چطورباشوهرخسیس رفتارکنیم

سلام من خواهرم باشوهرش مشکل داره.1ساله ازدواج کردن وتقریبا1سال هم عقدبودن.ازدواجشون ازطریقه معرفی بودوهمدیگرونمیشناختن اصلا.شوهرش خیلی خسیس وبداخلاقه.ازنظره ظاهرواقعاخواهره من خوشگله اماشوهرش نه.اماشوهرش همیشه ایرادمیگیره ازخواهرم .خواهرم هیکلش خوبه امایکم شکم داره اونم اصلامشخص نیست.اماشوهرش خیلی لاغره وبه خواهرم میگه شکنمت بده و.............مادرشوهرشم خیلی دخالت میکنه.شوهرش تلفنشوقفل میکنه پیشه خواهرم واگه توتووله روززنگ بزنه دادوبیدادمیکنه.خواهره من بخاطره اون ازخیلی خواستهاش گذشته اماشوهرش فقط ایرادازخواهرم میگیره وخسیسه هیچی توواین یک سال براخواهرم نخریده نه کلاسی نه لباسی هیچی.حتی جمعهابیرون نمیرن.واقعاخواهرخه من ازلحاظه تحصیل ظاهروخانواده خیلی ازاون سرهست همه میگن.اماخیلی رفتارش بده وخیلی کینه ای هست شوهرش قهرمیکنه تاخواهرم جلونره اون نمیادوهمه چیشوبه مامانش میگه.چیکارکنه.من چون خواهرم غصه نخوره خودم براش خیلی چیزامیخرم ووسایلامومیدم بهش

Re: چطورباشوهرخسیس رفتارکنیم

افرین عزیزم چه خواهر دلسوز و مهربانی تو کار درستی میکنی که براش چیز میخری اما اگه واقعا انقدر با هم مشکل دارند به نظر. من برند پیش یه مشاور تا با شوهرش حرف بزنه اخه ادم پول را برا کی و چه موقش میخواد حتما مشاور راهنمایشون میکنه،بعدم به مادر شوهرش بگه لطفا پاتون را از زندگی ما بکشید بیرون وگرنه من و پسرتون کارمون به مشکل بر میخوره با مادر شوهرش عاقلانه حرف بزنه
وقتی لبخند جایی برای نشستن میگردد آرزو میکنم لبانت ان نزدیکی باشد.
ارسال پست

بازگشت به “اخلاق و وظایف همسر داری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان