اهمیت واکسن‌ها

#1
واکسیناسیون از نکات ضروری برای سلامتی کودکان شماست. در این مقاله علت اهمیت این کار و آماده سازی کودکان برای واکسیناسیون توضیح داده می شود.


اهمیت واکسن‌ها

هر مادر فوق العادهای می‌خواهد هدیه قدرت ابر انسانی در مقابل بیماری‌ها را به فرزندش بدهد. با خواندن این مقاله اطلاع پیدا کنید که چرا انجام واکسیناسیون مرتب کودکتان، موثرترین اقدام برای رسیدن به این هدف خواهد بود.سرخک چیست؟ علائم فلج اطفال چه هستند؟ اوریون چه طور؟ اگر شما مانند بسیاری از والدین امروزی باشید، ممکن است در مورد این بیماری‌های جدی دوران کودکی چیزی شنیده باشید، اما احتمالاً در مورد اینکه این بیماری‌ها در واقع چه هستند اطلاعات کمی دارید. و این تعجب‌آور نیست، حتی برخی از پزشکان امروزی، به بسیاری از بیماری‌های دوران کودکی، بیش از یک عکس در کتاب‌های پزشکی نزدیک نشده‌اند. و اینکه چرا برخی از این بیماری‌ها، تنها یک خاطره‌ی دور پزشکی هستند( و چرا امروزه بچه بودن بسیار بی‌خطر است) دلیلی دارد. این دلیل، واکسیناسیون دوران کودکی است. به لطف واکسیناسیون، سرایت گسترده‌ی بیماری‌هایی مانند آبله، فلج اطفال، دیفتری، سرخک، سرخجه، و اوریون_ بیماری‌های کشنده‌ی دوران کودکی که زمانی برای بچه‌های کشورهای مختلف تهدید جدی بودند_ اینک اجتناب‌پذیر است.


اهمیت واکسن‌ها در حال حاضر

اهمیت واکسن‌


چرا باید به واکسن زدن به کودکتان ادامه دهید:

برای اینکه واکسن‌ها بتوانند به محافظت از کودکان ادامه بدهند، واکسیناسیون کودکان باید ادامه پیدا کند_ و اینجاست که نقش مادر مشخص می‌شود. اگرچه هیچ پدر یا مادری دوست ندارد ببیند که سوزنی به سمت کودکش نشانه رفته است، ادامه دادن واکسن‌های کودک، یکی از بهترین روش‌ها برای کمک به حفظ سلامت او ( و دیگر کودکان و بزرگ‌سالان در جامعه) می‌باشد. و باور کنید یا نه، انجام آن از چیزی که فکر می‌کنید راحت‌تر است. فقط این مراحل ساده را دنبال کنید تا واکسن‌هایی را که کودکتان نیاز دارد برایش تهیه کنید.درباره‌ی آن گفتگو کنید: هیچ کس اهمیت واکسن‌ها را به اندازه‌ی پزشک کودکتان درک نمی‌کند. با او در مورد اینکه کودک چه واکسن‌هایی را و در چه زمانی باید دریافت کند صحبت کنید، و اطمینان حاصل کنید که برنامه‌ی مصون‌سازی فرزند کوچکتان، به‌روز باقی بماند.اهمیت واکسن‌آماده‌باشید: به کودکتان کمک کنید که واکسن‌ها (تزریق آمپول) را تحمل کند- چیزی که باعث پرت شدن حواس او می‌شود ( مانند یکی از اسباب‌بازی‌های مورد علاقه‌اش) را همراه بیاورید و در صورت تمایل بعد از واکسن زدن به او جایزه بدهید.کار خوب خود را ادامه دهید: حتماً برای مراجعه منظم به دکتر برنامه‌ریزی کنید تا بتوانید واکسیناسیون را به درستی انجام دهید.منبع:http://wiki.5040.ir/%D8%A7%D9%87%D9%85% ... D8%A7.html


ارسال پست

بازگشت به “ازدواج”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان