Re: تا كي منتظر باشم؟ منم نيني ميخوام..

به نام خدا
سلام
من سنم به مادرشدن قد نمیده ولی خودم و خاله هام برای مساءل زنانه به دکتر بیوس مراجعه کردیم
خیلی کارشون عالیه
من یکی از خاله هام بارداری خارج از رحم داشت که خیلی جنین بزرگ شده بود
اما ایشون همون اول بایه معاینه ساده همچین تشخیصی رو دادند که با سونو کاملا تایید شد و بعضی دکترها توی تهران و ساری به خاله ام گفتند دیگه بچه دار نشو که جنین ناقص میشه و ...
اما دکتر بیوس با سه دوره تجویز داروی گیاهی کاری کردند که خاله ام بچه دار شد و اینقدر هم بچه اش خوشگله که حد نداره و سالمه سالمه
حتما یک بار به ایشون سر بزنید
مهم نیست که حتما مشکلتون بارداری یا زنانه باشه
من حتی برای ناخن هایم که یه مشکل نادر داشتند و حتی دکتر جهانبینی نتونستند برای من کاری کنند،ایشون با دیدن عکس ناخن هایم،مشکل منو تشخیص دادند و برام داروهای گیاهی ای تجویز کردند که باعث شد مشکل ناخن های من تا حد بسیار بسیار بالایی حل شد و حالا دوساله که برای ناخن هایم از دوستام خجالت نمی کشم
ایشون در کنار درمان به من روحیه خیلی بالایی دادند
کارشون فوق العاده هست
حتما پیششون برید

شیمول

سلام من این ماه جلوگیری ازاد کردم در روزهای دهم دوازدهم و.چهاردهم پریود برای بارداری اقدام کردم ماه قبل بیست هفتم پری شدم امروز سی ام هست اما من هنوز پری نشدم درضمن سیکل من 28روزه هستش...از بیست هشتم این ماه حالت تهوع دارم سمت راست دلم درد میکنه رحمک تیر میکشه گاهی و کمرم هم درد میکنه.بی بی چک زدم بعدازظهر زد منفی...اما روش زده بود ناشتا درهنگام صبح انجام شود.ایا من باردارم لازمه باز تست بزنم??حالت تهوعم درروزی که باید پریود میشدم و نشدم بود فقط...

Re: شیمول

شیمول نوشته شده:سلام من این ماه جلوگیری ازاد کردم در روزهای دهم دوازدهم و.چهاردهم پریود برای بارداری اقدام کردم ماه قبل بیست هفتم پری شدم امروز سی ام هست اما من هنوز پری نشدم درضمن سیکل من 28روزه هستش...از بیست هشتم این ماه حالت تهوع دارم سمت راست دلم درد میکنه رحمک تیر میکشه گاهی و کمرم هم درد میکنه.بی بی چک زدم بعدازظهر زد منفی...اما روش زده بود ناشتا درهنگام صبح انجام شود.ایا من باردارم لازمه باز تست بزنم??حالت تهوعم درروزی که باید پریود میشدم و نشدم بود فقط...
شیمول جان سلام ان شالله ک باردار باشی و با خبر خوشت مارو خوشحال کنی .
عزیزم تو اول راهی بذار ی نصیحت خواهرانه و دوستانه بهت بگم و اون اینه از همین ماه اول تصمیم بگیر ک دیگه تو نت برای پیدا کردن سوالات سرک نکش عزیزم همه چیو بده دست خدا و گذر زمان

من همش فکر میکردم بچه دار شدن کار آسونیه و هر موقع اقدام کنم میشم . 5 ساله ازدواج کردم و تازه دو ماهه اقدام کردم ولی واقعا صبر میخواد و شاید ماه ها انتظار تا جواب بده.... شوهرم خیلی بچه دوسته تا حدی که شب خواب بچه میبینه و صبح برا من تعریف میکنه. تروخدا دعا کنین منم صاحب یه نی نی بشم...
انشالله هرکی بچه میخواد هرچه زودتر خدا قسمتش کنه.آمین

bahaarjun نوشته شده:خستم از انتظار
مشكل از بيبي جك هاست يا مشكل از ما معلوم نيست. همش منفي منفي منفي
سلام دوستان عزیز .قبول دارم منم یه دوماهیه که اقدام به بارداری کردم ولی این بیبی چک خیلی استراس داره .ولی این سری نمیدونم مال همون نزدیک بودن به دوران پریوده یا ایشالا حاملکی ولی سینه هام ۱۲ روز مونده به وقت پریودیم درد گرفته درصورتی که همیشه ۳ روز قبل درد میگرفت

سلام به همه.من تازه عضو شدم.2ماهه اقدام کردم و همزمان فولیک هم میخورم.9ماهه ازدواج کردم.قبلش پرکاری تیروئید داشتم که درمان کردم.توو این دوماه اتفاقی نیفتاده.دارم استرس میگیرم.میشه کمکم کنید؟کسی مثل من بوده؟

سلام دوستان خوبم عضو جديد هستم به راهنماي شما ضرورت دارم ميخواهم باردار شوم روز اول قاعدگي من به صورت لك بيني بود سه روز بعد خونريزي شد اما وقت تخمگذاري دقيقا كدام روزهاست 3/6/2017 البته تاريخ پريود ام بود به جواب زودتر نياز دارم نكنه در اين روزها باشد
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 38 مهمان