نیسان لیفت و رونمایی از جدیدترین خودروی الکتریکی آن در سال ۲۰۱۸

#1
نیسان لیف بعدی پیشرفته ­ترین خودروی الکتریکی این برند می ­باشد و مدلی است که بخشی از آن بصورت خودکار خواهد بود. این خودرو قرار است که در ششم سپتامبر رونمائی گردد.
ویژگی تک-خطی نیمه خودکار فناوری Propilot تائید شده است و انتظار می ­رود بیش از دو برابر محدوده پیشینیانش را ارائه دهد، تمامی مدل ­های جدیدی که عرضه می­ شوند به دنبال راهی برای بازگرداندن پیشگامی شرکت نیسان در تولیدات انبوه خودروهای الکتریکی می ­باشند.
در رویدادهای قابل توجه رونمایی در دنیای خودرو، نیسان پیش ­نمایش تصویری را منتشر کرده است که طراحی هرمی شکل سه بعدی را در داخل سپر جلویی خودرو را نشان می ­دهد. این ویژگی جدید قسمتی از نیسان لیف با چهره ­ای خشن ­تر را به نمایش گذاشته است.
همانطور که از مشاهدات خودروهای درحال توسعه برمی­ آید، به نظر می ­رسد که طراحی نیسان لیف از میکرا (Micra) الهام گرفته شده است، با خطوطی تیزتر بر روی بدنه و بخش جلویی خشن­ تر.
در کنار ظاهر جدید نیسان لیف، نسل بعدی و بدون آلایندگی موتور الکتریکی، بهبودهایی در پیشرانه الکتریکی خود داده است که پیش­ بینی شده است مسافت 548 کیلومتر را که دو برابر مدل­ های فعلی است را می ­پیماید. این عدد 144 کیلومتر بیشتر از خودروی جدید رنو Zoe می ­­باشد.
این توانایی را باید قدردان باتری جدید استفاده شده در نیسان لیف بود که مشخصات متفاوتی قابل فروش می­ باشد.

منبع: اجاره خودرو در تهران کهن گشت آریا


ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان