منتظراي ني ني...

سلام . من 8ماهه دارم اقدام ميكنم. خبري نيست كه نيست. ميدونم هركدوممون شرايط خاصي داريم ولي درد مشترك همه مون اينه كه تا بحال اقداممون ناموفق بوده. به پيشنهاد طاها جان بياين اينجا ثبت نام كنيم و به مدت 40 روز هرروز يكبار دعاي الهي عظم البلاء رو بخوونيم و براي همه دعا كنيم. اميدوارم اين بار صدامون بيشتر به خدا برسه و چون دسته جمعيه اجابت شه. مادراي باردار مارو دعا كنين
اول ثبت نام كنين وبعد تاريخ رو اعلام ميكنيم كه شروع كنيم.هركي موفق شد وباردار شد بياد همينجا خبرشو بذاره.
به اميد روزاي روشن...

سلام بچه ها جون
فکر خیلی خیلی خوبیه :D منم موافقم. برای منم دعا کنید. راستی منو بی خبر نذارینااااااااااا
همتونو میبوسم. در پناه حق :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام مريمم. خيلي فكره خوب و به جاييه.. ما هممون محتاج دعاييم. جه مامانهايي كه به آرزوشون رسيدن جه ما منتظران ايستكاه بارداري.. موافقم از فردا صبح شروع ميكنم عزيزم.. الان دير وقته.. موفق و مؤيد باشي عسلم.
نيني سالم ميخوام

بچه ها سلام. تسليت ميگم شهادت حضرت فاطمه زهرا رو تسليت ميگم. بچه ها تورو خدا بياين دا كنيم. همگي ازامشب شروع كنيم تا40شب بخوونيم.هر كي هم خبردارشد به جمعمون اضافه شه. بچه ها ميگن ايه31 سوره رعد رد خور نداره. بنويسيد و ببنديد به كمرتون.ميگن خيلي خوبه. اميدوارم ايه اش درست باشه.

سلام عزیزای دلم.منم از امشب که شب شهادت شروع میکنم .میگم چطوره یه ساعتی رو اعلام کنی تا همه تو یک ساعت مشخص وبطور جمعی بخونیم؟
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 53 مهمان