پریود بی موقع

سلام کارشناس محترم عیدتون مبارک اگر بیاد داشته باشین من به خاطر تاخیردر پریودی قرص سیپرو کامپاند 17 روز مصرف کردم که بعد از 4 روز پریود شدم بعداز 7 روز که پاکشدم الان 6 رو ز
میگذرد که پاک هستم ولی امروز لکه بینی دارم و سرگیجه و پریود شدم البته میزانش کمه من قبلا گفتم که باتوجه به اینکه قرص مصرف کردم ولی بازهم تخمک چپم درروز 17 دوره درد گرفت ومن مصرف قرص سیپرو رو کنارگذاشتم وبعداز 4 روز پریود شدم ولی بعداز پریودی دیگه هیچ قرصی مصرف نکردم ایا احتمال این هست که باتوجه به اینکه پریودیم رو جلو انداختم امروز که 17 روز از درد تخمکم میگذره پریود اصلیم شروع شده ؟ من حتی اگه 1 هفته به پریودیم مصرف قرص جلوگیری رو شروع کنمتا پریود نشم باز هم سرموقع پریودم لکه بینی پیدا میکنم که مجبور میشم مصرف قرص رو کنار بذارم

سلام
متوجه ام چه می فرمائید دوست عزیز! سیکل شما هیچ اهمیتی به دارویی که می خورید نمی دهد و بازهم سرتایم خودش با وجود مصرف قرص خونریزی پریود رخ می دهد درسته؟
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
دوست عزیزم شرح حالی که دادید شرح حال بسیاری از افرادی ست که در یکی دو سیکل ابتدایی شروع داروهای تنظیم کننده ی سیکل هستند و یا حتی کسانی که قرصهای ترکیبی را به عنوان روش پیشگیری مصرف می کنند. اغلب آنها با ادامه مصرف تا دو سیکل ، نظم دلخواه را پیدا می کنند.
تشخیص با درمانگر بالینی ست اما ما هم بهتر است تا دو سیکل ادامه دهید و اگر منظم نشد فکر دیگری کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
راستش را بخواهید در این حد را دیگر صلاح نمی دانم که طبیعی تلقی کنم دوست عزیزم. از نظر من به درمانگرتان مراجعه کنید مصرف قرص به این شکل بهه نظر نمی آید که مفید واقع شود.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مهارتهای همسرداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان