تو روخدا کمکم کنید

با سلام پسرم امسال کلاس اول می رود حدود دو سه سال به شدت به دختر دایی خود که 1 سال از خودش کوچکتر هست احساس شوهر بودن دارد ومی گویداو زن منه و اگر کسی به پسرو بگه چه بچه ای میگه من بچه نیستم وزنوبچه دارم رابطه شان را تاحد زیادی محدودکردم ولی نمی دونم چیکار کنم توروخدا کمکم کنید از دیگران خجالت می کشم به من می گویند تقصیر شماست تورابطه ات با شوهرت حتما مشکلی بوده که این اینجوری شده ولیماملاحظه همه چی رومیکنیم حتی ماهواره هم نداریم :cry:

با سلام وتشكر از شما
الزاما نميتواند مشكل از نحوه رفتار شما با همسرتان باشد هر چند بسيار تاثير گذار است بدين صورت كه مدتي ارتباط نزديكتري با فرزندتان داشته باشيد بررسي كنيد دقيقا از چه منبعي اين تصورات حادث شده گاهي ارتباط با يك دوست جديد كه چنين مطالبي را دايما تكرار مي كند ويا ديدن يك فيلم ويا انيميشن .....بهر حال آنچه كه شما را بهتر به حصول نتيجه نزديك ميكند حفظ آرامش وصبروحوصله.هماهنگي با همسرتان وپرهيز از رفتارهاي تنشي است اين بررسي بايد به تدريج و با طمانينه باشد.حساس كردن كودك نه تنها سودي ندارد بلكه زيانبخش است.نهايتا اگر انجام اين اقدامات برايتان مشكل است مراجعه به مشاور يا روانشناس كودك توصيه ميگردد.
مشاور پزشكي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات رفتاری فرزندان ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان