الهی آمین :wink: :wink: :wink:

ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام دوستان دیروز یکی از استادا مون تعریف میکرد میگفت سالها بود بچه دار نمی شدم نامه نوشتم برای آیت الله بهجت این دستور را بهم داد بچه دار شدم میگفت حتی یکی از شاگردام هم که شیعه نبود بهش دادم اونم مثل من باردار شد با این که شیعه نبود .
میگفت بهم فرمودن یه گوسفند نظر امام موسی بن جعفر کن وگوشتش را به سید ها بده . استادمون میگفت منم انجام دادم بچه دارشدم دختر شد اسمش را هم گذاشتم فاطمه
ولایت علی ابن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی

چه خوب خیلی خوشحال شدم . خانم نیره سادات صموتی. دکترشما کیه؟شما قمی هستین؟ما دور شهر هستیم شما کجا؟

منم 30متری هنرستانم.نزدیک همیم پس. دکتر صموتی رو نمیشناسم.من یه دوسه بار رفتم خدمت دکتر علوی ولی این ماه میرم ابراهیمی .
من قمی نیستم یه چندسالیه بخاطر کار شوهرم قم اومدم.شما چی قمی هستی؟
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام دوستان ...چه جالب من هم قمی هستم...خوشحالم...دکتر من اقای دکتر ریاحی پور هستند...خیلی دکتر خوبی..خیلیها ازش نتیجه گرفتن ...خانوم برادر من پیش دکتر صموتی میرفتن وخیلی هم راضی ان...الان هم یه پسر گل داره

من قمی نیستم ولی توشهر شما زندگی میکنم خیلی هم از اشنایی باشم خوشحالم. شماهاتو مسنجر نمیاین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قبلا پیشش رفتم راضی بودم ازش
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

خانمای عزیز من تاپیکاتون خوندم و امیدوارم همتون به امید خدا زود مادر بشید.
بهترین راهی که زودتر بچه دار بشید اینه که تا سه ماه شوهرتون فولیک اسید بخوره خیلی جواب میده.دوست من نه خودش و نه شوهرش مشکلی نداشت این کارو کردن به دو ماه نکشید حامله شد و الان پسرش به دنیا اومده.
واسه اینکه قابلیت باروریتونم خانما بره بالا تو د وران پریودی تا 4 روز حمام نرید و کمراتونو
گرم نگه دارید و عسل و دارچینو تو آب گرم مخلوط کنید و بخورید صبح و شب.
وقتی هم خواستید واسه بارداری اقدام کنید تا 10 روز هیچ رابطه ای با هم نداشته باشید و بعد اقدام نیم ساعت دراتز بکشید و پاهارو بدید بالا.
به امید خدا حتما مامان میشید. فولیک اسیدو هم حتما بدید شوهراتون بخوره که از هر چیزی واسه بارداری کارسازتره.خودتونم بخورید

سلام ببخشید امیرحسین جان وقناری جان این چند روز اینترنتم قطع بود. خسته شدم دکترم را عوض کردم.دیروز رفتم پیش خانم سودابه نیوس بهم رژیم لاغری داد گفت 8 کیلو وزنت را کم کنی باردار میشی متفومین و آمپول b12 هم بهم داد. راستی بچه ها من امشب انشاالله میریم مشهد الرضا برای همتون دعا میکنم.

ممنونم نی نی جان التماس دعای فراوان منم دکتر گفته باید وزنم بیاد پایین گلم میشه بگی رژیم چی بهت داده ممنونم موفق باشی خوش بگذره :wink: :wink: :wink:

من چون تنلی تخمدان دارم این رژیم را بهم داد. گفت بعد از پریدت پاک شدی شروع کن تا دوهفته
خورشت کنگر, خورشت کرفس,خورشت آلواسفناج - خورشت کدو بادمجان - خورشت بامیه - خرشت بادام - خورشت هویج - خورشت لوبیا سبز
همه این خورشت ها باید باروغن کم وبدون تفت دادن تهیه کنید حدود 150گرم گوشت گوسفند یا یه تیکه سینه مرغ به خورشت اضافه کنید 20دقیقه آخرپخت تمر هندی یا لیمو عمانی یا رب انار میتوانید استفاده کنید.
زمان خوردن خورشت:
8صبح - 12ظهر - 8 شب - 12شب

نکته : روزی یک خورشت را بایک عرق بخورید به من گفت عرق رازیانه را بجای آب بخور . (عرق گزنه- عرق زیره- عرق اطرج عرق کرفس) از این عرقها هم می توان جای گزین آب کرد.

در صورت ضعف یک قاشق غذاخوری عسل در یک لیوان آب مخلوط کرده ومیل نمایید.

از چای بسیار کم رنگ یا دم کرده گزنه وچای سبز با یک عدد خرما میل کنید.

میوه مورد مصرف به وسیب باشد

قبل وبعد رژیم قد- وزن- دور ناف - چهار انگشت بالای ناف - چهار انگشت پایین ناف - دور باسن و دور بازو را در حالت ناشتا وبعد از تخلیه ادرار ومدفوع اندازه گیری کرده ودر مراجعه بعدی با خود بیاورید.
آخرین ويرايش توسط 1 on ninijan, ويرايش شده در 0.

ممنونم عزیزم
من چای سبز هرشب میخورم ایشاا... که هرچه زودتر وزن کم کنیم ایشاا... :wink: :wink:

ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 27 مهمان