سلام بچه هااا ، من بیمعرفت نیستما

سلام دوستای گلم ...
بچه ها منو ببخشید ولی این چند وقته واقعا داشتم میمردم ... غذا که کاملا تعطیل بود و ۳کیلو وزن کم کردم :( ، الان یعنی توی این ۲روز یکمی بهتر شدم ...
من هر روز واسه همه دعا میکنم و به یاد تک تک شما هستم ، شما هم برام دعا کنین لطفا که بهتر بشم.
خیلی دوستون دارم .... :roll:

سلام سحر جان شما اگر نیای هم من به یاد هستم خوشحال بهتری ایشاا.. بهتر وبهتر میشی ایشاا.. خبر زایمانت رو برامون میاری عزیزم مراقب خودت باش قربانت التماس دعا :D
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

ممنونم سحر عزیزم ایشاا.. خدا از زبونت بشنوه :D
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام سحر جون

عزيزم اگه قابل باشم دعا مي كنم برات .....

گلم حسابي به خودت برس و چيزاي مقوي بخور كه كم شدنه وزنت رو جبران كنه .

مراقب خودت باش :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام سحر جان این حرفا چیه عزیزم همه ما می دونیم که اوایل بارداری مشکلات خاص خودشو داره ، تو فقط مواظب خودت و نی نی گل ما باش همین که هر از گاهی مارو از حال خودت بی خبر نذاری ممنونتیم ، برای ما دعا کن عزیزم. از نی نیت بخواه که برای ما از خدا یه فرشته مثله خودش رو طلب کنه.
اگه قابل باشیم برای سلامتی خودت و نی نیت دعا می کنیم. :D

سحر جون روز های خوبشم کم کم ازراه میرسه .ناراحت نباش وزن از دست رفتت به زودی جبران میشه .
همینکه خوب باشی و سلامت برا ما کافیه عزیزم. به نمی نی گلتم سلام برسون.
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام بچه چند وقت است حوصله نداشتم به سایت مراجعه کنم درگیر مشکلاتی بودم برام دعا کنید هنوز حامله هم نشدمبرا همتون دعا میکنم که خیلی زود مامان بشید

سلام سحرجون..بهترباشي عزيزم... انشالله ه ماه چهارو پنج كه برسي همه ين اذيتا تعطيل ميشه..نگران كم كردن وزن تو سه ماهه اول نباش..من بعد بايد وزن اضافه كني...

سلام سحر جونم. خوشحالم که بهتری عزیزم. انشاا... بعد از این بهتر و بهتر هم میشی نگران نباش گلم. خیلی مواظب خودت و نینی نازت باش. بدون که داری یکی از بهترین لحظات زندگیت رو میگذرونی پس قدرش رو زیاد بدون چون خیلی زود میگذره... :mrgreen:
برات از خدا میخوام مابقی راه رو هم به سلامتی طی کنی...
خیلی التماس دعا...
صبا...
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

Razieh نوشته شده:سلام بچه چند وقت است حوصله نداشتم به سایت مراجعه کنم درگیر مشکلاتی بودم برام دعا کنید هنوز حامله هم نشدمبرا همتون دعا میکنم که خیلی زود مامان بشید

راضیه جون می فهمم چی میگی منم این دوران بی حوصلگی رو طی می کنم ،ایشالا به زودی هممون مامان میشیم.

Re: سلام بچه هااا ، من بیمعرفت نیستمااااا

چقد تعهد داشتیم در قبال هم که حتما باید خبر بدیم به همدیگه یه موقع نگران نشن :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
الان چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
شتر با بارش تو فیروز گم میشه هیش کی سراغ نمیگیره 8O 8O 8O 8O 8O
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 101 مهمان