طرز تهیه کوکی گردویی

#1
کوکی ها  نوعی شیرینی زیبا است که طرح های آن بسیار متنوع است و طعم دلچسبی دارد این نوع شیرینی طرفداران خاص خود را دارد. کوکی ها را میتوان برای هر مراسمی بنا به نوع مراسم و احساس خود از ترکیب تصویر کلمات و رنگ های مختلفی استفاده کرد.
به دلیل تنوع کوکی ها در طرح و رنگ میتوانید آن ها را به هدیه دهید.با سفارش کوکی در اصفهان از آنیل کوک هدیه ای خاص و منحصر به فرد برای عزیزانتان تهیه کنید.مجموعه آنیل سعی می کند با ایده های جذاب جشن های شما را خاط انگیز کند.
دستور پخت کوکی گردویی:
مواد لازم:
  • آرد گندم یک پیمانه
  • نمک نصف قاشق غذاخوری
  • کره 1 پیمانه
  • گردوی خرد شده :2/3 پیمانه
  • یک عدد زرده تخم مرغ بزرگ
  • کره 1 پیمانه
  • گردوی نصف شده به مقدار لازم برای تزئین
دستور پخت کوکی گردویی:
ابتدا در یک ظرف آرد و نمک را با همراه هم الک می کنیم سپس در ظرفی دیگر کره و شکر را ریخته و با همزن برقی به مدت 3 ای 4 دقیقه با درجه متوسط همزن مخلوط می کنیم به گونه ای که یک دست شود.سپس زرده تخم مرغی که داریم به مخلوط شکر و کره اضافه می کنیم و دوباره با همزن میزنیم تا کاملا همه مواد با هم مخلوط شوند.بعد از این مرحله درجه همزن را در حالت کند قرار داده و کم کم مخلوط آردو نمک را به آنها اضافه میکنیم توجه داشته باشید نباید مواد را زیاد مخلوط کنیم فقط در حدی که مواد مخلوط شده یک دست شوند.سپس گردوهای خرد شده را به مواد خود اضافه میکنیم و مخلوط میکنیم.
با یک قاشق مایه به دست آمده را در سینی فر که با کاغذ روغنی پوشانده ایم با فاصله از هم قرار میدهیم سپس برای تزیین روی هریک از آنها نصف گردو میگذاریم.فر را باید با دمای 175 درجه سانتیگراد روشن کنیم تا گرم شود بعد از گرم شدن فر سینی کوکی ها را به مدت 12 تا 15 دقیقه در فر قرار می دهیم تا کوکی ها پخته شوند.
شما می توانید با سفارش دسر در اصفهان برای مهمانی های خود رابه بهترین نحو برگزار کنید.
مجموعه آنیل علاوه بر دسر فینگر فود اصفهان ،کوکی های زیبا و متنوع و انواع کیک متناسب با مناسبت ها را در اصفهان ارائه می دهد.با آنیل کوک بهترین فینگر فود اصفهان را تجربه کنید.
برای سفارش کوکی در اصفهان از آنیل کوک برای عزیزانتان هدیه ای خاص تهیه ای کنید.
 با سفارش کیک اصفهان مهمانی ها و مراسم خود را  با آنیل کوک مجلل برگزار کنید
قیمت فینگرفود اصفهان با توجه به اینکه از موادی تازه و با کیفیت استفاده میکند بسیار مناسب است .


ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان