سلاممممممممممممممممممممممممم...خوبم ممنون...صبحها يه كم اذيتم...استرس زياد دارم... منظورت از ديگران چيه؟‌شوهرم كه كبكش خروس ميخوونه... مامانم و خانواده ام هم خوشحالن.......

منم صبحا اذیت میشدم به دکترم گفتم دکترم گفت خوب باید این بچه یه جوری بهت بفهمونه که توی وجودته دیگه
خدا رو شکر که خوشحالی
خدا رو شکر که همه چی آرومه
عزیزم خیلی مواظب خودت باش تا میتونی ناز کن و چیزای عجیب و غریب بخواه
راستی پدر شوهر و مادر شوهرت در چه حالن ؟
اونا عکس العملشون چی بود؟

سلام مریم جون.. منم مشتاقم بدونم عکس العمل کسایی که اذیتت میکردن چی بود!! من که حسابی چشم حسودام ترکید.. حتی بهم تبریک هم نگفتن.. منظورم جاری هامه.. دارن میمیرن از حسادت چون همه از بارداری من خیلی سوپرایز شدن و خوشحال.. مخصوصا پدر و مادر شوهر و خود همسرم.. نمیتونن ببینن اصلا..
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

مریم جون اگه توقعتواز همه ادما کم کنی خودت راحتترزندگی میکنی.
خیلی اینکارسخته ولی باتمرین وپشتکار شدنیه.
شرایطتوخوب درک میکنم توقعتو هم میفهمم اخه منم توشهرغریب زندگی میکنم بازتومامانت ایناهستن حداقل میتونی بری اونجا.
منکه اخرش طاقت نیاوردمو5ماه دوراز شوهرم این دورانوگذروندم.همه اونایی که باردارن میفهمن دوربودن ازشوهرتواین دورا ن خیلی سخته ولی مجبوربودم بخاطر نی نیم :lol:
مریم جون فکرکن نیستن هیچکدومشون..............
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام مریم جان اصلا ناراحت نباش خداجای حق نشسته مطمئن باش .زیادبه این رابطه هافکرنکن اینجوری خودتواذیت مبکنی .مطمئن باش وقتی نینیت بخواددنیابیادمیان دوروبرت اونجاست که میتونی یه کوچولواذیتشون کنی نه مثل خودشون یه جوری که بفهمن

سلام مریم جان ناراحت نباش یه روز این کوچلوت حساب همهشان را می گذادر کف دستشان فقط سعی ات را بذار رو تربیت اون برای مادر من هم این اتفاق ها افتاده حلا از خداشون داداشام برند دختراشون را عقدکند زهی خیال باطل فقط احترام شوهرت را داشته باش :wink: :wink: :wink: :wink:

مریم جان ناامیدنباش به فکراین باش اتاق نینی کوچولوتوچه جوری تزیین کنی چی براش بخری .وقتی تکون میخوره باهاش حرف بزن وبراش قرآن بخون ..دستتوبزارروشکمت آیه الکرسی بخون به این جیزهاخودت ومشغول کن الان بایدخوشحال باشی که لیاقت مادرشدن روداشتی وداری .راستی مریم جان الان توهفته چندهستی؟ مریم جان امروزخیلی تکررادرارداشتم وزیرشکمم تیرمیکشه وزیرنافم ازداخل میسوزه ولی فرداقراره برم آزمایش بدم برام دعاکن خیلی تنهام خداکنه مثبت باشه .........................

راضيه جون اعظم گل و الهام عزيز
ازتون ممنونم
من الان تو هفته دوازدهمم...دوبار سونو رفتم دفعه اول كه ساك بارداريمو ديد دكترو دفعه دوم تو هفته نه بود براي ديدن قلبش
ديگه نرفتم دكتر
اعظم جون ايشالله بحق پنج تن اين دفعه ازمايشت مثبت شه...منم قبل پريودم بااينك هماه رمضون بود و روزه بودم و لي تكرر ادار داشتم....بعد كمتر شد و الان باز بيشتر شده.من پادرد و كمردرد مثل درداي پريود و همه علائم پريوديمو دارم...
الهام جون انشالله توهم اين ماه عيديت رو بگيري ازامام رضا
بچه ها براي تك تكتون دعا ميكنم
درد من ازچيزايي كه شما فكرميكنين خيلي بالاتره.............
فعلا باي
:cry: :cry: :cry: :cry:
راضيه جونم خوشبخت باشي...ممنونتم
دلم خيلي گرفته امروز فقط اومدم اينجا و مطلب نوشتم...دعام كنين

بچه هاخیلی برامریم دعاکنین.انشاالله بخیروخوشی همه چی تموم شه.
یه نذر یارئوف ویارحیم براش میکنم هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 87 مهمان