چطور احساسات یک نفر را با یک نگاه بگویید

#1
مطلب جالبی بود

اشتراک گذاری
چاپ این مطلب ( ۰ ) نظر / نظر بدهید
در این مقاله شما آموزش خواهید دید که چطور احساسات یک نفر را با یک نگاه به او بگویید
مقدمهزبان بدن یک فرد و حالت چهره‌ی او می‌تواند به گویایی مکالمات زبانی باشد. خیلی از افراد متوجه شده‌اند که آن‌ها می‌توانند احساسات یک شخص را با یک نگاه بگویند. اگر شما بدانید که دنبال چه هستید، می‌توانید این کار را به خوبی انجام دهید.دستورالعمل‌ها:1. به چشمان فرد نگاه کنید. اگر چشم‌ها پنجره‌ای به ضمیر ما هستند، شما باید بتوانید احساسات فرد را با نگاه کردن به چشمانش بفهمید. تحلیل کنید که چشم‌های او چه می‌کنند. اگر شخص چپ نگاه می‌کند، ممکن است عمیقاً در فکر بوده یا عصبانی باشد. شخصی با چشم‌های خیلی باز، خوشحال یا هیجان زده است. اگر شخص دائماً چشم‌هایش را می‌چرخاند، شاید دستپاچه یا نگران است. همچنین جهتی که به آن خیره شده‌اید، می‌تواند گویای احساساتتان باشد. خیره شدن به زمین نشانه‌ی ناراحتی و خیره شدن به یک نقطه‌ی دور نشان‌دهنده‌ی امید شخص به چیزی است.

2. ابروهای او را بررسی کنید. ابروها مانند قابی برای چشم‌ها بوده و هر دو در کنار هم کامل‌کننده‌ی احساسات هستند. ابروهای به سمت پایین نشانه‌ی ناراحتی است. شخصی که خوشحال است ممکن است با ابروهای بالا رفته باشد. شخصی که عصبانی است ابروهایش را نقطه‌ای در میان دو چشم به هم نزدیک می‌کند.

3. به دهان شخص توجه کنید. تشخیص لبخند راحت است، این نشان‌دهنده‌ی خوشحالی فرد است. یک لبخند نیمه می‌تواند نشان‌دهنده‌ی مطمئن نبودن فرد باشد. اگر فردی لب‌هایش را روی هم کشیده یا باریک کند، احتمالاً ناراحت یا عصبانی است. او ممکن است نگران باشد. لب‌های آویزان نشانه‌ی دیگری از ناراحتی هستند. کسی که پوست لب خود را می جود ممکن است یک مناقشه درونی داشته و یا سعی می‌کند چیزی را در ذهنش حل کند.

4. حالت شخص را بررسی کنید. کسی که ناراحت یا عصبانی بوده و احساس شکست می‌کند، ممکن است قوز کرده یا خمیده باشد. اگر شخصی خوشحال یا هیجان زده باشد، حالت بدن او به سمت بالا حرکت کرده و شانه‌های او به سمت عقب و قفسه‌ی سینه‌اش بالا می رود.

5. توجه کنید دست‌هایش را کجا نگه می‌دارد. اگر سرش را با دستش گرفته است نشانه‌ی ناراحتی، خشم، استرس یا نگرانی است. کسی که دست‌هایش را دو طرفش نگه می‌دارد، احساس شادی یا راحتی دارد. اگر شخصی به حالت دست به سینه است، بدین معنی است که می‌خواهد خودش را از دیگران جدا کرده یا فاصله‌ای بسازد. گذاشتن دست روی لگن نشان‌دهنده‌ی ناراحتی فرد یا قرار داشتن او در یک وضعیت انضباطی است.

منبع:

http://wiki.5040.ir/fa/content/article/1311.html


ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان