تشکر می کنم از طنین عزیز بابت پاسخشون

بهترین هدیه برای فرزندمون چی می تونه باشه ؟

یه لپ تاب یا شایدم کلی اسباب بازی های رنگارنگ و گران قیمت

به نظرتون از همه بیشتر بچه های ما به چه چیزی نیاز دارند ؟

کمی فکر کنید ، با جوابهاتون ما را یاری کنید ....

متشکرم
كارشناس روانشناسي فيروز

فرزنذ صالح گلی از گل های بهشت است.

هدیه های مختلف متناسب با سن فرزند می تونه نشون بده که ما به اون توجه می کنیم و به او علاقه مندیم، اما به نظر من بهترین هدیه که ما از بدو تولد فرزندمون تا زمانی که زنده هستیم می تونیم به او بدیم اینه که در هر شرایطی صحیح ترین برخوردو با فرزندمون داشته باشیم، گاهی لازمه که تنهاش بذاریم و یا گاهی باید اونو در آغوش بگیریم، گاهی باید محکم در مقابل خواسته او بایستیم و گاه باید به خاطر اشتباهمون ازش عذرخواهی کنیم و... ، که این برخوردها در هر سنی حتی وقتی که ازدواج کرد و خودش هم صاحب فرزند شد باید درست انتخاب بشه، در این صورت نسلی با اخلاق و رفتار سالم خواهیم داشت، و چون فرزند بهترین هدیه به ما از طرف خداست، ما هم با اخلاق خوبمون بهترین هدیه برای فرزندمون باشیم.

بهترین هدیه به بچه مون میتونه محبت و ایجاد محیط گرم و امن و یه بغل پر از مهر برای او باشه. همینطور آموزش و تربیت صحیح.
دخترم بهترین هدیه خداوند به من است.

بهترین هدیه فقط تربیت صحیحه و اینکه به خودمون وابسته شون نکنیم و اگه راهنمایی هم میکنیم تصمیم گیری رو به عهده خودشون بذاریم که وقتی خونواده تشکیل دادن اینقدر وابسته پدر و مادراشون نباشن. شوهرمن واسه دکتر رفتن هم باید با مادرش بره. مسایل کوچیک زندگیمونو خانواده اش مطلعن. این بددترین چیزیه که یک پدر یا مادر میتونن به بچه شون بدن. این یعنی دامن زدن به مشکلات زندگی جگر گوشه شون. اینکه یکطرفه به قاضی برن و خودشون برای بچه شون که دیگه خودش بفکر بچه دار شدنه اینجوری دخالت کنن و با تیکه و کنایه با عروس یا دامادشون برخورد کنن. این بدترین چیزه برای بچه هامون. اینکه بی دلیل حمایتشون نکنیم و با حاضر جوابیهاشون بابقیه تشویقشون به اینکارنکنیم. تربیت صحیح..... فقط همین................. :(

اسم گذاري براي فرزندان ، مي تواند يكي از خلاقانه ترين و ارزشمندترين فعاليت يك پدر ومادر باشد.
نام يكي از ارزشمنترين هديه هايي است مي تواند به فرزندان بدهيد. اسمي كه با تمام وجود عاشقانه از سوي پدر و مادر انتخاب مي شود و مي تواند هويتي باشد تا پايان عمر آن را همراه خود داشته باشند.

تربيت محبت آميز، بهترين هديه براي کودک است.
پرورش محبت آميز ، بهترين پاداش و هديه والدين به کودکان است واز آنجا که آنها دوست دارند به والدين خود نزديک باشند، بايد وقت بيشتري را براي در کنار آنها بودن اختصاص دهيم. کودکان در پرتو مهرباني و بخشندگي، به آرامش روحي مي رسندو اين آرامش و امنيت سبب مي شود کودک با رواني سالم پرورش يابدوبا پيروي از اصول درست اخلاقي و رفتاري، آينده درخشان و شادي را براي خود پي ريزي کند.

بهترین هدیه برای کودکمون این هست که براش وقت بزاریم با اون کارتون تماشا کنیم
کاردستی درست کنیم خاله بازی کنیم وقتی باهامون صحبت می کنه با دقت گوش بدیم
و شبها کنار تختش در حالیکه بغلش کردیم قصه بخونیم تا خوابش ببره و تو خواب بوسش کنیم.
کودکان ما آنقدر ساده و بی آلایشند که همین چیزها که به نظر خیلی کوچیکند برای اونها هدیه بزرگی است.

سلام عزیزان به نظر من بهترین هدیه:
قبل از تولد: رفتن به مشاوره ژنتیک تا فرزندی سالم را به دنیا بیاوریم.
هنگام تولد: گذاشتن نام نیکو
دوران شیرخواری: شیر مادر
دوران رشد و نمو: تغذیه مناسب، توجه، محبت و لبخند
هم چنین تربیت صحیح و از همه مهمتر این که او را از دل و جان دوست بداریم و امانت دار خوبی باشیم چون فرزندان هدیه و امانتی است از طرف خداوند منان.
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

براي كودكان يك تا دو سال، لباس‌هاي جالب و خوشرنگ بگيريم و براي كودكان بزرگ‌تر اسباب‌بازي‌هايي كه يك نوع بازي هوشي به حساب مي‌آيند را هديه بدهيم

minoo2 نوشته شده:براي كودكان يك تا دو سال، لباس‌هاي جالب و خوشرنگ بگيريم و براي كودكان بزرگ‌تر اسباب‌بازي‌هايي كه يك نوع بازي هوشي به حساب مي‌آيند را هديه بدهيم
با عرض سلام و صبح بخیر و خانمی هستم که بعد از 8 سال خداوند این توفیق را به من داد که صاحب فرزندی بشم و الان تقریبا اواخر 4 ماهگی را سپری می کنم
به نظر من بهترین هدیه برای فرزند تربیت صحیح و در چهار چوب می باشد و اینکه نوع تربیت فرزند دختر و پسر فرقی ندارد ولی در تربیت پسر باید جدیدت بیشتری بخرج داد زیرا قرار است در آینده نقش یک پدر خوب را بازی کند هر چند که تقریبا در ایران عزیزمان برعکی این را شاهد هستیم و اینکه هر کاری را در جای خودش و در همان سن خاص خودش به فرزندمان یاد دهیم و از همه مهمتر در سایه خدا و قران و ائمه بزرگش کنیم که انشاء ا... با خطرات کمتری در زندگی مواجه شود و اگر با همین خطرات مواجه شد بتواند از عهده حل کردنشان برآید
به امید خدا و به امید آن روز که هیچ تفاوتی میان دخترو پسرمان قائل نشویم
خدای من دوستت دارم و بابت همه چیز متشکرم
ارسال پست

بازگشت به “مهارتهای فرزند پروری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان