بهترین آرایشگاه را برای شب عروسی خود انتخاب کنید

#1
سالن زیبایی عروس
پیدا کردن یک سالن زیبایی خوب و آرایش عروس در روز عروسی مهمترین دغدغۀ عروس است. برای اینکه در شب عروسی خود منحصر به فرد ترین میکاپ عروس، گریم عروس و بهترین شینیون عروس را داشته باشید، پس از جستجوی سالن زیبایی و اطلاع از قیمت آرایشگاه های عروس در شمال تهران، از بین آرایشگاه زنانه شمال تهران، بهترین آرایشگاه عروس شمال تهران را انتخاب کنید تا بهترین باشید.

سالن زیبایی و آرایش عروسی

در انتخاب آرایشگاه برای آرایش روز عروسی خود موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب آرایشگاه خوب و مناسب بسیار مهم است، رفتار و سلوک آرایشگر و پرسنل آرایشگاه است و اینکه شما با بودن در آنجا احساس راحتی داشته باشید و بتوانید نظرات خود را در مورد میکاپ، شینیون خود به آرایشگرتان بگویید.

از خدماتی که آرایشگاه در زمینۀ آرایش عروس ارائه می دهد مطلع شوید و مدرک یا مدارک فنی یا تخصصّی آرایشگر خود را ببینید و از اعتبار آن اطمینان حاصل کنید.

در این انتخاب نزدیک بودن آرایشگاه به محلّ سکونت، آتلیه یا تالار پذیرایی را در نظر داشته باشید.

کارهای قبلی آرایشگر خود را ببینید و تا جایی که ممکن است از افرادی که زیاد در آنجا رفت و آمد دارند تحقیق کنید.

آرایشگری را انتخاب کنید که خلاق باشد.

آرایشگری را انتخاب کنید که چهره شناس باشد و بداند برای هر فرم صورت، چه میکاپ و شینیونی را به کار ببرد. مثلاً استفاده از آرایش خلیجی برای افرادی که پوست و موی روشن دارند پیشنهاد نمی شود.

آرایشگری را انتخاب کنید که در سبک آرایشی که به کار می رود، با مهارت تمام چهرۀ واقعی شما را حفظ کند نه اینکه با گریم عروس چهره ای مصنوعی ایجاد کند، آن چنان که خودتان هم پس از اتمام کار برای خودتان غریبه و نا آشنا باشید!

اگر آرایشگری دارید که مدت هاست او را می شناسید، مراجعات زیادی با آرایشگاه او دارید، از کارش راضی هستید و می دانید که در کار خود نکات مهم و مدرن را رعایت می کند، ریسک نکنید و آرایش عروسی خود را نیز به او بسپارید؛ در غیر اینصورت، اگر آرایشگر جدیدی در نظر دارید، قبل از موعد عروسی خود یکی دو بار به او مراجعه کنید و از اخلاق و کارش آگاهی های لازم را کسب کنید. اگر از بین دوستان و آشنایان کسی را سراغ دارید که آرایش روز عروسی اش را دیده اید و از آن خوشتان آمده است شما هم می توانید با خیال راحت تری از آن آرایشگاه استفاده کنید.

پیش از شروع کردن آرایش، لباس عروس، تاج و تور عروسی خود را به آرایشگر تان نشان دهید زیرا از این طریق به آرایشگر خود کمک می کنید تا در مورد سبک شینیون بهتر تصمیم بگیرد و شینیونی را بر موهای شما اجرا کند که با مدل لباس عروس (به ویژه یقه) تور و تاج همخوانی داشته باشد.

اگر قصد مانیکور کردن ناخن هایتان را دارید، چند روز قبل به آرایشگر خود بگویید و هماهنگی های لازم را در این مورد انجام دهید.

در صورتی که تمایل به رنگ کردن مو های خود دارید، رنگی را انتخاب کنید با چهره، نوع آرایش که در روز عروسی انجام خواهید داد و همچنین سن و سال شما مطابقت داشته باشد. آرایشگرتان شما را در این مورد راهنمایی خواهد کرد.


آرایشگاه عروس
آرایش عروس
آرایشگاه زنانه
شینیون عروس
سالن زیبایی
ارسال پست

بازگشت به “مراحل ازدواج”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان

cron