سلام مامان92 عزیز
آره چرا نمیشه.. به جمع اعتماد به نفس دارها خوش اومدی عزیزم.. خداروشکر که توکل میکنیم و انشالله به وقتش هم نتیجه میگیریم.. تمام اینها شوخی بیش نیست ولی مجبوریم سر خودمون و گرم کنیم و به خودمون روحیه بدیم..
هرچند میدونم آلاله و شما و ونوس جون و تمام مامانای منتَظر زودتر از من جواب میگیرن و انشالله بچه دار میشن ولی باز روحیه و توکل دارم و کورس و ادامه میدم انشالله خدا خودش حاجتمون و بده....
الهی آمین.....
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

سلام ملیسا جان
ممنونم که منم توی کورستون پذیرفتین
من خوشم میاد توی این رقابت شرکت کنم چون:
اینجا در عین اینکه همه با هم رقیبن ولی:
1. همه برای پیروزی بقیه دعا می کنن
2. همه چی دست خداست
3. همه به هم همفکری میدن که دیگری کم نیاره و تا آخر راه ادامه بده
آرام باش، توكل كن، تفكر كن، سپس آستين ها را بالا بزن، آنگاه دستان خدا را خواهي ديد كه زودتر دست به كار شده است. امام علي (ع)

سلام مليسا جون .....

ايشالله خبر بارداريتو ميذاري تو سايت و همه مارو خوشحال مي كني عزيزم.................... :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام. اول از همه به تمام مامان های گل تازه دوباره تبریک میگم.. رز عزیزم..مریم گلم و مهدخت نازم...
بچه ها خیلی ناامیدم..........
یا امام رضا..

دیگه توانی برای کلکل ندارم.. چون این ماه هم شبای مهمی که خانم کارشناس گفتن و درست رعایت نکردم.. بچه ها دعام کنین.. آلاله جون من تسلیم........ میدونم مامان بعدی تویی من حتی آخر از تمامی شما شااااااااااااااید شااااااااااااااید بشم..
فاطیما جون ونوس جون شفق جون مینا جون آلاله عزیزم همگی شما زودتر از من مامان میشید.. من فقط الکی کلکل میکنم تا به شماها روحیه بدم..
یا امام رضا..

دیگه توانی برای کلکل ندارم.. چون این ماه هم شبای مهمی که خانم کارشناس گفتن و درست رعایت نکردم.. بچه ها دعام کنین.. آلاله جون من تسلیم........ میدونم مامان بعدی تویی من حتی آخر از تمامی شما شااااااااااااااید شااااااااااااااید بشم..
فاطیما جون ونوس جون شفق جون مینا جون آلاله عزیزم همگی شما زودتر از من مامان میشید.. من فقط الکی کلکل میکنم تا به شماها روحیه بدم..
یا امام رضا..

سلام.. خوبی عزیزم!!
من 35 سیکل هستم ولی هنوز پری نشدم.. دلم نمیاد ب ب چ بذارم میترسم منفی بشه..
یا امام رضا..

ملیسا جون
سلام عزیزم .خوبی
نا امیدی نداریم................توکلت بخدا باشه .......یادت نره ان الله مع الصابرین
دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره گلم
امیدوارم بزودی با خبرای خوب خوشحالمون کنی
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

سلام دوستای نازم.. من مامان شدم.. امروز ب ب چ گذاشتم مثبت شد رفتم با هزار استرس از بتا بتام 200 بود گفتن مثبته.. نمیدونید چه حالی داشتم......... برای همتون همون لحظه دعا کردم..
یا امام رضا..

هوارتاااااااااااااااااااااااااااااااامبارك باشهههههههههههههههههههههههههه

ايشالله بعدي آلاله عزيزمون باشه :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 43 مهمان