پنج رفتار تربیتی والدین که برای رشد کودک مضر است

#1
روش تربیتی که در مورد کودک خود به کار می برید به میزان زیادی در شکل گیری شخصیت او در آینده تاثیرگذار است. با رفتارهای نامناسب در تربیت فرزندتان آشنا شوید.


پنج رفتار تربیتی والدین که برای رشد کودک مضر است"آنچه به فرزندانتان آموخته‌اید که برای خودشان انجام دهند، باعث تبدیل شدن آن‌ها به انسان‌هایی موفق می‌شود، نه آنچه که برای آن‌ها انجام می‌دهید." آن لندرز

تربیت خوب به این معنی است که کار دشوار و طولانی مدتی در پیش دارید. به سرمایه‌گذاری‌های معقول و بلندمدت فکر کنید: این سرمایه‌گذاری‌ها در نهایت سود زیادی در پی دارند. هنگامی که کودکان را تربیت می‌کنیم و از اشتباهات خاص پرهیز می‌کنیم، احتمال اینکه فرزندانمان به افراد بزرگ‌سال شایسته، مهربان، و متعادل تبدیل شوند بسیار بیشتر است. 5 اشتباه تربیتی که باید از آن‌ها اجتناب کنید در ادامه آمده است:


راحت‌تر ساختن زندگی برای بچه‌ها

مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که بچه‌ها ممکن است به ندرت دلسردی، ناامیدی، و اضطراب را تجربه کنند. این اساساً بدین معناست که وقتی آن‌ها به بزرگ‌سالی می‌رسند، آمادگی لازم برای فراز و نشیب‌هایی که زندگی، کار، و روابط به شکلی ناگزیر برای آن‌ها خواهند آورد را ندارند.

هنگامی که بچه‌ها در یک آزمون رد می‌شوند یا تیمشان شکست می‌خورد، باید برای تشویق و حمایت آن‌ها همراهشان باشیم، نه این که جلوی اتفاق افتادن این جور چیزها را بگیریم. بهتر است تمرکز خود را بر روی روش‌هایی قرار دهید که می‌توانید برای مقابله با مشکلات در اختیار بچه‌ها بگذارید. یکی از روانشناسان به نام مادلین لوین می‌گوید که باید به کودکان نوپا اجازه دهیم که هنگام یادگیری راه رفتن به زمین بخورند. این روش باید هنگامی که فرزندان بزرگ می‌شوند و با چالش‌های دیگری روبه رو می‌شوند نیز ادامه پیدا کند.


بی‌توجه بودن نسبت به اظهارنظرها

رفتار تربیتی والدینیکی از مدرسان روانشناسی در دانشکده‌ی پزشکی هاروراد در مورد طعن‌های نسنجیده هشدار داده است. قضاوت‌ها یا نظرات منفی می‌توانند تأثیر ماندگار و مضری داشته باشند. عواقب اظهارات ناراحت‌کننده، نسنجیده، و خشن را در نظر بگیرید. این اظهارات می‌توانند بر رشد کودک تأثیر معکوس بگذارند و به عزت نفس او آسیب بزنند. والدین باید مراقب آنچه که میگویند باشند و همچنین در مورد زبان بدن دقت کنند.


تشویق و تحسین بیش از حد از طرف والدین

این مسئله طرف دیگر قضیه‌ی ناراحت کردن و غیرحساس بودن به نیازها و نگرانی‌های کودک است. در این مورد والدین در تحسین و تشویق خود مبالغه کرده و به ندرت خود تلاش فرزندشان را تحسین می‌کنند، بلکه به کودک میگویند که او واقعاً باهوش و زیباست یا در ورزش خوب است و غیره.

بنابر تحقیقات انجام‌شده در دانشگاه استنفورد، تحسین تلاش به جای استعداد در کودکان 1 تا 3 ساله مؤثر است. این کودکان 5 سال بعد به نظر بهتر قادر به مقابله با چالش‌ها بوده و انگیزه‌ی بیشتری دارند.

این‌طور به نظر می‌رسد که بچه‌ها در فیسبوک هم بیش از حد اشتراک‌گذاری می‌کنند، که این یکی دیگر از روش‌های افزایش خودخواهی در کودک است. طبق نظر برخی از متخصصان، این کودکان در خطر تبدیل شدن به افرادی غیرفعال و بی‌کفایت در بزرگ‌سالی قرار دارند.

والدین اغلب تمایل دارند که رفتار بد را نادیده بگیرند. این بهترین دستورالعمل برای کودکان است که یاد بگیرند چگونه برای بیرون آمدن از شرایط دشوار دروغ گفته و تقلب کنند، به جای آنکه مسئولیت کارهای خود را به عهده بگیرند.


مراقبت بیش از حد از کودکان

رفتار تربیتی والدین"ما نباید بیش از حد از فرزندان خود مراقبت کنیم، بلکه باید به آن‌ها اجازه بدهیم که بیرون از خانه بازی کنند تا فرصت‌ها و چالش‌های دنیای اطراف خود و این که چگونه ایمن باشند را درک کنند. " یکی از اعضای پارلمان بریتانیا

مقاله‌ی جالبی وجود دارد که به بررسی این موضوع که کودکان هنگام بازی کردن باید چه تعداد ریسک کنند می‌پردازد. یادگیری ریسک کردن به معنای کسب اعتمادبه‌نفس و نیز یادگیری در مورد حد و مرزها است. کودکان نیاز دارند که ریسک کنند و یاد بگیرند که چگونه در آن‌ها موفق شوند. این یک عنصر اصلی بزرگ شدن است.

در یک نظرسنجی از کودکان 7- 12 سال در انگلستان ، بیش از 50٪ گفتند که آن‌ها از بالا رفتن از درختان منع شده بودند، زیرا این کار بیش از حد خطرناک در نظر گرفته می‌شد.


عدم توانایی در متوقف کردن غر زدن کودکان

رفتار تربیتی والدینبسیاری از والدین مجبور می‌شوند که وقتی فرزندشان چیزی می‌خواهد تسلیم غر زدن او شوند. اگر تسلیم شویم کودک یاد می‌گیرد که غر زدن‌های مداوم واقعاً موثر است و بعدها هر تلاشی را برای تحمیل عواقب و ایجاد محدودیت بی‌ثمر می‌گذارد.

بار دومی که کودک شروع به غر زدن در مورد همان درخواستی که داشت می‌کند، تنها سه کلمه بگویید، "پرسیدی جواب دادم".

سپس می‌توانید توضیح دهید که این سؤال را قبلاً جواب داده‌اید. حتی می‌توانید آنچه که کودک پرسیده بود را دوباره تکرار کنید و سپس پاسخ خود را نیز تکرار کنید تا کاملاً واضح شود! این کار باعث صرفه‌جویی زیادی در زمان شما می‌شود، زیرا لازم نیست که خود شما نیز شروع به غر زدن کنید یا توضیحات زیادی دهید. تنها این تکنیک را جایگزین کنید و همیشه از آن استفاده کنید.اغلب دیده‌شده که والدین راه آسان و سریع را انتخاب می‌کنند، اما آن‌ها زمینه‌های مشکلات بیشتری را در آینده ایجاد می‌کنند. روش‌های امتحانشدهی مذکور ارزش وقت گذاشتن را دارند.


منبع:http://wiki.5040.ir/%D9%BE%D9%86%D8%AC- ... D8%AA.html


Re: پنج رفتار تربیتی والدین که برای رشد کودک مضر است

#2
طراحی ردیاب خودرو

طراحی ادوات الکترونیکی مانند ردیاب خودور بیشتر از اینکه نیاز به دانش دانشگاهی داشته باشد متکی به تجربه است .

بدون تجربه محصول طراحی شده فقط بر روی میز کار خواهد کرد و اگر در فضای باز و در محیط مورد نظر تست شود اکثرا با اشکال مواجه میشود .

گروه ردیاب کارینا با ۵ سال سابقه در زمینه طراحی ردیاب خودرویی آماده طراحی ردیاب خودور با امکانات مورد نظر شما میباشد .ما میتوانیم ایده های شما را به محصول تبدیل کنیم .

طراحی ردیاب کمک میکند تا شما بتوانید یک کسب و کار جدید را ایجاد کنید و به اشتغال زایی کشور کمک کنید .

ردیاب خودرو متشکل از اجزای مختلفی اعم از تغذیه و بخش ارتباط اینترنتی و اس ام اس و بخش دریافت اطلاعات جی پی اس از ماهواره و همچنین میکروکنترل های دستگاه که نقش پردازنده دستگاه را دارند ، همچنین در دستگاه های تولیدی ما از حافظه داخلی استفاده شده تا بتوان در شرایط عدم آنتندهی موقعیت ها را در درون خودو ذخیره کند .
قیمت ردیاب خودوردر طراحی محصول باید همیشه قیمت تمام شده آن نیز مد نظر قرار بگیرد ،

محصول خروجی از زیر دستان شما باید امکان رقابت با محصولات ایرانی و خارجی مختلف را داشته باشد .

هنر طراحی این است که با کمترین هزینه تمام شده بتواند یک محصول با کیفیت ارایه کند .

گروه کارینا به عنوان تولید کننده ردیاب خودرو آماده همکاری با شرکت های همکار در زمینه طراحی و تولید ردیاب خودرو میباشد .


برای مشاوره در زمینه طراحی ردیاب خودرو با شماره ۰۹۱۲۰۹۳۸۳۹۰ تماس حاصل نمایید


طراحی ردیاب خودرو

طراحی ردیاب خودرو
هماهنگی نرم افزار و سخت افزار ردیاب

برنامه نویسی انجام شده بر روی ردیاب های خودور باید هماهنگ

با سخت افزار تست شود و باگ گیری بر روی آن انجام شود .

اینکه نرم افزار را بتوان با سخت افزار هماهنگ کرد یکی از مواردی است که از تجربه ناشی میشود .

شما میتوانید از گران ترین ماژول ها و میکروکنترولر های موجود در بازار استفاده کنید

ولی عدم توانایی در برنامه نویسی میتواند پروژه شما را با مشکل روبروهمانطور که در مقالات قبلی اشاره کردیم همین عدم تجربه ها باعث شده

تا محصولات ایرانی با عدم کیفیت مواجه باشند و نتوانند بازار خود را در بین محصولات خارجی تثبیت کنند .

برای آشنایی با کارکرد سامانه ردیابی به این لینک کلیک کنید .


چرا طراحی ردیاب خودرو را به کارنیا بسپاریم ؟

همواره باید به این نکته توجه کرد که تجربه همواره نقشی حیاتی در بحث طراحی دستکاه های الکترونیکی از جمله جی پی اس خودرو بازی میکند .

تیم ما با تجربه بیش از ۵ سال کارکرد با انواع ردیاب های خودرویی موجود در بازار و تجربه در زمینه واردات این محصول میتواند به شما این اطمینان را بدهد را که بهترین طراحی ردیاب توسط تیم ما انجام خواهد شد .

ما میتوانیم بر اساس نیاز های شما ردیاب طراحی و سورس کد نرم افزاری و نقشه سخت افزاری آن را در اختیار شما قرار دهیم .
بحث رجیستری و ردیاب های خودرویی ؟

اکنون که این مقاله نگارش میشود یعنی شهریور سال ۹۷ طرح رجیستری برای تمام دستکاه ها اعم از موبایل و تبلت اجرایی شده است و به مدت کوتاهی دستگاه های دیگری نظیر ردیاب های خودرو و جی پی اس ها و دزدگیر های سیمکارتی و مودم ها نیز شامل این طرح میشوند . با اجرای این طراح واردات ردیاب ها با مشکل مواجه شده و باید مجوز های مختلف برای آن اخذ شود . اما اگر شما تولید کننده این محصول باشید این فرآیند برای شما راحتتر خواهد بود و به راحتی میتوانید مجوز های لازمه را دریافت کنید .


طراحی ردیاب خودرو های سنگین

ما میتوانیم بر حسب نیاز های شما ردیاب هایی دارای سنسور های دما و رطوبت طراحی و تست کنیم . همچنین با این امکان شما میتوانید دمای داخل یخچال خودرو و میزان رطوبت آن را کنترل کنید و در صورت نیاز بتوانید دمای آن را با توجه به مواد موحود در آن کم یا زیاد کنید . همچنین ما میتوانیم از سنسور هایی بهره ببریم که دارای سنسور داخلی رطوبت نیز هستند و با استفاده از آنها شما میتوانید رطوبت خودرو یا تریلی خود را کنترل کنید .
https://carina-tech.com
ارسال پست

بازگشت به “خانواده”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان