bahaarjun نوشته شده:خستم از انتظار
مشكل از بيبي جك هاست يا مشكل از ما معلوم نيست. همش منفي منفي منفي
سلام بچه ها
منم 6 ماه اقدام کردم باری بارداری ولی نشده پرولاکتینم بالاست
منم هرهفته خانواده شوهرم میپرسن پس چی شد.
منم خیلی استرس دارم که نکنه...
امیدوارم هممون زود مامان بشیم بحق صاحب الزمان
من تا حالا هرچی از امام زمان خواستم شده ان شاالله که این بار هم برای من بشه هم برای شما.بگید الهی آمین..

الهی آمین دوست عزیز
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

Re: تا كي منتظر باشم؟ منم نيني ميخوام..

rogi70 نوشته شده:بچه ها من ی تخمدانم تخلیه شده یکیش مونده اونم پرکیست 3ماه هم اقدام کردم اما مشکل یکی دوتا نیس که بزاره من نی نی بیارم کیستم که اصلبشه دعام کنید دعاتون میکنم
عزیزم امیدت به خدا باشه برای خدا کاری نداره. ایشالا به زودی میای و با خبرهای خوش خوشحالمون می کنی.

zaman نوشته شده:سلام عزیزام منم مثل شمام الان ۴سال هست که چشم انتظارم. دیگه از زندگی سیر شدم خیلی ناامیدم برای منم دعا کنید جز خدا از دست هیچ کسی چیزی نمیاد خدا یه نینی سالم به همه مون بده
ایشالا که به زودی زود خدا یه نی نی ناز و سالم بهت میده عزیزم.
http://ghasedakemehr.blogsky.com

سلام خسته نباشيد من الهام ٢٤ سالمه ٨ماه ازدواج كردم،٥ ماهه اقدام كردم اما موفق نشدم تمام آزمايشاتو سونوگرافي واژينال خوب بوده مشكلي نداشتم آزمايش اسپرم همسرم مشكلي نداشته خوب بوده اما نميدونم چرا موفق نميشم؟

elia69 نوشته شده:سلام خسته نباشيد من الهام ٢٤ سالمه ٨ماه ازدواج كردم،٥ ماهه اقدام كردم اما موفق نشدم تمام آزمايشاتو سونوگرافي واژينال خوب بوده مشكلي نداشتم آزمايش اسپرم همسرم مشكلي نداشته خوب بوده اما نميدونم چرا موفق نميشم؟
سلام عزیزم. عجله نکن و استرس نداشته باش. استرس همه چی رو خراب میکنه! تا 1 سال طبیعیه خانومی. ایشالا به زودی زود مادر میشی.
http://ghasedakemehr.blogsky.com

سلام من از روز سوم پریود 5 تا لیتروزل خوردم هر 12ساعتم یه قرص سینمون پلاس میخورم روز 12 پریود رفتم سونوگرافی نوشته بود اندازه رحم mm 78*34واندازه فولیکول18mmدکتر گف فولیکولت خوبه اما رحمت خیلی خیلی کوچیک گفتم یعنی چی گف یعنی امادگی نداره.حالا بنظرتون منظورش این بوده که این ماه امکان بارداری نیست؟؟واینکه رحم تا روز 16م پریود بزرگ میش یا نه؟واینکه ایا کوچکی رحم میتون از خستگی زیاد باش اخ من مسافرت بودم وخیلی تو ماشین چمباتمه نشستم وبه محض رسیدن رفتم سونوگرافی من خیلی به این ماه امید داشتم اما با این حرف نا امید شدم.بنظرتون امکان بارداری هس یانه؟؟؟؟؟؟؟؟/؟/

elia69 نوشته شده:سلام،ببخشید یه سوال داشتم بی بی چک چندمین روز مثبت میشه من تو زوز ۳۱ هستم بیبی چکم منفی شده تمام علائمو دارم
اگه پری نیومده یه چن روز دیگه صبر کن دوباره بیبی چک بزن شاید لقاح دیر انجام شده نشون نمیده
:D
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان