خدایا شکر برای تک تک نفس هایی که از بدو تولد تا به حال کشیده ام...
خدایا شکر برای وجود تک تک سلول های بدنم، خدایا شکر برای خون درون رگ هایم، خدایا شکر برای تپش های قلبم، خدایا شکر...
شکر برای دست هایی که می توانم زیبایی هایت را لمس کنم، شکر برای پاهایی که می توانند مرا دور دنیا بگردانند، شکر...
خدایا شکر برای چشم هایی که می توانم با آن دنیای زیبا را ببینم، خدایا شکر برای گوش هایی که می توانند اصوات کیهانی را بشنوند، خدایا شکر لحظه لحظه زندگی ام که تو آن را به من هدیه دادی، امیدوارم لیاقت این همه عشقت را داشته باشم، امیدوارم رو سیاه و دست خالی به سویت برنگردم

Re: خدا جون شكرت ...........................................

خداجونم شكرت بخاطرهمه چيز داده ها ونداده ها داده ها بخاطرلطفت وندادها هم بخاطر لطفت چون ميدونم هرچي كه به صلاحمه بهم ميدي خدايا شكرت بخاطر لبخندها واشكهاي كه بهم داديذلبخند زدم جون ميدونستم هنوزم تورو دارم وباهامي و اشكهايم باعث شد تا لحظه لحظه به خداي مهربونم نزديكتر بشم. دوست دارم خداجونم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

Re: خدا جون شكرت ...........................................

خدايا شكر كه بچه م سقط شد حتما قسمت نبود شايد برام ميموند وخداي نكرده سالم نبود ولي خداروشكركه هرچه به صلاحمه برام ميخواي خداروشكر
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان