Re: اینجا تایپیک کورس و کلکل بچه های باهال با اعتماد به نفسه

parisa71 نوشته شده:مامان این ماه خودمم اکی جونم ببینم عرضه کدوممون بیشتره

پريسا جون بذار اقدام ممنوع من تمام شه با همتون كورس ميبندم ببينم كي حريفم ميشه فعلا كه دندون درد تو دستمه آي مامان كشيدم دندون عقلمو يكيشو..... انشاالله زودي ميام ميگم مامان شدم الهي به اميد تو
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

انشاالله ازی جون انشاالله،اخی پس شدی ازی بی دندون اوفتاد تو قندون،
نه خیر تو،با من کورس بذاری حالا بهت میگم عرضه کدوممون بهتره اگه ندیدی!!!
وقتی لبخند جایی برای نشستن میگردد آرزو میکنم لبانت ان نزدیکی باشد.

پريسا جون فعلا نميتونم چبيزي بگم چون اقدام ممنوع هستم٢ ماه ديگه هم جلوگيري بايد بكنم الان ٢ دوره پري شدم .... ميام باهات كورس ميبندم ببينم زور كي بيشتره .حريف ميطلبم... نبود ؟؟نداشتيم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

parisa71 نوشته شده:انشاالله ازی جون انشاالله،اخی پس شدی ازی بی دندون اوفتاد تو قندون،

پريسا جون كي مياي كورس ببنديم من اين هفته دوشنبه آز پيش از بارداري وپنجشنبه دندونمو ميكشم با اميد خدا از آبان شروع ميكنم ولي نميدونم اقدام من فايده اي داشته باشه يانه چون روز تخمك گذاري من شب ١٢. پري هست كه ميشه شنبه ونميشه اقدام كرد ولي روز ١٣ پري اقدام ميكنم نميدونم ميشه يا شب ١٢ پري تخمك گذاري انجام ميشه وبه شب ١٣ پري ميرسه يا نه؟ بيايد ديگه پرانرژي وپراميد......

آزی نوشته شده:
parisa71 نوشته شده:انشاالله ازی جون انشاالله،اخی پس شدی ازی بی دندون اوفتاد تو قندون،

پريسا جون كي مياي كورس ببنديم من اين هفته دوشنبه آز پيش از بارداري وپنجشنبه دندونمو ميكشم با اميد خدا از آبان شروع ميكنم ولي نميدونم اقدام من فايده اي داشته باشه يانه چون روز تخمك گذاري من شب ١٢. پري هست كه ميشه شنبه ونميشه اقدام كرد ولي روز ١٣ پري اقدام ميكنم نميدونم ميشه يا شب ١٢ پري تخمك گذاري انجام ميشه وبه شب ١٣ پري ميرسه يا نه؟ بيايد ديگه پرانرژي وپراميد......
سلام آزی جان قربونت برم انشالله که زودی مامان بشی این ماه حتما حتما من مامان میشم میگید نه نگاه کنید مامان این ماه منم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

انشالله عزيزم انشالله همه مامان بشن من آز پيش از بارداري دوشنبه دادم ولي نتونستم دندونمو بكشم. چون......

پريساجون منم هستم تو كورس ولي انتظار زيادي ازم نداشته باشيد چون تا آذر ماه ميرم اقدام ... تست قبل از بارداريم هم سالم بود
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان