سلام ببخشید دیشب از مشهد آمدیم . دکتر من خانم سودابه بیوس کارشناس مامایی داره ولی خیلی باتجربه هست.خیلی تعریفش را میکننن.

ولایت علی ابن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی

زیلرت قبول گلم
راستی خانمی عرق رازیانه وگزنه برای لاغری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ممنونم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

همون که برای بارداری رفتم پیشش این رژیم دوهفته ای را بهم داد.فعلا متفورمین وآمپول b12 بهم داده .بهم گفت وزنت کم بشه باردار میشی انشاالله .به بجای عکس رنگی هم از سیر گفت استفاده کن اگه بوی سیر از دهانتبیرون آمد مشکلی نداری.

ممنونم رز جان انشاالله قسمت شما بشه به زودی. عرق رازیانه و دم کرده گزنه برای من وکسایی که تنبلی تخمدان pco دارن. ولی اگه فقط میخای لاغر شی از عرق کرفس وعرق زیره استفاده کن در طول روز .

ممنونم نی نی جان من خیلی اضافه وزن دارم دکترم گفته تا نرمال نشده وزنم باردار نشم
حتما عرق زیره و کرفس رو میگیرم لطف کردی عزیزم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام گلم نمیدونم فقط سر خود یه دوره کلومیفن خوردم و امپولم نزدم حالام منتظر پریمم داره میاد یواش یواش
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

دکتر رفتم ولی توهمون ویزیت اول گفت باید عکس بندازی وشوهرتم از بده بدون هیچ دارو وسونوی روز 14.ایندفعه میخوام برم دکتر ابراهیمی تا خدا چی بخواد فکر میکنم نیاز به دارو دارم چون با خوردن کلو میفن فقط یه فولی بالغ داشتم که نشون میده قبلش خیلی نباید تخمدونم فعال بوده باشه
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام آلیس جان دستور دکترم اینطوری گفتن اول یه سیر ایرانی (چون سیرهای خارجی بوش کمه )پوست میگیری بعد میشوریش روش را باسوزن سوراخ ایجاد میکنی وسط یه تیکه کوچیک گاز استریل قرار میدی وداخل واژن میذاری مقداری از گاز استریل بیرون باشه.

نکته مهم اینکه باید با شکم خالی یا حداقل 2 ساعت بعد شام اینکار را انجام بدی وبخوابی تا فردا صبح بوی سیر از دهان ویا بینی اگه بیرون آمد یعنی لوله هات بازن ومشکلی نداری میتوانی از همسرتان کمک بگیرید برای احساس کردن بو از دهان یا بینی تان.می آید یا نه.
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 37 مهمان