کارشناس محترم راهنمایی بفرمایید

shahla.b
عضو جدید
عضو جدید
پست: 5
تاریخ عضویت: چهار شنبه 13 شهریور 1392, 8:05 am
تماس:

کارشناس محترم راهنمایی بفرمایید

پستتوسط shahla.b » چهار شنبه 20 شهریور 1392, 6:34 am

با سلام
من 33 سال دارم .7سال پیش ازدواج کردم که حاصل اون یک پسر ناز که الان 3 سالشه. تمام دوران بارداری با سایت شما بودم و از جواب سوالهام استفاده می کردم.حدود 2 سال هست که ار قرص سیتالوپرام 20 و آلپرازولام (نصف هر شب) استفاده می کنم. گذشته از اینکه احساس می کنم از نظر ذهنی تنبل شدم میل جنسیم هم خیلی کم شده. البته لازم به ذکر هست که من کلا میل جنسی خیلی قوی نداشتم و الان اوضاع بدتر هم شده.این قضیه خیلی ناراحتم می کنه.لطفا بفرمایید چه کنم؟ با تشکر.

نمایه کاربر
KarshenaseMamaee
كارشناس گروه بهداشتي فيروز
كارشناس گروه بهداشتي فيروز
پست: 13270
تاریخ عضویت: یک شنبه 5 مهر 1388, 6:00 am
تماس:

Re: کارشناس محترم راهنمایی بفرمایید

پستتوسط KarshenaseMamaee » پنج شنبه 21 شهریور 1392, 6:06 am

سلام
شهلا جان! امیدورام که این حالتتون هم به زودی برطرف بشه اما از عوارض با شیوع بیشتر سیتالوپرام :ناتوانی در فعالیت جنسی هم هست. بد نیست یک مشاوره دیگر با درمانگرتون برای تجدید نظر در دارو ها یا .. داشته باشید در هر حال 2 سال مصرف خیلی ست
از ریلکسی و اندکی گیجی هم مربوط به آلپرازولام می تواند باشد.
البته مسلم است که تشخیص ارتباط داشتن یا نداشتن وضعیتتون با داروها فقط به عهده ی متخصص اش می باشد
كارشناس مامايي فيروز


بازگشت به “مراحل ازدواج”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان