اینجا تایپیک کورس و کلکل ملیسا و

فکر کردی آلاله مقام مامان این ماه مال خودمه.. حالا میبینی.. من قولش و از خدا گرفتم.. امشب 8 پریم بود جات خالی رفتم اقدام.. فردا شب پریودت تموم شد برو ببینیم کی مقام این ماه و میگیره. هرچند خودمم ولی حالا اجازه میدم باهام کورس بذاری.. :lol: :lol: :lol:
پس بزن بریم.......................
این ماه میخوام بترکونم تا آلاله روش کم شه.. حاضرم کمرم همون دولا یا به قول تو سه لا بمونه.. آلاله جونم زحمت نکش خودم میشم ...... :lol: :D :wink:
نمیذارم از من جلو بزنی........ :evil:

یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

مليسا جون اميدوارم همتون تو كورس برنده بشين و ماماناي اين ماه فيروز بشين به اميد خدا :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

:D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
خیلی باحالی ب:mrgreen: چه موفق باشین عزیزان
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

حالا میبینی آلاله جوووووووووون... تو تا دوماه دیگه میخوای روی من و کم کنی من تا یه ماه دیگه.. حالا میبینی اصلا حالا که اینطور شد من هر شب میرم اقدام.. :mrgreen: :mrgreen:

مامان این ماه خودمم آلاله شده شوهرم چهار دست و پا بره سر کار باید هرشب ادامه بده..... زوریه.. بازنده میشی کنار بکشی به نفعته... :mrgreen:
مریم جون درد پریود هم نداشتی میترکوندمت.. با همتون کلکل میکنم.. حریف میطلیییییییییییم.. نبوووووووووووووووووود!!!!!!!
یا امام رضا..

باشه....... میبینیم.. صبور بودن جای خودش جیگرم.. خدا میگه از شما حرکت از من برکت میخوام این ماه حرکتم و زیاد کنم شاید نتیجه بده.. البته احتمال داره از اون جایی که دا رحمم بخوام یه ماه دیگه بهت وقت بدم تا خودت و واسه رقابت بسازی.. باشه پس منم میگم تا دوماه دیگه که به تو هم ضرری وارد نشه و با هم ادامه بدیم عزیزم..... تازه من خونمون داداشم هرشب هست.. سربازها و از پادگان شبا میاد اینجا.. حساب کن با چه شرایطی دارم رقابت میکنم.. به بدبختی میریم اقدام و یواشکی حمام و آروم و با هزار استرس هر ماه اقدام داریم.. ولی باز تو جلوتری که این استرس و نداری.. ولی عیب نداره.... من همین طوری هم حاضر شدم باهات مسابقه بدم جیگر.. :D
یا امام رضا..
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 96 مهمان