سونوگرافی

نمایه کاربر
sadeghi
عضو جدید
عضو جدید
محل اقامت: تهران
تماس:

سونوگرافی

پستتوسط sadeghi » چهار شنبه 23 آذر 1390, 7:01 am

از همه عزیزان خواهش میکنم واسم دعا کنند امروز ساعت 2:30 وقت سونو دارم .خیلی استرس دارم . :cry: اگه جنین تشکیل نشده باشه ایندفعه به اطرافیان چی بگم. :oops: من فقط یه روز لکه بینی داشتم .ایا با اون یه روز میشه مشکلی بوجود بیاد .من هنور همه علائم حاملگی از جمله درد سینه.تکرر ادرار و ترشحات از واژن رو دارم.اگه سقط صورت بگیره این علائم از بین میره؟ :roll:

نمایه کاربر
fatimaa
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط fatimaa » چهار شنبه 23 آذر 1390, 9:10 am

عزیزم انشاالله که همه چی عالیه...
نگران نباش. منم همه این علائم رو دارم....عزیزم اصلا تو فکر س ق ط نباش. راستی یکم زود نمی خوای بری واسه قلب؟ من هفته دیگه میرم. اخه بعضی وقتا دیرتر تشکیل میشه.

نمایه کاربر
fatimaa
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط fatimaa » چهار شنبه 23 آذر 1390, 9:11 am

نگران نباش. منم همه این علائم رو دارم....عزیزم اصلا تو فکر س ق ط نباش. راستی یکم زود نمی خوای بری واسه قلب؟ من هفته دیگه میرم. اخه بعضی وقتا دیرتر تشکیل میشه.
thanks

نمایه کاربر
fatimaa
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط fatimaa » چهار شنبه 23 آذر 1390, 9:12 am

thanks

نمایه کاربر
maryam2662
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط maryam2662 » چهار شنبه 23 آذر 1390, 9:50 am

منتظرم تا برگردین و خبرای خوش بدین. من فراموشتون نکردم. دعا کردمت

نمایه کاربر
maryam2662
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط maryam2662 » چهار شنبه 23 آذر 1390, 10:19 am

نمایه کاربر
maryam2662
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط maryam2662 » چهار شنبه 23 آذر 1390, 10:23 am

نمایه کاربر
marzie66
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط marzie66 » چهار شنبه 23 آذر 1390, 2:31 pm

سلام خانم صادقی
ایشالله که با خبرای خوب برگردی. اگه منم لایق باشم حتما برات دعا می کنم. راستی ما رو هم بی خبر نذاریا!!!!!!!!!!!! :?:
:D
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

نمایه کاربر
mamijojo
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط mamijojo » چهار شنبه 23 آذر 1390, 2:50 pm

سلام خانم صادقی ایشالا که بهمون خبرای خوش بدی
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

نمایه کاربر
sanamjoon
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط sanamjoon » چهار شنبه 23 آذر 1390, 3:59 pm

الهام جون سلام.منتظر جوابت هستم .لطفا جواب بده نگرانتم. :oops:

نمایه کاربر
sanamjoon
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط sanamjoon » چهار شنبه 23 آذر 1390, 4:02 pm

الهام جون سلام.منتظر جوابت هستم .لطفا جواب بده نگرانتم. جواب سونو چي شد؟:oops:

نمایه کاربر
fatimaa
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط fatimaa » چهار شنبه 23 آذر 1390, 8:46 pm

الهام جان سلام
جواب سونوت چی شد؟ من بفکرتم. انشاالله همه چی رو به راه باشه.
در پناه حق...
thanks

masoome1
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

هتل 5 ستاره میدان دبی

پستتوسط masoome1 » پنج شنبه 8 شهریور 1397, 7:05 am

هتل پنج ستاره میدان که در کنار پیست اسب دوانی قرار دارد، اتاق های لوکس، شامل یک بالکن اختصاصی مشرف به پیست به میهمانان ارائه میدهد. این هتل تک استخر بالای پشت بام و مرکز اسپا نیز در اختیار دارد. اتاق های هتل میدان طرّاحی داخلی زیبا و دکوراسیون گرم و چشم نوازی دارند و شامل وای فای رایگان و تلویزیون تخت می شوند. بعضی از اتاق ها آشپزخانه کوچک و پذیرایی دارند. میهمانان می توانند از رستوران های هتل میدان شامل Prime Steakhouse، رستوران بین المللی Farriers و رستوران Shiba، که غذاهای عربی (هندی، چینی، تایلندی و ژاپنی) سرو می کند، بهره مند شوند یا غذا را در تراس بیرونی که مشرف به مسابقات است میل کنند. باشگاه مدرن هتل میدان تجهیزات ورزشی و کاهش وزن دراختیار دارد. بعد از یک ورزش سنگین، میهمانان می توانند از یک ماساژ کامل توسّط یکی از متخصصان هتل لذّت ببرند. هتل میدان با خودرو 10 دقیقه تا مرکز همایش بین المللی دبی و 20 دقیقه تا فرودگاه بین المللی فاصه دارد. پارکینگ رایگان اختصاصی نیز موجود است.
امکانات :
بیرونی: استخر روباز، باغ، تراس، تراس آفتاب
فعالیت ها: زمین تنیس، زمین گلف(در 3 کیلومتری)، بیلیارد، دوچرخه سواری، اسب سواری، مرکز فیتنس، اسپا و مرکز سلامتی، ماساژ، جکوزی، اجاره دوچرخه، زمین بازی کودکان
غذا و نوشیدنی: رستوران، بار، صبحانه در اتاق، رستوران(سفارش غذا به صورت جدا)، رستوران(بوفه)، اسنک بار،منوی ویژه غذاهای رژیمی(در صورت تقاضا)
اینترنت: رایگان! وای فای در تمام قسمت های هتل بدون هیچ هزینه ای موجود است.
پارکینگ: رایگان! پارکینگ رایگان خصوصی در محل امکان پذیر است(نیازی به رزرو نیست.)
خدمات: سرویس اتاق، اجاره اتومبیل، آژانس(اضافه بها)، تاکسی به فرودگاه(اضافه بها)، پذیرش 24 ساعته، پذیرش و خروج میهمان سریع السیر، تبدیل ارز،منشی تور، سرویس بلیط، نگهداری چمدان ها، دستگاه خودپرداز ATM، سرویس مستخدم، سرویس نگهداری از کودک، لباسشویی، خشکشویی، خدمات اتو، ماشین برق کفش، اتوی بخار لباس ها، سرویس پیشخدمت(زن) روزانه، امکانات برگزاری نشست ها/ضیافت ها، فاکس/فوتوکپی،مرکز زیبایی/آرایشگاه، مغازه کادو فروشی، امکانات اتاق VIP، سوئیت ویژه ماه عسل باکو ، دبی ، باکو ، دبی ، تور دبی تور باکو، تور ارزان دبی ، تور زمینی باکو ، تور لحظه آخری دبی، ویزا دبی، سفر باکو ، سفر دبی، ویزا باکو ، تور آذربایجان، تور زمینی آذربایجان، تور ارزان باکو، تور لحظه آخری باکو، سفر به باکو، سفر به دبی، [url=http://dubaifa.com/%D9%87%D8%AA%D9%84-5-%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A8%DB%8C/DBF-98]هتل 5 ستاره میدان دبیurl]،تور دبی تور باکو، تور ارزان دبی ، تور زمینی باکو ، تور لحظه آخری دبی، ویزا دبی، سفر باکو ، سفر دبی، ویزا باکو ، تور آذربایجان، تور زمینی آذربایجان، تور ارزان باکو، تور لحظه آخری باکو، سفر به باکو، سفر به دبی، هتل 5 ستاره میدان دبی عمومی: روزنامه، گاوصندوق، مغازه(در هتل)، اتاق های بدون سیگار، امکانات ویژه میهمانان معلول، اتاق های خانواده، آسانسور، اتاق های عایق صدا، سیگار ممنوع در سراسر هتل، مکان مخصوص سیگار کشیدن
زبان ها: فیلیپینی، روسی، هندی، انگلیسی، آلمانی، عربی

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان