سلام عزیزم خیلی خیلی تبریک میگم مبارک باشه انشاله نینیت صحیح و سالم بدنیا بیاد خودت و نینیت برای ما هم دعا کنید که خدابهمو.ن نی نی بده. التماس دعا

سلام ستاره جون. از لطفت بسیار ممنونم.
ایشالله خدا یه نی نی سالم و صالح به شما بده. برات خیلی خیلی دعا میکنم. قربونت :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام بچه ها جون
از همتون خیلی خیلی ممنونم. ایشالله همه شما هم به مراد دلتون برسی. براتون خیلی خیلی خیلی دعا میکنم.
الهام جون فردا نوبت میگیرم تا برم دکتر. شما چکار کردی گلم؟
رز عزیزم، من عکس رنگی ندادم. شما چکار کردین؟
بچه ها جون ازتون میخوام برام دعا کنید تا همه چی خوب پیش بره. مریم جان منو تو دعاهات یادت نره.
قربون همتون، التماس دعا
در پناه ایزد منان
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

marzie66 نوشته شده:راستی بچه ها جون
اولین روز آخرین پریودم 28/12/90 بوده. با این حساب من هفته چندممه؟
سلام
مرضیه جان! مبارک باشه
شما 5 هفته و 2 روز هستید (امروز)
امیدورام که بارداری سلامت و آرومی رو طی کنید و فرزند سالم وصالحی داشته باشید...
كارشناس مامايي فيروز

Re: بارداری

سلام خسته نباشید خانم دکتر عزیز.من سال ۹۲بچه سقط کردم به روش کورتاژ وبعد از آن برای جلوگیری قرص ال دی مصرف کردم که نزدیک به۴سال شد واینکه الان ۳ماه هست که تصمیم به بارداری گرفتیم و اقدام کردیم اینم بگم که ۴ماه قرص و قطع کردم بعد از قطع قرص و گذراندن یک قاعدگی طبیعی اقدام به بارداری کردیم که ماه اول ۱دی پریود شدم و ماه دوم از ۳۰دی تا۱بهمن لک داشتم و پریود نشدم تا۱۸ بهمن که بازم لک دیدم و۲۱پریود شدم و تا این ماه که ۸اسفند باز لک دیدم و پریود نشدم واز دیروز کمردرد شدید دارم زیر دلم هم درد میکنه واینکه امروز نوک سینم رو فشار دادم حالت شیر آمد بیرون.بنظر شما مشکل چیه احتمال حاملگی وجود داره؟؟شرمنده انقدر زیاد شد خیلی ممنون ازتون که وقت گرانقدرتونو برای ما میزارید

Re: بارداری

و اینم اضافه کنم که قبل از اقدام آزمایش کلی و پاپ اسپمیر دادم و خداروشکر همه چیز خوب بود فقط خیلی کم التهاب داشتم که اونم دکترم گفت مشکلی نیست واینکه امروز وقتی سینم رو فشار دادم و دیدم که حالت شیر ولی کمرنگ ازش خارج شد سریع بیبی چک زدم که منفی بود
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان