Re: زایمان زودرس

سلام خدمت شما ....طاعات وعباداتون قبول من بهد 6ماه صبر دوباره باردار شدم و الان تو هفته 6هستم و هنوز سونو نرفتم و خیلی نگرانم تصمیمگرفتم هفته 8یا 9برم که نخوام نگران بشم..من روزی که ازمایش خون دادم برای بارداری تازه اون روز موعدپری بود و اندازه بتا64.45بود با توجه به اینکه هنوز یک روز ام از موعد پری نگذشته بود که آز دادم این بتا خوبه یا نه?'??بعدمن این بار برای بارداری مریضی دکتر افلاطونیان هستم و ایشون گفتن باید سرکلاژ دوبل یا دولایه بشم به نطرتون میتونم نتیجه بگیرم با این سرکلاژ??در صورتی که اقای دکتر افلاطونیان به غیر از شلی دهانه رحم وجود عفونت و کمبود شدید کلسیم هم علت زایمان قبلیم میدونن ممنون از راهنمایی شم ...سلامت باشید

جای خالیت را انقدر با چشمانم آب میدهم تا کنارم سبز شوی

ebi tap11 نوشته شده:سلام خدمت شما ....طاعات وعباداتون قبول من بهد 6ماه صبر دوباره باردار شدم و الان تو هفته 6هستم و هنوز سونو نرفتم و خیلی نگرانم تصمیمگرفتم هفته 8یا 9برم که نخوام نگران بشم..من روزی که ازمایش خون دادم برای بارداری تازه اون روز موعدپری بود و اندازه بتا64.45بود با توجه به اینکه هنوز یک روز ام از موعد پری نگذشته بود که آز دادم این بتا خوبه یا نه?'??بعدمن این بار برای بارداری مریضی دکتر افلاطونیان هستم و ایشون گفتن باید سرکلاژ دوبل یا دولایه بشم به نطرتون میتونم نتیجه بگیرم با این سرکلاژ??در صورتی که اقای دکتر افلاطونیان به غیر از شلی دهانه رحم وجود عفونت و کمبود شدید کلسیم هم علت زایمان قبلیم میدونن ممنون از راهنمایی شم ...سلامت باشید
سلام
طاعات شما هم قبول باشه .ممنونم
بله نرمال بوده دوست عزیزم.
بله انشالله میگیرید.استرس رو از خودتون دور کنید بسیاری از مواقع سرکلآژ نارسایی سرویکس را جبران می کند
كارشناس مامايي فيروز

سلام ،ممنون میشم اگه به سوالم پاسخ بدین ! خانم دکتر من تو هفته 29 بارداری زایمان زودرس داشتم طبق سونوهایی که انجام داده بودم همه چی از جمله طول سرویکسم نرمال بود البته کم کاری تیرویید هم داشتم ولی زیر نظر پزشک دارو مصرف میکردم روز 17 مهر کمردرد داشتم فکر کردم به خاطر سرماخوردگی هستش تا ظهر تحمل کردم وقتی رفتم دکتر گفتن دهانه رحم چهار سانت باز شده برا بارداری بعدی کی میتونم اقدام کنم اگه قبل از شش ماه اقدام کنم مشکل پیش میاد ؟آیا این بار باید رحمم دوخته بشه ؟ مادرم مانع از این میشه که تو آینده برا دوخت دهانه رحم اقدام کنم ولی میترسم ... توروخدا راهنماییم کنید حالم خیلی بده از نظر روحی داغونم .ممنون

سلام ممنون میشم اگه به سوالم جواب بدین ؟خانوم دکتر من تو هفته 29 بارداری زایمان زودرس داشتم با سونوهایی که انجام داده بودم طول سرویکسم نرمال بود البته کم کاری تیرویید داشتم که زیر نظر پزشک دارو میخوردم . آیا من میتونم زودتر از شش ماه برا بارداری اقدام کنم ؟ آیا تو بارداری بعدی حتما باید دهانه رحم دوخته بشه ؟اگه دوخته نشه ممکنه بازم این اتفاق بیفته توروخدا راهنماییم کنین . ممنون

سلام
دوست عزیزم ! زایمان های زودرس دلایل متفاوتی دارند. اگر علن زایمان زودرس شخصی، ناکفایتی سرویکس باشد؛ بله سرکلاژ(دوختن دهانه رحم) ضرورت دارد(و البته پروسه ای نیست که نگرانی داشته باشد و ...)
رحم باید به حالت اولیه ی خودش برگردد و سپس بارداری صورت گیرد. این زمان را تا از درمانگرتون مجوز نگرفته اید اقدام نکنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من پارسال در هفته ۲۴ زایمان زودرس کردم که طول سرویکسم بالای ۴۰ بود
و امسال در هفته ۱۷ با وجود سرکلاژ و استراحت مطلق کیسه آب از واژن خارج شد بدون اینکه پاره بشه مثل گلابی ،
من دچار انقباض شدم بعد از عمل البته با قرص کنترل شد بعد ۴ روز بدون احساس درد گویا بخیه سرکلاژ باز شد البته از گوشت درومده بود
ایا راه درمانی هست
به نظرتون دکتر رو عوض کنم
دکتر با سابقه و تقریبا اکثر فامیل پیش ایشون بودن از ۳۶ سال قبل
و همه سالم بچه ها رو در آغوش گرفتن
تحصیلات تکمیلیشون در فرانسه بوده و در سال هم برای بروز شدن میرن به فرانسه

خیلی میترسم که دوباره اینطور بشه
لطفا راهنمایی کنید
اعتماد به دکتر؟!
و راه پیشنهادی برای افرادی که مشکل منو دارن؟!
ارسال پست

بازگشت به “زایمان زودرس”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان