دعا

سلام دوستان خوبم
من خیلی دوست دارم که مامان بشم 5 ماه که اقدام کردم ولی هنوز خبری نشده بیشتر از همه شوهرم خیلی دوست داره و چون هر ماه میپرسه پس چرا حامله نمیشی بیشتر استرس برام ایجاد میشه تروخدا منو دعا کنید که اگه خدا صلاح بدونه زودتر منم به حاجت قلبیم برسم و جلوی شوهرم شرمنده نباشم . :cry:

سلام دوست خوبم
نگران نباش گاهی اوقات تا چند ماه طول میکشه
اگر تا یک سال حامله نشدی بعدا به دکتر باید مراجعه کنی
من خودم بعد از 8 ماه باردار شدم که مجبور شدم کورتاژ کنم حاملگی پوچ
الان دوباره باردارم هفته 5 اما هنوز جنین و صدای قلبش تشکیل نشده
دو هفته دیگه باید برم سونو
ترو خدا برام دعا کن

نگران نباش عزیزم....منم مثل دوست قبلی بعد از 5 سال جلوگیری و6 ماه اقدام باردار شدم..ولی پوچ شد....الان هم دوباره اقدام کردم..نگران نباش...فقط برو دکتر چک کن ببین تخمک گذاری داری.....
برای منم دعا کن درکت می کنم.....بای

سفارش کلاسور

رای چاپ کردن کلاسور در افراگرافیک، مراحل زیر را پیش روی خود خواهید داشت:
  1. سفارش اولیه: با سفارش اولیه، می توانید طرح مورد نظر خود را به کارشناسان افراگرافیک ارائه کرده و یک مدل ابتدایی از چیزی که می خواهید، معرفی کنید. این کمک خواهد کرد تا در مراحل بعدی، محصولی که تحویل می گیرید، مطابقت زیادی با تعریف نیاز اولیه شما داشته باشد.
  2. ارائه طرح از سوی افراگرافیک: کارشناسان افراگرافیک با دریافت طرحی که مشتری در بدو امر ارائه کرده و سفارش داده است، یک طرح ایده آل برای چاپ ارائه کرده و پس از به دست آوردن تائید مشتری در خصوص آن و احیانا اعمال تغییرات لازم؛ به مرحله نهایی یعنی چاپ وارد می شوند.
  3. چاپ کلاسور: چاپ کلاسور بر مبنای طرحی که روی آن بین کارشناسان افراگرافیک و مشتری توافق شده است، انجام خواهد شد.
تعرفه ها و قیمت چاپ کلاسورتعرفه ها و قیمت مطابق با طرح و نوع چاپ، مشخص خواهد شد. شما می توانید برای استعلام قیمت، با کارشناسان ما در افراگرافیک تماس حاصل نمایید.
سفارش چاپ کلاسور در افراگرافیک سفارش کلاسور در افراگرافیک به سادگی صورت گرفته و کارشناسان ما شما را در این خصوص همراهی و کمک خواهند کرد.

قیمت سرویس 26 پارچه آرکوپال

لومینارک در سال 1825 در فرانسه فعاليت خود را آغاز نمود. لومینارک فرانسه بزرگترین نشان تجاری ظروف پذیرایی و سرو غذای جهان است که شفافیت شیشه و زیبایی اوپال را با ذوق هنرمندان و طراحان فرانسوی تلفیق کرده و زیبایی، تنوع و کیفیت را به میزهای پذیرایی شما هدیه می کند
 محصولاتی جذاب، مقاوم، شفاف با رنگها و طرح های متنوع مطابق با سلیقه شما شامل کلیه ظروف غذاخوری، نوشیدنی و تزئینی. امروزه واژه آرکوپال به یک نام شناخته شده تبدیل شده است. در حالیکه یکی از نشان های تجاری لومینارک می باشد.
 کلیه ظروف لومینارک قابل استفاده در ماشین ظرفشویی می‌ باشند. آزمایشات انجام شده در لابراتوار آرک اینترنشنال تضمین کنندهٔ این است که طرح و نقش و یا برق و جلای ظروف با استفاده مکرر در ماشین ظرفشویی و ضربات ناشی‌ از آن از بین نمی‌‌روند.
 محصولات لومینارک با توجه به کیفیت بسیار بالای محصولات و طرح های متنوع خود توانسته مشتریان بسیاری در سراسر جهان شیفته خود کند به صورتی که امروزه محصولات لومینارک به بیش از 160 کشور جهان صادر کند.
  برای اطلاع از قیمت سرویس 26 پارچه آرکوپال  هوم پارسی مجموعه کاملی از محصولات لومینارک را فراهم کرده تا شما عزیزان بتوانید به راحتی و با اطمینان کامل از اصالت این اجناس آنها را تهیه نمایید.

خرید چرخ خیاطی کاچیران مدل رز

چرخ خیاطی رز از مقرون به صرفه ترین مدل های چرخ خیاطی های کاچیران محسوب شده و برای خرید یک چرخ خیاطی خانگی، گزینه ای عالی به شمار می آید. امکانات دکمه دوزی، حاشیه دوزی، ماسوره پیچی اتوماتیک و … از جمله مشخصات این چرخ خیاطی به شمار می آیند.
خرید چرخ کاچیران مدل رزدر فروشگاه تیکمیش می توانید نسبت به خرید چرخ خیاطی کاچیران مدل رز اقدام کرده و محصول مورد نظر خود را در کمترین مهلت درب منزل تحویل بگیرید.

خرید پرفکت مانی ووچر

در طول این سال‌ها، استفاده از ابزارهای مختلف مالی به‌عنوان چک بانکی، مردم را قادر ساخته است تا بدون حمل وجه نقد، پرداخت‌ها و معاملات آسان را انجام دهند. ووچر پرفکت مانی نیز همچنین ابزاری است که هدف آن ساده‌تر کردن تراکنش‌ها است. در حقیقت ووچر پرفکت مانی یک نوع چک الکترونیکی است که برای واریز یا برداشت وجوه به حساب Perfect Money استفاده می‌شود. این کوپن الکترونیکی شامل کد 16 رقمی منحصر به فرد و دیجیتالی، کد فعال سازی 10 رقمی، تاریخ ایجاد و مبلغ اعتبار است. ووچر نوعی چک بانکی الکترونیکی است که به‌عنوان ابزاری برای برداشت و سپرده ایجاد می‌شود. در سراسر جهان بیش از 200 صرافی از کارت‌های اعتباری ووچر پرفکت مالی پشتیبانی می‌کنند.قابلیتهای ووچر پرفکت مانیخرید ووچر پرفکت مانی چیزی شبیه کارت هدیه می‌باشد اما وجود خارجی ندارد و تنها شما با وارد کردن کدهای درج شده بر روی این ووچرها می‌توانید از آنها استفاده کنید و به‌سادگی کالا و خدمات مورد نیاز خود را از سایت‌های خارجی خریداری نمایید. لازم به ذکر است که شما با داشتن ووچر پرفکت مانی می‌توانید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید. یکی دیگر از موارد استفاده و خرید کد ووچر برای زمانی است که می‌خواهید کالا یا خدماتی را خریداری کنید اما نمی‌خواهید برای چنین کار ساده‌ای حساب پرفکت مانی ایجاد کنید برای این کار شما می‌توانید از وب سایت اکس پی اکس چنج برای خود کد ووچر پرفکت مانی خریداری کنید. از دیگر استفاده‌های ووچر می‌توان به زمان‌هایی اشاره کرد که تمایلی به حمل پول نقد با خود ندارید. در این صورت با استفاده از این سرویس می‌توانید در هر لحظه و در صرافی‌هایی که در سرتاسر جهان وجود دارند، پول نقد دریافت کنید.

انواع تونیک های بارداری

طبق نظرسنجی که در چند سال اخیر در بین زنان باردار صورت گرفته است، درصد بالایی از آن ها در طول دوران بارداری دچار افسردگی و نا امیدی شده بودند، اما انتخاب و پوشیدن لباس ‌های رنگی و متنوع تا حد زیادی به بهبود این وضع کمک می‌کرد. رنگ بندی متنوع تونیک و سایر لباس ‌های حاملگی در بارداری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و عموماً رنگ‌ های شاد باعث بالا رفتن نشاط و روحیه زنان در 9 ماه بارداری می‌ شوند.
 در دوران بارداری به‌ دلیل افزایش دمای بدن و افزایش احتمال ابتلا به انواع عفونت‌ ها بهتر است از لباس ‌هایی با جنس نخی، تریکو، حریر، پلیسه و غیره استفاده کنید. برای دیدن تنوع بیشتر جنس و رنگبندی تونیک بارداری می‌توانید به فروشگاه بزرگ آناندا مراجعه کنید.
  برای دیدن انواع تونیک های بارداری  تونیک‌ های بارداری در مدل ‌ها و اندازه ‌های مختلفی در بازار موجود هستند. برای نمونه تونیک ‌های بارداری مدل کوتاه تا زیر خط باسن هستند و مدل بلند آن تا روی زانو است و در دو مدل آستین دار و بدون آستین انواع تونیک های بارداریدر بازار موجود هستند. لازم است بدانید که هر مدل تونیک برای این مرحله از زندگی شما مناسب نیست، بهترین تونیک‌ های بارداری آنهایی هستند که از پارچه‌ های کشی و کمرهای کشسان تهیه شده ‌اند.

انواع فرش دستباف

فرش دستباف ایرانی نه تنها در کشور خود ما، بلکه در سراسر جهان دارای شهرت و ارزش قابل توجهی بوده و همیشه به عنوان یک کالای صادراتی با ارزش شناخته شده است. فرش های دستبافت ایرانی در مدل های قالی و قالیچه تقسیم بندی شده و در متراژهای مختلفی عرضه می شوند. به طور معمول به فرش هایی که 6 متری یا کمتر از آن باشند، قالیچه دستبافت می گویند و با توجه به نوع بافت نیز ممکن است علی رغم کوچک تر بودن، دارای نرخ و ارزش بالاتری باشند.
 شما می توانید به طور معمول این فرش ها را در اندازه های 1.5 متری، 3 متری، 6 متری و 12 متری خریداری کنید. نقش فرش های ایرانی با اصالت هنر ایرانی همراه شده و در صورتی که نگهداری درستی از آن ها صورت بگیرد، طول عمر بسیار بالایی خواهند داشت.
 از مشهورترین انواع فرش دستباف می توان به فرش های تبریز، نائین، اردکان، بختیار، خراسان، اصفهان، کاشان و قم اشاره کرد. خرید و فروش فرش دستباف در تمام این گروه ها در جریان بوده و هر یک مشتریان خود را دارا هستند.
نکات مهم هنگام خرید فرش دستباف
اگر چه به نظر می رسد که تمام فرش های ایرانی اصیل دارای ارزش بالایی باشند، اما باز لازم است که برای خرید به نکاتی مهم دقت داشته باشید:
  • سلامت فرش را بررسی تا زدگی یا مشکلی از دو جهت رو و پشت نداشته باشد.
  • به کیفیت بافت دقت کنید. رج فرش، درشت بافت یا ریزبافت بودن، نشان دهنده ظرافت بافت آن خواهد بود. (هر آن قدر که تراکم گره های فرش بالاتر باشد، کیفیت بیشتری دارد.)
  • به طرح و نقش دقت کنید تا با دکوراسیون منزل شما هماهنگی داشته باشد.
  • پیش از خرید حتما ابعاد فضای مورد نظر خود را بررسی کنید تا برای گستراندن فرش در محیط، مشکلی وجود نداشته و نیاز به شکستن گوشه های فرش نباشد. به علاوه در دکوراسیون امروزی، چندان مایل نیستیم که فرش تمام فضای محوطه را پر کند و بهتر است ابعاد فرش مورد نظر خود را کوچک تر از مساحت زمین در نظر بگیرید.

تزیین تولد

این دخترک می خواهد پرنسس شبی باشد که در یک سال زندگی اش، تنها یک بار اتفاق افتاده و در میان دوستان و همسالان خود به سان نگینی بدرخشد. با در نظر گرفتن امکاناتی که در زمینه برگزاری جشن ها، امروزه در اختیار داریم؛ ساده گرفتن مراسم چون سابق دیگر چندان جذاب نخواهد بود. بلکه شما به راحتی می توانید با کمک گرفتن از ابزار و تجهیزات برگزاری مراسم تولد امروزی و با پرداخت هزینه ای محدود؛ شکل متفاوتی از یک جشن تولد خانگی را برپا کنید. به یاد داشته باشید که قرار نیست یک سالن اجاره کرده و یا حجم زیادی پول خرج کنید! با استفاده از تم های تولد، بادکنک آرایی، چراغ های ریسه ای و برخی دیگر از وسایل تزئینی شبیه به آن ها، می توانید به مراسم جشن تولد کودک یا نوجوان خود، هیجانی باورنکردنی ببخشید.برای تزئین تولد می توانید به راحتی عمل کنید. این وسایل به شما کمک می کنند که ساده ترین اتاق یا سالن پذیرایی کوچک را به شکلی رویایی و پرنسسی تزئین کرده و قلب کودک یا نوجوان خود را مملو از شادی سازید.
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان