سلام ملیسا جونم تبریک میگم عزیزم تو ماه رمضون نمیدونی چقدر واست دعا کردم البته واسه همه دعا کردم
خیلی مواظب خودت باش کلی ذوق زده شدم واست

باور من اینست...
که تو هر آه مرا میشنوی

سلام عزیز دلم قربونت برم ممنونم گلم.. منم واسه همتون دعا کردم..
فدات شم انشالله که همه به آرموهاشون برسن.. بووووووووووووووووووووس عزیزم.
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

الهي به اين وقت عزيز قسم.. خدايا به اين اذان ظهر قسمت ميدم دل همه ي دوستاي منم شاد كن.. من ميدونم و ميفهمم كه انتظار چه قدر سخته تو رو به عزيز ترين بنده ي روي زمينت قسمت ميدم به زودي زود دل اين ماماناي منتظرم شاد كن تا اينا هم مثل من هرروز با دل خوش از خواب بيدار بشن.. يا خداااا از ته دل براي همشون ارزوي سلامتي و شادي و دل خوش دارم يا خداااااااا... :cry: :roll:
یا امام رضا..

سلام ملیسای عزیز، من سفر بودم همین حالا فهمیدم که مامان شدی عزیزم دستام داره می لرزه خیلی خیلی برات خوشحالم ، من شب قدر برای تو و آلاله و ونوس و ... خیلی دعا کردم، خوشگلم ایشالا که بارداری خوبی داشته باشی.

سلام ملیسای عزیز، من سفر بودم همین حالا فهمیدم که مامان شدی عزیزم دستام داره می لرزه خیلی خیلی برات خوشحالم ، من شب قدر برای تو و آلاله و ونوس و ... خیلی دعا کردم، خوشگلم ایشالا که بارداری خوبی داشته باشی.برای من دعا کن.

سلام نيكي گلم قربونت برم من ممنونم ازت.. الهي همه به اين وقت عزيز به ارزوي قلبيشون برسن.. از دعاي شما دوستاي گلم خدا به من لطف كرد.. فدات بشم تو چه خبر؟
یا امام رضا..

Re: اینجا تایپیک کورس و کلکل ملیسا و آلاله است.. هرکی میخوا

Alale65 نوشته شده:و این چی نازلی؟
سلام
اکرم میگفت تاپیک بذار بیاییم باهم صحبت کنیم که اگه میخوایم مامان بشیم چیکار کنیم بهش گفتم چنتا تاپیک قدیمی هست الان بالا میارم که مربوط به این موضوع هست که خیلی حرفا توش گفته شده :D
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

Re: اینجا تایپیک کورس و کلکل ملیسا و آلاله است.. هرکی میخوا

مامان این ماهم خودمم زود باشید بیدار شید دیگه بچه ها اگه بخوابید مامان این ماه تو همه تاپیک ها خودم میشما الان که همه خوابن من رقیبییی ندارم خداااااا
وقتی لبخند جایی برای نشستن میگردد آرزو میکنم لبانت ان نزدیکی باشد.
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان