Re: فقط بچه های قدیمی

paridaryai نوشته شده:بچه ها.کسی دیگه نیست اینجا.یعنی همه از سایت رفتن؟ فقط صبا و شفق و الی ومن تو این سایتیم؟؟؟عجبا!!!
سلام پریا جون .
اره بابا ننه نازی سایت هم ماهی یبار اگه بشه میاد یه سلامی میده و میره
:wink:

وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

paridaryai نوشته شده:اوناهمه بی وفایند.
خوبی الی.نی نی هات چطورن؟؟؟
روزا برات سخت میگذره؟
شاید هم سرشون گرمه وقت ندارن گلم
ممنون من و نینی ها خوبیم.
روزا فعلا که دارن خوب میگذرن رفتم سونو گفتن وزن نینی عالیه .امروز هم که قربونش برم کلا حرکاتش از روی شکمم قشنگ پیدا بود .امیدوارم این سه ماه باقیمونده هم بسلامت طی بشه و بیاد بغلم ثمین خانومی. :P
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

paridaryai نوشته شده:بچه ها.کسی دیگه نیست اینجا.یعنی همه از سایت رفتن؟ فقط صبا و شفق و الی ومن تو این سایتیم؟؟؟عجبا!!!
سلام
آره فعلا انگار فقط ما ارواح سرگردان سایتیم :mrgreen:
ولی خدایی خیلی بی معرفتین رفقا
نازی، مریم، آلا، آلیس، صفیه، رز، ونوس، شیناز، مهدخت، سوگل، سمیهههههه :evil:
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

بچه ها من چند روز پیش رفتم ایودی گذاشتم.خیلی درد داشت.از طرفیم معده درد و مسمومیت اومد سراغم.همزمان باهم بودن خیلی اذیت شدم.
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

سلام به دوستان قدیمی خوبید؟خداروشکر از حال بعضی ها باخبریم و بعضی ها هم وایبر واتس دارن ولی اصلا ازشون خبری نیست. چه خبرا؟؟آیه کوچولوی من خوبه خداروشکر 17شهریور میره تو 11ماه چهار دست و پا میره . وبلند میشه میشینه میگه مامان . بابا. دده. .خواستم آی یو دی بزارم ولی میترسم بخاطر همین یه بار کاندوم یه بارم طبیعی وبا توکل بخدا پیش میریم. فعلا هم بچه نمیخوام.آیه خیلی فضولی میکنه انشالله 3سالش بشه فکرش رو میکنیم. کم وبیش از حال سارا . رویا. شکوفه . اعظم .مریم باخبرم . آلما هم خداروشکر بارداره
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

راستی من دخترم بتونه راه بره یعنی یکی دوماه دیگه میبرمش دستشویی وعادتش میدم که بگه و از پوشک میگیرمش. خداروشکر شیر خودمو میخوره.از 6ماهگی هم بهش غذا میدم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام دوستان خوب هستین. فکر کنم ۸ ماهی میشه نیومدم سایت. بزارین به حساب گرفتاری های شخصی م. خیلی خوشحال شدم خبر بارداری آلما رو خوندم. همین الان یهو دلم رفت به گذشته و به یاد سایت و آلما افتادم بعد اومدم دیدم آزی جان نوشته آلما حامله ست خیلی خوشحال شدم. دختر گل منم اگه یادتون باشه هم خانمی شده برای خودش. مشکلات شخصی زیادی این ماه ها گذروندم و درگیر یاسمین هم بودم. الانم تو اتاق یاس نشستم و دخترم خوابه یهو دلم افتاد به شما. امید وارم هر جا هستید شاد باشید
خدایا هزاران مرتبه تو را شکر

آزی نوشته شده:راستی من دخترم بتونه راه بره یعنی یکی دوماه دیگه میبرمش دستشویی وعادتش میدم که بگه و از پوشک میگیرمش. خداروشکر شیر خودمو میخوره.از 6ماهگی هم بهش غذا میدم
خدا رو شکر ازی جون
خیلی برات خوشحالم
انشاا... نی نیت همیشه صحیح و سالم باشه
ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان