حس قشنگ مادري (یک پیشنهاد)

سلام به همه ی دوستان خوبم :D
فیروزه ای های عزیز دوست دارم که یه صفحه ای رو اختصاص بدیم به اینکه خاطرات و احساسمون در دوران بارداری و هم چنین حس زیبای مادر شدن رو بنویسیم. نظرتون چیه؟

بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام مرضیه جان پیشنهاد خیلی خوبی دادی عزیزم من برای اولین باره که دارم مامان میشم هر روز صبح که از خواب بیدار میشم خدارو شکر می کنم که بهم این فرصته خوبو داد با اینکه هنوز 2ماهمه ولی باور کن احساسش میکنم باهاش حرف میزنم .اگه پسر بود اسمشو به یاد برادرم امیر محمد میذارم .

سلام مهربان جان
بهت تبریک میگم. :D ایشالله که بارداری بی خطری رو پشت سر بذاری و نی نی نازتم سالم باشه. :P من هنوز مامان نشدم ولی از وقتی که تصمیم گرفتم که باردار شم شور و هیجان خاصی دارم. هر بچه ای رو که می بینم بی اختیار به طرفش می رم و باهاش بازی می کنم. گاهی اوقاتم اونا رو در آغوش می گیرم و نازشون می کنم. خیلی دوست دارم که هر چه زودتر مامان شم، هر چند که مادر شدن هم سخته هم این که مسئولیت پذیره و خودت رو باید از نظر روحی و جسمی آماده کنی. راستی اسمی رو که انتخاب کردی خیلی قشنگه. :wink: بار اول که فهمیدی بارداری چه احساسی داشتی :?: چکار کردی :?: اول از همه به کی گفتی :?:
ببخشید که اینقدر سؤال می پرسم :!:

ممنون عزیزم امیدوارم به همین زودیها مامان بشی.باورم نمی شد که باردارم حتی تا یه هفته همش فکر میکردم دارم پریود شدم اول به همسرم امین زنگ زدم باورش نمیشد قبل از اینکه من برسم خونه از سر کار رفته بود خونه.دلم می خواست این خبرو یه طور خاص بگم ولی انقدر شوکه بودم که فوری زنگ زدم به همسرم.

ممنون از لطفت عزیزم ایشالله که همیشه خوشحال باشین و خبرای خوش بهم بدین. راستی ما رو از خودت بی خبر نذار گلم :) منم وقتی باردار شدم بهت می گم :o فقط برام دعا کن :wink:

خوش به حالت مرضيه جونم شكر خدا تو زود حاجت روا شدي خدا انشالله واست نكهش داره نازم. حالا تو از حال و هوات واسه من بنويس شايد اين صفحه مشكل كشا باشه و منم زودتر مامان بشم و بيا از حال هوام بكم..
منتظرم عزيزم.
نيني سالم ميخوام

سلام مرضیه جونم
خدا روشکر ک بالاخره به ارزوت رسیدی
برای همه ما دعا کن
ایشالا بارداریت بی خطر باشه...
از حس و حال خودتم بگو
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

بهار عزیزم و فاطیمای گل
از دعای خیری که در حقم کردین ممنون و امیدوارم که شما هم خبر مادر شدنتونو بهم بدین و اونوقت از حس و حالتون برام بگین.
وقتی بیبی چکم مثبت شد اشک تو چشام جمع شد و باور کنید که اون لحظه از خدا خواستم که هیچ کسو تو حسرت بچه نذاره و همه این حسو درک کنند. نمیدونم چرا اون موقع همش بچه های فیروزه ای تو ذهنم بودن. شما بهار جون، مریم عزیزم، الهام گل، رز دوست داشتنی خودم و همه و همه و حتی کسانی که اسمشونو الان از یاد بردم. گفتم خدایا این حسو به اونا هم بچشون.
شبا هم بیشتر وقتا با نی نیم حرف میزنم و از شماها براش میگم و ازش میخوام که از خدا بخواد یکی مثل خودشو به خاله های فیروزه ایش بده. همش هم خدا رو شکر میکنم و اینو مطمئنم که دعای شما عزیزان در حق من بود. منم از خداوند عاجزانه میخوام که همه شما هم به آرزوی قشنگتون برسین و شادی منو چند برابر کنین. خیلی دوستون دارم.
مراقب خودتون باشین قربونتو برم :wink:

قربون مهرومحبتت مرضیه عزیزم
قربون اون دل پاک ودوست داشتنیت وقتی متن تورو خوندم گریه ام گرفت ایشاا...همه ما امسال نی نی داربشیم :cry: :cry: الهی آمین به نی نی نازت سلام برسون فدات
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

قربونت برم رز عزیزم
من کجا و مهر و محبت شما کجا نظر لطفت عزیز دلم. ایشالله که امسال همه فیروزه ای ها مامان میشن. الهی آمین
مراقب خودت باش عزیز دلم. فدای تو :wink:

اختیارداری مرضیه عزیزم
هزاران بار الهی آمین :wink: :wink: قربونتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

مرضیه جون رز جون... بهار خانم...
برا همتون دعا میکنم...
با این دل پاکی که شماها دارین مطمئنم که خدا خیلی زود جوابتون رو میده.....
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

ممنونم فاطیما عزیز الهی آمین
ممنون عزیزم که برامون دعا میکنی عزیزدلم
ماهم برای شما دعا میکنیم عزیزم ایشاا...هرچه زودتر نی نی دار بشی قربونت :wink:

سلام مرضیه عزیز.خدا رو شکر که به ارزوت رسیدی.امیدوارم بارداری خوب و سالمی داشته باشی.برای ما هم دعا کن.من باره اول اقدام کردم نشد ماه قبل هم فریز کردم نتونستم این ماه به امید خدا باز میخوام شروع کنم.امیدوارم همه بچه های فیروز مامان بشن :P

فاطیما جونم و شفق عزیزم
ممنون از لطفتون ایشالله شما هم به همین زودیا خبر مادر شدنتونو بدین. اگه قابل باشم برای همه شما دوستان عزیزم دعا میکنم.
امیدوارم که این ماه همه شما دوستان گلم نتیجه بگیرید. همه چیزو به دست خدا بسپارید. امیدوارم که همتون حاجت روا شین. الهی آمین
مراقب خودتون باشین دوستای گلم :wink:
ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان