کمکم کنید

سلام- 7 ساله که ازدواج کردم و یه دختر 1.5 ساله دارم با شوهرم خیلی مشکل دارم آدمی هستم رواست و همیشه از همین روراستی ضربه خوردم شوهرم خیلی طرف خانواده اش را میگیره و اگر حرفی اونازده باشن و یا حرکتی کرده باشن که من ناراحت شده باشم بخواهم عنوان بکنم دعوا میشه یا میگه زدن که زدن چی شده حالا و طوری رفتار میکنه که من نفر آخر تو زندگیش هستم دوست داره هر جا مادرش میره اونم بره اگه بگم من نمیایم میگه مگه بهت بی احترامی کردن د مورد مسائل مالی تو زندگی که دیگه نمیشه حرف زد فقط وقتی میگه ندارم دیگه نباید حرف بزنی و اگر م داشته باشه میگه به کسی ربطی نداره ولی وقتی که من سر کار می رفتم باید می فهمید چقدر گرفتم و همیشه ساپورتش می کردم الان هم 2 ماهی هست که حسابی میونمون بهم خورده رفته به مادرش گفته زنگ بزنه به مادر من هرچی علیه من بوده به مادرم گفتد مادر من هم جوابشونو داده البته من تا آون موقع توی ا :( ین چند سال به مادرم حرفی نزده بودم الان موندم چی کار کنم تا یه حرف می زنم دعوامون میشه توروخدا کمکم کنید. فکر کنم با خانمی هم رابطه دوستی برقرار کرده باشه ولی من بروش نیاوردم.

Re: کمکم کنید

سلام نیره جان عزیزم همه مردا رو خاوادشون حساسن من 4 ساله ازدواج کردم و خوشبختانه اینو زود فهمیدم بخاطر همین تو روابط مادر شوهرم با شوهرم دخالت نمی کنم چون این حقو ندارم که چرا مادر شوهرم به شوهرم انقدر جلو من میرسه؟ چون مادرشه یا هیچ وقت نشده اگه خانوادش بمن حرفی زدن که ناراحت شم به شوهرم بگم چون این بچه بازیه معلمومه که مرد دوست نداره زنش از خانوادش ایراد بگیره . حتی از مادر شوهرم پیش شوهرم تعریف می کنم و بهش میگم که خیلی مامانشو دوسش دارم . اینجوری خیلی بهتره. بهتره هیچوقت تو روابط شوهرت با خانوادش دخالت نکنی. حتی اگه شوهرت ازشون دلخور باشه و پیشت دلخوریشو بگه بازم بدیهاشونو نگو و حتی بگو از قصد ناراحتت نکردن. من 1 سال اول خیلی مشکل داشتم اما الان خوشبختانه خیلی از زندگیم راضیم و شوهرمو دوست دارم .
ارسال پست

بازگشت به “اخلاق و وظایف همسر داری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان