من ميخوام مامان بشم

منم دلم نيني ميخواد

خدايا دلم خون شد

تا كي منتظرم ميذاري آخه خدا جونم؟

منم دلم يه نينيه سالم ميخواد

خدااااااااااااا
نيني سالم ميخوام

خدايا
منم
نيني
سالم
ازت
ميخوام

خدا
جكم
جوب منم بده
خداااااااااااااااااااااااا

نينيه سالم ميخوام بهم بجه خدا التماست ميكنم
منم بجه سالم ازت ميخوام.
نيني سالم ميخوام

خدايا
منم
نيني
سالم
ازت
ميخوام

خدا
جكم
جوب منم بده
خداااااااااااااااااااااااا

نينيه سالم ميخوام بهم بجه خدا التماست ميكنم
منم بجه سالم ازت ميخوام.
نيني سالم ميخوام

خدا هيج ****** و از دركاهت نااميد بر نكردون
خدايا قول ميدم فراموشت نكنم

خدايا قول ميدم هر روز صدات بزنم و به يادت باشم

يه جايي خوندم بنه خاطر اين جوابمو نميدي كه هي صدات كنم و فراموشت نكنم و هر روز با تو باشم و اسمت و بيارم

خدايا من جلو همه اين دوستام قول ميدم بهت قسم ميخورم هيجوقت ديكه نمازم و ترك نكنم و فراموشت نكنم خدايا اكر واقعا برات عزيزم اين ماه جواب منم بده نااميدم نكن. منم دلم نيني ميخواد خدا جونم نذار نااميدشم
خدايا ٢هفته ديكه معلوم ميشه اين ماه جوابمو ميدي يا نه. خدايا اميدمو نااميد نكن..

خدايا دوستت دارم صدامو بشنو و حاجت دلمو بده بهت قول دادم خدا جونم
اكه زدم زير قولم خدا جونم هركارخواستي باهام بكن. خدايا ديكه تحمل ندارم منم نيني سالم ميخوام ازت آخه برات كاري نداره كه.. يه اشاره كني حله.. خدايا اميدم به تووفقط ما كسه ديكه اي رو نداريم كه نااميدمون نكن..
الهي آمين.
نيني سالم ميخوام

اميدم را نا اميد نكن تنها اميدم.
اميدم را نا اميد نكن تنها اميدم.
عاشقتم خدا جون.
اين ماه بد جوري منتظر كرمتم خدا.
نيني سالم ميخوام ازت خدا جونم.
نيني سالم ميخوام

منم اين ماه دلم ميخواد مامان بشم
تموم ماماناي خوشبختي هم كه تازه مامان شدن همين آرزو رو داشتن ديكه! از همي جا ها دعا كردن و با خداشون حرف زدن منم خيلي حرفا دارم با خدا.
خدايا خودت ميدوني از حرف مردم خستم از تنهايي و سوت و كوري خونه خستم منم دلم يه نيني سالم و ناز از توو اون همه نينيهايي كه به همه ميدي ميخواد دلمو نشكون اين ماه خدا.
يعني ميشه دو هفته ديكه منم با خبر خوش بيام و بكم منم.. اي خدا خداي مهربونم يه لطفي به ما هم بكن قربون اون بزركيت. حرف مردم ديكه خيلي سنكين شده برام. بهم با دادن يه نيني سالم آرامش و بركردون..
خدايا.
نيني سالم ميخوام

بهارجون کمی بی خیال بشی برای باردار شدنت هم بهتره، به خدا توکل کن ... به حرف مردم کاری نداشته باش. مگه می خوای برا اونا بچه بیاری؟
من دو سال پیش باردار شدم تو همون ماه اول که اقدام کردم... خیلی خوشحال بودم، یه جورایی احساس غرور می کردم که بعد از دو سال جلوگیری حالا تا خواستم شد... اما به ماه دوم که رسیدم قلب جنین تشکیل نشده بود و سقط کردم... حالا که دوباره اقدام کردم هر چند دوست دارم زود به نتیجه برسه اما توکلم بیشتره... اگه آدم باور داشته باشه که اون موجود کوچولو و دوست داشتنی مال خودش و اطرافیانش نیست بلکه امانتیه که خدا به دستش میده راحت تر با این انتظار کنار میاد.
امیدوارم زود زود به آرزوت برسی
برای من هم دعا کن

ایشاا.. من که خیلی براتون دعا میکنم ایشاا... همه بچه های سایت بارداربشن بچه های سالم وصالح خدا بهشون بده بهار جان در دعاهای من همیشه هستی قربانت گلم تندرست باشی و سربلند
در آسانی ها خدا را بخوان تا در سختی ها صدایت برایش نا آشنا نباشد . . .

سلام مهدا جون
فکر کنم گفتی تو بارداری اول دو ماهه سقط کردی؟!
منم همین اتفاق برام افتاد.قلب بچه تشکیل نشده بود و خودش سقط شد..
برا این دفعه ازمایشی هم دادی؟
چقدر صبر کردی برا اقدام بعدی؟
ممنون میشم اگه تجربه هاتو با هام درمیون بذاری
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

بله فاطیما جون. دو سال قبل این اتفاق افتاد... تا بخوام دوباره از نظر روحی آماده بشم دو سال طول کشید. برای این دفعه حدود 6-7 ماه پیش رفتم دکتر یه سری آزمایش های معمول رو داد و همون قرص فولیک اسید و ویتامین E . اصلا رو این مسأله مانور نداد. چون مشکل شایعیه و معلوم هم نیست علتش چیه... گفتم آزمایش ژنتیکی چیزی لازم نیست گفت نه یک بار ممکنه برای هر کسی اتفاق بیفته اگه تکرار بشه باید یه فکری کرد.

الان چی؟ بارداری؟
اره به منم همینو گفتن
ولی ما قبلا از ژنتیک دادیم
خداروشکر مشکلی از اون لحاظ نبود
ازمایشای همسرم هم جوابش خوب بود
من فقط 6 ماه صبر کردم
ممنون از راهنماییات عزیزم
ایشالا برای شما هم مشکلی پیش نیاد و به سلامتی مامان شی!
بوووووس
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 51 مهمان