بارداری

من آخرین تاریخ بیرودم 29 اسفند 90 بود والن 4 روز که عقب انداختم بی بی چک مثبت نشون داد البته خیلی کم رنګږسابقه 2 تا بارداری بوچ هم داشتم که کورتاژکردم و الان بعد از 1.5سال جلوګیری حامله شدم الان زیر دلم خیلی درد میکند وهمش احساس میکنم که میخوام بیرود بشم ممکن است باز هم بوچ باشه ترو خدا راهنماییم کنید همه آزماسشهای لازم هم دادام هم من وهم همسرم سالم هستیم

سلام

سلام حمیرا جان.امیدوارم این بار بارداری سالمی داشته باشی گلم.منم 2 بار حامله شدم و به علت متوقف شدن رشد جنین کورتاژ کردم............عزیزم چه ازمایشاتی انجام دادی ............؟من هم ازمایش کاریو تایپ هم انعقاد خون و کلی ازمایشاته دیگه.............تازه هم رفتم مرکز سقط های مکرر ابن سینا و اونجا هم کلی ازمایش دادم و چند روز دیگه هم وقت عکس رنگی از رحم دارم..............به امید بارداری سالم برای شما دوست خوبم

سلام بچه ها جون
من امروز بیبی چک گذاشتم مثبت شده. احتمال خطا وجود داره؟ البته 6 روزم پریودم عقب افتاده و زیر دلم یه خورده سفت شده. یعنی باردار شدم؟ :P
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام مرضيه جان.مبارك باشه. اره عزيزم. برامنم دعا كن. 8ماهه و خبري نيست. پريودام كه منظمه ولي اين ماه دوهفته تازه عقب افتاد.بي بي چكم منفي بود. بسلامتي باشه بايد بري ازمايش خون بدي بعد هم دكتر بري. خيلي مواظب خودت باش. استرس و بارسنگين ممنوع :wink: دوستت دارم بوس :mrgreen:

سلام مریم جونم بسیار ممنون از لطفت گلم :)
ایشالله خبر مادر شدنت رو خیلی خیلی زود بهمون بدی.
امروز صبح رفتم آزمایش خون دادم. گفته عصر بیا جواب آز رو بگیرم. دل تو دلم نیست. :o شما هم مراقب خودت باش. منم خیلی خیلی دوست دارم. بوووووووووووووووس :P

راستی مریم جون شما هم برو آز خون بده. آخه بیبی چک منفی احتمال خطا داره. منم نمیخواستم بذارم شما که پیشنهاد دادی انجام دادم. آخه یکی از دوستام بیبی چکش منفی شد. ولی با آزمایش خون معلوم شد که بارداره. منتظر خبرای خوشت هستم. :wink:

گلم دقیقا نمیدونم. ولی همون هفته رفت. حالا شما دوباره بده. ناامید نشو. عزیزم اینم بهت بگم که احتمال خطا در همه آزمایش ها وجود داره. با توجه به اینکه پریود نشدید، بهتره که دوباره آزمایش بدی. اینطوری هم خیالت راحتتره هم از بلاتکلیفی درمیای. منتظرت هستم گلم. ایشالله با خبرای خوب :wink:

مذسي من كه نااميد شدم چون بي ب يچكم بعد دوهفته منفيه اميدوارم مال شما هم مثبت باشه عزيزم. نگراني بخودت راه نده. محكم باش. كي جوابشو ميگيري؟ خبرشو بذاي. من صبح ها هستم

ممنون الهام جون :P
حتما ایشالله امشب خبرشو میدم. چشم عزیزم برای شما هم دعا می کنم. به امید خدا ایشالله خدا به همه مامانای منتظر نی نی، یه بچه سالم و صالح بده. امیدوارم خبرای خوبی هم ازت بشنوم. ایشالله شما هم به مراد دلت می رسی. فقط ناامید نشو جیگر.
دوست دارم. بوس :wink:

سلام مرضیه جان تبریک می گم انشاله که جواب ازمایشم مثبت باشه مارم دعا کن من که این ماه بعد از 10 روز لکه بینی پریود شدم که دکتر گفت احتمالا باردار شدی و دفع شده. خیلی ناراحت شدم برام خیلی دعا کن . هر چه منم نتیجه بگیرم.
منتظر خبر خوشت هستیم.

سلام به همه دوستان عزیزم
جواب آزمایشو گرفتم. مثبت بود. مقدار بتا 400 است. خیلی خوشحالم. خدا رو شکر. برای همه شما هم دعا می کنم. ایشالله خدا دل همتون رو شاد شاد کنه. از خانم کارشناس محترم و همه دوستای گلم که هم برام دعا کردن و راهنمایی تشکر میکنم. منتظر خبرای خوش شما هم هستم. :wink:
آخرین ويرايش توسط 1 on marzie66, ويرايش شده در 0.
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان