Re: خون ریزی بارداری

دکتر ی سوال داشتم اخرین پریودی من ۹۷/۰۷/۲۲ بوده بعد ابان ماه پریود نشدم فک میکردم که به علت اب و هوای سرد که تو شهر سنندج زندگی میکنم عقب افتاده تا اینکه ۹۷/۰۹/۰۳ یعنی سه اذر رفتم ازمایش خون دادم بهم گفتن بارداری بعد به ی متخصص زنان مراجعه کردم گفت طبق اخرین پریودی تو الان شش هفته داری و برام سنو نوشت برای هشت هفتگی و منم دیروز فتم سنو بهم گفت چهار هفته و چهار روزه هستش و هنوز قلب جنین تشکل نشده و یا رشد نکرد نظرشما چیه امروز هم سنو واژینال دادم گفت شش هفته هستی ولی امروز قلب جنین میزد ولی امروز از ساعت دو عصر خونریزی دارم دکتر شیاف بهم داده

Re: Re: خون ریزی بارداری

سلام میشه لطفا جواب منو بدید تیتر بتام بعد از 14روز243بود یک هفته بعدسیر نزولی داشت به147کاهش یافت دکترگفته سه وز دیگه باز آزمایش بدم امکان داره بالا بیاد یا اینکه نه جنینم سقط میشه باتوجه به اینکه خونریزی ولکه بینی ندارم

Re: Re: خون ریزی بارداری

Fateme rezaei نوشته شده:سلام میشه لطفا جواب منو بدید تیتر بتام بعد از 14روز243بود یک هفته بعدسیر نزولی داشت به147کاهش یافت دکترگفته سه وز دیگه باز آزمایش بدم امکان داره بالا بیاد یا اینکه نه جنینم سقط میشه باتوجه به اینکه خونریزی ولکه بینی ندارم
سلام
در پست دیگرتون پاسخ داده ام عزیزم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان