چنین شوهرانی که عشق را در زندگی م

سلام خدمت همه دوستان و بزرگواران گرامی
در ادامه دو تایپیک گل های آرام بخش و چگونه بهترین همسر باشم که طرف سخن با خانم ها و دختر خانم های عزیز بود بعضی خانم ها ایراد گرفتند کمی هم به اقایون نکاتی را گوشزد کنید وگرچه در تایپیک آیین همسر داری هم وظایف آقایون و هم وظایف خانم ها مورد بررسی قرار گرفته است .

حال در این تایپیک به یکی از مواردی که مربوط به آقایون می شود تا بیشتر مراقب رفتارهای بی مورد خود باشند می پردازیم .

به نظر شما چه شوهرانی عشق را در زندگی می کشند ؟؟؟
منتظر نظرات شما هستیم

سلام امیدوارم دیگران هم با توجه به مشکلاتشون تو این بحث شرکت کنند،
به نظر من همسرانی که فقط به خودشون فکر میکنند و دیگران رو موظف در برقراری اسایش و ارامش برای خود میدانند درصد بالایی از همسران عشق کش محسوب میشوند اونها عشق رو لگد میکنند، چون در پیامد این خودخواهی غرزدن و نق های مداوم پیش میاد و از همه چی ناراضین و همه مسائل رو سخت میگیرند و دنیا برای خودشون هم پیچیده و سخت میشه، توقع بالا یه مشکل دیگه این ادم هاست،.......
:roll:

– شوهرهایی که تعصب بی جا را با غیرت اشتباه گرفته اند.
خانمش را چون یک شی می پندارد. به نام دوستی وعشق، او را با توهمات خود زندانی کرده و قوانین ممنوعیت را برای همسر خود وضع می کند. مثلا: جواب دادن به تلفن ممنوع؛ رفتن به خانه پدر و مادر ممنوع؛ سرزدن به دوستان ممنوع؛ درس خواندن و دانشگاه رفتن ممنوع؛ داشتن شغل ممنوع؛ اردو و مسافرت ممنوع؛ استفاده از رایانه و اینترنت ممنوع؛ خندیدن با صدای بلند در محيط خانواده و محارم ممنوع؛ تعریف و توضیح در مورد آقایان ممنوع؛ رفتن کنار پنجره ممنوع؛ نامه نوشتن ممنوع؛ بیرون رفتن از منزل ممنوع .

مساله بسيار مهم آن است كه بسياري از مردان از ابراز عواطف خود نسبت به همسرشان ابا دارند و يا اينكه اصلا عشق ورزيدن را نياموخته اند و بدتر آنكه بسياري از اين مردان نمي دانند همين بي توجهي عاطفي به همسر ، توان عشق ورزيدن را در همسر به مرور مضمحل مي كند . اين تصور غلط كه "مرد بايد خشن باشد" دستاويز بسياري از مردان در خودداري از ابراز محبت صميمانه به همسر قرار گرفته است .
بسياري از خانم ها سخت ترين مشكلات معيشتي و ... را در زندگي با همسري مهربان و عاشق تحمل مي كنند ...
كارشناس روانشناسي فيروز

Re: چنین شوهرانی که عشق را در زندگی می کشند.

بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ما از 25 اسفند 76 تاکنون 5 دقیقه هم باهم قهر نبودیم از روز اول آشنایی یا علی و گفتیم و عشق آغاز شد :P
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

یه وقتایی من کوتاه میام و یه وقتایی همسرم :P
تعریف نباشه رکن اصلی هم منم تو حل مشکلات :oops:
یه سری شاید فک کنن خب من نزدیک 40 سالمه با تجربه ام باید اینطوری باشه :roll:
ولی سال 76 من 23 ساله بودم و همسرم 29 ساله
همسن خیلی از شماها که الان هستین :D
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

منم بگم تو این 2 3 سال آشنایی البته پسرعمومه ولی باهم برخورد نکرده بودم درحد سلام....تا بحال قهرمون بیشتراز 5 دقیقه نشده ... فقط یه شبی قهرکردم وتو پذیرایی دراز کشیدم وبا خودم میگفتم الان میاد منت کشی... اونم نمیدونست قهرم وخوابش برد.... تا صبح نخوابیدم واون صبح که خواست بره سرکار دیدم وگفت وا تو اینجا چه میکنی ..............
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

درکل خیلی عاشق همیم... ولی بخاطراینکه یکم عصبیه زود داغ میکنه قبلا هم خیلی اذیت میشدم با این داغ کردنش ولی الان خدارو شکر خیلی خودشو اصلاح کرده والان خیلی باهم خوبیم خداروشکر
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام بچه ها من این تاپیک رو الان دیدم و از بحثتون خ.شم اومد با اجازه منم میخوام بگم......
10 ساله شوهرمو میشناسم 9سال در آرامش کامل بودیم فکر میکردم دیگه تا الان مشکل نداشتیم تا آخر عمر نخواهیم داشت
ولی من تو یکسال اخیر خیلی زودرنج شدم احساس میکنم رفتارای اخیرم رو شوهرم تاثیر گذاشته ولی دست خودم نیست
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ارسال پست

بازگشت به “مهارتهای همسرداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان