تا كي منتظر باشم؟ منم نيني ميخوام

سلام خانم دكتر عزيزم
ديكه از انتظار خسته شدم هركس و ميبينم بعد از ٧ يا ٨ ماه به آرزوي مادر شدنش رسيد منم دلم بجه ميخواد.. ديكه از حرف مردم خسته شدم ديكه از نكاه تحقير آميز فاميل خسته شدم تورو جون هركي كه دوست داريد كارشناش عزيزم بكيد من جي بخورم تا به زودتر باردار شدنم كمك كنه؟ جيكار كنم؟ تورو خدا هر كي مادر شده بهم كمك كنه..

نيني سالم ميخوام

سلام .منم مثل توام. خيليها مثل ماهستن. صبور باش و فقط از خدا بخواه. ‌چند ماه اقدام هستي؟ من 8ماه شده ولي....
منم خسته ام. مادرشوهرم كه تازه بهش گفتم از اين ماه برا بارداري اقدام كرديم ديگه ميگه برا اونا كه باردار نميشن اين خوبه اون بده. يعني به حساب خودش از ماه اول منو نازا حساب ميكنه كه همون ماه باردار نشدم. ولي خب من چيكار كنم. چاره اي م جز تحمل داريم؟ فقط ساكت باش و به خدا بذار. درمقابل نگاه تحقيراميز و حرف مردم هرچي ساكت تر باشي خدا زودتر جوابتو ميده. حداقل شوهرت باهاته. اما من نه.شوهرم هم طرف اوناست. منم خسته ام. ولي...

سلام دوستای خوبم.نگران نباشید استرس اصلا خوب نیست .پس من چی بگم که بعد از 4-5 ماه باردار شدم و 2ماهه سقط کردم بعد از اونم انگار حالا حالا ها باید منتظر بمونم .توکلتون به خدا باشه منم تو دعاها تون فراموش نکنید .به امید خبرای خوب 8)
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

سلام مريم جونم و مامي جون خوبيد؟ عيدتون مبارك
مرسي از همدرديتون واقعا مريم جون وقتي تو خوندم يه خورده اميدم بيشتر شد كه تنها نيستم اما تا كي به خودمون اميد بديم؟ عيد هركجا رفتم همه ميبرسيدن ٤سال شد كي نينيدار ميشيد بس؟ منم مثل تو ٨ ماهه اقدام كردم عزيزم. دردم از ايجاست كه همه هم تو فاميل تازه باردار شدن و من بيشتر آوردن تو جشم.. ديكه دلم نميخواد هيج جا برم مريم جون..
مامي جونم واسم دعا كن هم واسه من هم واسه مريم.. موفق باشيد عزيزانم. بوووووووووس.
نيني سالم ميخوام

سلام بهارم. خوبي؟ منم دقيقا همينطوره. بااينكه ظاهرا مشكلي هم ندارم بگفته دكتر ولي نشده. از ما هم همه جلو زدن. من يك درد ديگه هم دارم كه شوهرم كه ميبينه يكي دونفر باردارشدن اگه تو زندگيمون بحثي كنيم اونم لابلاي حرفاش منو بابت اين قضيه سرزنش ميكنه. تو ميگي خداي مهربون نميخواد بهمون ني ني بده كه اينقدر عذاب نكشيم و خوردمون نكنن؟؟؟؟؟؟؟؟دوستت دارم وبرات دعا ميكنم ني ني بياري

سلام مريم جونم. انشالله كه خدا به ما هم نظري ميندازه ولي بايد فعلا صبور باشيم. نه بد به دلت راه نده عزيزم جرا نبايد به ما نيني بده؟ خدا ميدونه تو زندكي بد واسه هيجكي نخواستم تو هم معلومه از اون آدمهاي ساده اي هستي كه آزارت به كسي نرسيده. من شنيدم خدا بنده هاي خوبش و به سختي امتحان ميكنه ولي بي جوابشون نميذاره.. نا اميد نشو عزيزم منم به خدا اكه داغ ميكنم و بي تابي ميكنم بيشتتر واسه حرف مردمه والا صبورتر برخورد ميكردم.. عزيزم با شوهرت صحبت كن بهش بكو از اين برخوردش ناراحت ميشي و تو توي اين مسئله بي تقصيري. بعضي مواقع بايد به آرومي ناراحتي هات و بهش بكي شايد منظوري نداشته باشه و اشتباه متوجه شده باشي عسلم. مريم امشب خيلي دعات كردم اكه دعام جواب بده انشالله كه مشكل تو زودتر از من حل ميشه غصه نخور عزيزم. محتاج دعاتم بوس.
نيني سالم ميخوام

سلام دوستای خوبم .معذرت میخوام چند روزی گرفتار بودم نتونستم باهاتون باشم .میدونید مشکل من چیه؟! شوهرم دوست داره بچش نیمه اول سال به دنیا بیاد ! پس برنامه ریزیش هم برای بچه دار شدن از تیر ماهه!پارسال 5 ماه طول کشید تا حامله شدم اونم که سقط شد امسالم میگه از تیر ماه اقدام کنیم :? منم از زخم زبون خونوادش خسته شدم اما چی کار کنم غیر از دعا؟ خوبه که نمیدونن سقط کردم فقط شک کردن !آخه اون موقع بهشون نگفته بودم حاملم ................امیدوارم خبرای خوبی ازتون داشته باشم .روی ماهتون رو میبوسم

راستی از علایم بارداری پرسیده بودید من روزی که باید پریود میشدم یه لک قهوه ای دیدم .دل درد داشتم مثل درد پریود.نوک سینه هام خیلی حساس شده بود.شدیدا بی حال و خواب آلود بودم.تو هفته پنجم هم حالت تهوع داشتم ..........یادش بخیر با همه این دردا بازم خوشحال بودم....... از خدا میخوام به صدای هممون جواب بده

سلام دوستان خوبم انشالله كه همه با هم اين دوران شيرين و شروع كنيم.
نه مريم جونم هنوز نه ولي كمرم امروز درد ميكرد. تا ٣ ارديبهشت جا داره كه بشم.. مرسي عزيزم.
راستي مامي جوجو عزيز شما جرا نكفته بودي به خانواده شوهرت خوب كه باردار بودي عزيزم اين طور كه واست بدتره.. خدايي نكرده لقب نازايي روت نذارن.. به نظرم ميكفتي بارت سبكتر ميشد عزيزم.
اميدوارم در هر صورت همتون موفق و سلامت و شاد باشيد واسه منم دعا كنيد.
نيني سالم ميخوام
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 82 مهمان