Re: فقط بچه های قدیمی

akram12 نوشته شده:
minoo1 نوشته شده:نمیدونم یادتون هست یا نه که گفتم برادرمم اینا ۱۲ سال انتظار بچه داشتن. معجزه خدا رو باز به چشم دیدم دوباره میخواستن برن برای درمان که زنداداشم خودش باردار شد الانم گل پسرشون دنیا اومده و اسمشم کیارش هستش
الحمدا...
واقعا ادم نمیدونه چطور شکر گزار خدا باشه
خیلی خوشحال شدم مینو جون
انشاا... خدا کوچولوشونو حفظ کنه
ان شالله ممنون خانمی
خدایا هزاران مرتبه تو را شکر

sa89324ba نوشته شده:
minoo1 نوشته شده:
paridaryai نوشته شده:اینم عکس ملیکای من. :D
عزیزم هزار ماشالله عروس بشی الهی
پریا جان خوبی ماشالله به دختر نازت
پسر داشتن خوبه اما دختر داشتن یه صفای دیگه ای داره عشقه عشق
مینویی درسته که دخترا عشقن ماهن نفسن عسلن ولی هر گلی یه بویی داره! مهر و محبت و احساس یه پسر کوچولو که از همین کوچولویی سعی میکنه حامی ات باشه مطمئنا خالی از لطف نیست کلی کیف میده :mrgreen:
قربونت برم قصد جسارت نداشتم حس دختر دوستیم بود وگرنه پسرا شیرن مثل شمشیرن . خوشکل پسره شما هم که کلی خوردنی و دوست داشتنیه. داماد بشه ایشالله. شی مار باوی ایشالله

تنها نوشته شده:سلام به مامانای عزیز
خسته نباشیدبابچه داری وکارخونه
عکس آقاپسراتون وگل دختراتون ودیدم خیلی نازشدن ماشااله خداحفظشون کنه انشااله که تنشون همیشه سلامت باشه
مینوجون خوشحالم که یه خبری
ازتون شدببوس دخترنازتوخیلی خوشحال شدم
سلام اعظم جان. قربان محبتت. دخملی هم شما رو میبوسه. الهی هر جا هستی شاد باشی و سلامت و زندگی به کام

maryam2662 نوشته شده:سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همه
خوبين بچه ها؟
خيلي درگيرم. قبلا حداقل تابستون وقتم اداره ازاد بود الان باترم تابستوني و كارايي كه سازمان انداخته رو دوشمون خيلي درگيرم.خونه كه ميرم تلگرام گاهي حال همو ميپرسيم
عكس بچه هاتونو ديدم دلم وا شد
مينو جون خوبي؟دخملت خانومي شده عزيزم
خدا بچه هاتونو حفظ كنه در پناه خودش
ببخشيد دونه دونه نام نميبرم
ازامروز انتخاب واحده. اومدم كه زود برم به كارام برسم.فداي همگي.حتما ميام سرميزنم
فداتوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون
سلام عزیزم خوبی مریم جونم نازنین زهرا گلت خوبه. قربون محبتت. هر جا هستی موفق باشی

maryam2662 نوشته شده:سلام صبح بخير بچه ها
مينو جوني ممنون خوبم.نازي هم شكر خدا خوبه.لاغر شده بچه ام :| راستي خبر بچه دار شدن داداشت خيلي خوشحالم كرد. خدا به همه ببخشه و ميبخشه
ساراجون صبح بخير خوبي؟ ال آي چطوره؟ ببوسش
بچه ها كجايين
ای جان چرا؟ ان شالله تنش سلامت. چاقی لاغری مهم نیست. قربونت محبتت. بله خدا بزرگه ما بنده هایی م که کوچیکیم
ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان