سلام عزیزانم..
بهار جون بهت تبریک میگم..
انشاالله بارداری سالمی رو پشت سر بذاری و خدا یه نینی سالم بهت بده..
هستی جونم از علایم اگه میخوای من بهت میگم. من بهار جون و نمیدونم ولی من خودم قبل از ب ب چ سرگیجه شدید داشتم.. یه ذ ه سر درد و نوک سینه هام هم مثل زمان پری بسیار حساس شده بود.. وووووووووو جالب تر از همه اینکه چیزهایی که اصلا دوست نداشتم و هوس میکردم و میخوردم.. مثل هندونه و هلو و خیلی چیزایی که بدم میومد و با اشتیاق میخوردم..
نمیدونم تونستم کمکی بهت بکنم یا نه.. ببخشید..
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

سلام دوست جونای قشنگ ، سلام بهار جون تبریک می گم.
یه سوال داشتم دوستان، من تیر ماه بدلیل تشکیل نشدن قلب جنین در هفته 8 کورتاژ شدم ، بعدش هم کلی آزمایش دادم که گفتند مشکل نداشتیم و هنگام تشکیل نطفه جنین کامل تشکیل نشده است ، بعد از کلی آزمایش از خودم و همسرم نشون داد که من مشکلی ندارم ولی اسپرمهای همسرم ضعییف هست که دکتر گفت با دارو قابل درمان هست. حالا یه سوال دارم اگه الان من اقدام به بارداری کنم و نی نی دار شم خدای نکرده همون اتفاق نمی افته؟مشکل همسرم مشکل ساز می شه؟ ربطی به تشکیل ناقص نطفه داره یا نه؟ باید صبر کنم تا مشکل همسرم حل شه؟

خدایاااااااااااااااااااا برای همه دوستای فیروزم دعا میکنم خودت هر موقع صلاح میدونی حاجتشون رو بده
یا امام رضا..

سلام بهار نازنينم برات خيلي خوشحالم عزيزه دلم ........

مبارك باشه گلم..............................................

خدايا شكرت.................................................

خانمي ايشالله بارداري شيريني داشته باشه و ني ني صحيح و سالم و صالح بدنيا بياري :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

خوش به حال بهار جون... این‌قدر که همه دوستان واسه بهار خوشحال شدید و تبریک های از ته دلتون مشخص و معلومه احساس میکنم واسه هیچ چیز این قدر تا به حال خوشحالی نکرده باشید.. من حسودی میکنم بهش.. :wink:
خوش به حالش............. :roll: :wink: :lol:
یا امام رضا..
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 49 مهمان