهم ریخت تا ماه گذشته هیچ دارویی مصرف نکردم ولی تازه لتروزل با مدرکسی مصرف میکنم

Re: سلام دوستای خوبم بیاید کمک

سلام خانما منم مشکل تنبلی تخمدان دارم ی ساله تو اقدامم بعد هشت ماه دکتر رفتم و الان چهار دوره دارو مصرف میکنم ماه اول فقط کلومیفن و ی آمپول هاش س ژ ولی سه ماه آخز متفورمین روزی سه تا و از روز 3 تا 7 پری هر شب دوتا کلومیفن و روز 6 و 8 پری ی آمپول هاش ام ژ و روز 14 سونوی تخمدان و آمپول هاش س ژ و متاسفانه این ماهم هیچ.
و راستی معتقدم نباید دکترو عوض کتی

سلام بارانا جون.
دوست من مشکل تنبلب تخمدان داشت و خیییییییییییلی شدید بود. رفت عطاری معتبر بهش دارو داد دوماه بعدش باردار شد.
بنظرم شما هم برو طب سنتی.
من یه سری حقایق درباره بارداری پیدا کردم. که
اگر خدا آرزویی در دلت انداخت، بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است...!

سلام بارانا جون.
دوست من مشکل تنبلب تخمدان داشت و خیییییییییییلی شدید بود. رفت عطاری معتبر بهش دارو داد دوماه بعدش باردار شد.
من یه سری حقایق درباره بارداری پیدا کردم. که کلا دیدم به بارداری عوض شده و تازه دستم اومده مسئله اصلی واسه باردار شدن چیه.
اگه میخوای پیغام خصوصی بذار بهت بگم.
مطمئنم اگه بدونیش زود زود زود باردار میشی ان شاء الله

tilana نوشته شده:سلام بارانا جون.
من یه سری حقایق درباره بارداری پیدا کردم. که کلا دیدم به بارداری عوض شده و تازه دستم اومده مسئله اصلی واسه باردار شدن چیه.
سلام تیلانا جون از پاسخگویت ممنونم خانمی من تازه عضو شدم و هنوز خیلی چیزارو نمیدونم خانمی لطف میکنی اگه همین جا بگی خب شاید بقیم که مشکل منو دارن استفاده کردن .
:oops: :cry:

بارانا 110 نوشته شده:
سلام تیلانا جون از پاسخگویت ممنونم خانمی من تازه عضو شدم و هنوز خیلی چیزارو نمیدونم خانمی لطف میکنی اگه همین جا بگی خب شاید بقیم که مشکل منو دارن استفاده کردن .

عزیزم یه پست گذاشتم برو بخونش.
میخواین باردار شین؟ خیلی وقته منتظرین؟ طعنه میشنوین؟ بخونید.
viewtopic.php?f=77&t=8109

بارانا 110 نوشته شده:سلام خانما منم مشکل تنبلی تخمدان دارم ی ساله تو اقدامم بعد هشت ماه دکتر رفتم و الان چهار دوره دارو مصرف میکنم ماه اول فقط کلومیفن و ی آمپول هاش س ژ ولی سه ماه آخز متفورمین روزی سه تا و از روز 3 تا 7 پری هر شب دوتا کلومیفن و روز 6 و 8 پری ی آمپول هاش ام ژ و روز 14 سونوی تخمدان و آمپول هاش س ژ و متاسفانه این ماهم هیچ.
سلام
روندتون درسته عزیزم . تخمک گذاری چطور است ؟ روز 12 13 داشته اید سونو؟
كارشناس مامايي فيروز

tilana نوشته شده:
بارانا 110 نوشته شده:

عزیزم یه پست گذاشتم برو بخونش.
میخواین باردار شین؟ خیلی وقته منتظرین؟ طعنه میشنوین؟ بخونید.
viewtopic.php?f=77&t=8109
سلام تیلان عزیز بخدا با خوندن مطلبات گریم گرفت خیلی خیلی ازت ممنونم ک این لطفو کردی خیلی دلمو گرم کردی هر چی ک گفتی آویزه گوشم میکنم این ماه میخوام حامله شم و میشم بعد میام خبرشو بت میدم برام دعا کن بخدا نزدیکتر بشم ک خواسته هامو ازش بگیرم .بازم مرسی بابت نوشته قشنگت عزیزم.

KarshenaseMamaee نوشته شده:
بارانا 110 نوشته شده:سلام خانما منم مشکل تنبلی تخمدان دارم ی ساله تو اقدامم بعد هشت ماه دکتر رفتم و الان چهار دوره دارو مصرف میکنم ماه اول فقط کلومیفن و ی آمپول هاش س ژ ولی سه ماه آخز متفورمین روزی سه تا و از روز 3 تا 7 پری هر شب دوتا کلومیفن و روز 6 و 8 پری ی آمپول هاش ام ژ و روز 14 سونوی تخمدان و آمپول هاش س ژ و متاسفانه این ماهم هیچ.
سلام
روندتون درسته عزیزم . تخمک گذاری چطور است ؟ روز 12 13 داشته اید سونو؟
سلام کارشناس عزیز بله هر ماه روز 14 میرم سونو و فولیکولم داشتم این ماه هر تخمدان ی فولیکول 22 و 16 میلی داشتم روز 14 آمپول هاش س ژ زدم .
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 42 مهمان