Re: کارشناس مامایی لطفا کمکم کنین حالم بدهههههههههه

قانون این است که اولین روزی که دومین خط در مثبت ترین وضعیت بوده ، روز مثبت شدن محسوب شود.
از ماه بعد زودتر شروع کنید که دو روز منفی هم قبل مثبت شدن ها داشته باشیم.
البته افراد دیگری هم جز شما بودند که کلاً نتیجه معقولی نتوانسته ایم از نتیجه کیتهاشون داشته باشیم و این به معنای این نیست که تخمک گذاری مشکل داشته بلکه کیت درست عمل نکرده احتمالاً.

كارشناس مامايي فيروز

سلام
خیر عزیزم. علمی اش این است که بعد از 1 هفته تاخیر قاعدگی نشان دهد. اما تجربه ی مادران این بوده که پس از 1 روز تاخیر هم گاهاً مثبت رو نشان داده است اما منفی بودنش تا زیر 1 هفته تاخیر، لزومآً بارداری را منتفی اعلام نمیکند
كارشناس مامايي فيروز

لکه بینی دارم کمکم کنید

باسلام عزیزم من هفته 9بارداری هستم واز هفته گذشته لکه بینی هام شروع شد دکتر شیاف وآمپول تجویز کرد وتوی سونو مشخص شده که جفت جلوهست واستراحت مطلق هستم 5روز اول شیاف هارا هرشب گذاشتم و5 روز دوم1شب در میان بعض اوقات اصلا لکه بینی ندارم وبعضی اوقات لکه بینی به اندازه یه بندانگشت به رنگ قهوه ای دارم بدون دردامروز جمعه وهمه مطب ها تعطیل ان چکار کنم؟خطری برام داره این لکه ها ؟خطر سقط؟ لطفا راهنماییم کنید

سلام،خدا قوت
لطفا کمکم کنین
جواب آزمایشم به قرار زیر بود
T.s.h 1.46
F.s.h 5.78
I.h 15.81
پیش دکتر که رفتم گفت احتمالاتنبلي تخمدان دارم و چون یک ماه ونیم بود پریود نشدم آمپول پروژسترون تجویز کردن که زدم ولی هفت روز
گذشته و پریود نشدم،قرص متفورمين هم دادن که هفته اول صبح و ظهر و شب نصفه و هفته دوم صبح و شب یکی بخورم که از ترس چندقدم رایی نخوردم
میشه کمکم کنین.و نظرتونو بدین،ممنونم

سلام،خدا قوت
لطفا کمکم کنین
T.s.h 1.46
F.s.h 5.78
I.h 15.81
پیش دکتر که رفتم گفت احتمالاتنبلي تخمدان دارم و چون یک ماه ونیم بود پریود نشدم آمپول پروژسترون تجویز کردن که زدم ولی هفت روز
گذشته و پریود نشدم،قرص متفورمين هم دادن که هفته اول صبح و ظهر و شب نصفه و هفته دوم صبح و شب یکی بخورم که از ترس چند قلو زايی نخوردم

Re: لکه بینی دارم کمکم کنید

hamed نوشته شده:باسلام عزیزم من هفته 9بارداری هستم واز هفته گذشته لکه بینی هام شروع شد دکتر شیاف وآمپول تجویز کرد وتوی سونو مشخص شده که جفت جلوهست واستراحت مطلق هستم 5روز اول شیاف هارا هرشب گذاشتم و5 روز دوم1شب در میان بعض اوقات اصلا لکه بینی ندارم وبعضی اوقات لکه بینی به اندازه یه بندانگشت به رنگ قهوه ای دارم بدون دردامروز جمعه وهمه مطب ها تعطیل ان چکار کنم؟خطری برام داره این لکه ها ؟خطر سقط؟ لطفا راهنماییم کنید
لکه بینی و خونریزی کلآً بارداری را کمی از حالت خیلی ایمن خارج می کنند اما لزومآً به معنای تمام دانستن کار و ... نیست. بسیاری از مادران تا آخر 3 ماهگی خونریزی پراکنده داشته اند اما بارداری شون به لطف خدا تا انتها به سلامت رسیده .
اما شیافتون رو مرتب مصرف کنید.
كارشناس مامايي فيروز

nini naz نوشته شده:سلام،خدا قوت
لطفا کمکم کنین
T.s.h 1.46
F.s.h 5.78
I.h 15.81
گذشته و پریود نشدم،قرص متفورمين هم دادن که هفته اول صبح و ظهر و شب نصفه و هفته دوم صبح و شب یکی بخورم که از ترس چندقدم رایی نخوردم
دوست عزیزم متفوریمن محرک تخمک گذاری نیست که چند قلوزایی بیاورد. فقط تنظیم غدد می کند و برای نظم سیکلتون تحویز درستی بوده!
برای آمپول تا 10 روز هم فرصت هست. از عدم بارداری مطمئنید؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان