سلام دوست قشنگم من دیروز رفتم سونو خدارو شکر همه چیز طبیعی بود ضربان قلب جنین 154 بود و ساک حاملگی هم دیده شد وخلاصه هم سونولوژیست تایید کرد که همه چی خوبه هم دکترم بعدش که رفتم تایید کرد ولی بعد از اینکه اومدم خونه ورفتم دستشویی لک دیدم(اول صورتی بعدش قهوه ای شد)بعد هم سمت راست زیر دلم وطرف راست کمرم درد میکرد نمیدونم اینا از چی شد ممکنه بخاطر اینکه با اتوبوس رفتم واومد واتوبوس هم خیلی شلوغ بود وبد هم میرفت من هم رو پا بودم باشه ؟چون از دیشب که استراحت کردم خیلی بهتر شدم خداروشکر درد ندارم ولکه بینی هم کمتر شده.یاممکنه در اثر سونو بوده باشه؟دوست خوبم متاسفانه دکترم هم تا یک شنبه نیست نمیدونم برم پیش یه دکتر دیگه؟یابرم شیاف پروژسترون بگیرم استفاده کنم تا یک شنبه که میرم پیش دکترم.اگه بخوام شیاف مصرف کنم دوز ومیزان مصرفش رو بهم میگید چون امروزم 5 شنبه است نمیتونم دکتر پیدا کنم خلاصه اگه میشه مثل همیشه منو با صحبتهای خوبتون کمک کنید.

سلام دوست خوبم من دیروز رفتم سونو خدارو شکر ضربان قلب جنین 154 بود ساک حاملگی دیده شد و همه چیز خوب بود بعدشم رفتم پیش دکترم اونم تایید کرد .ولی وقتی اومدم خونه ورفتم دستشویی لک صورتی وبعد قهوه ای دیدم ! نمیدونم ممکنه دراث اینکه زیاد تو اتوبوس وایسادم ودر عین حال خیلی شلوغ بود و بد میرفت باشه؟ چون کمرم وزیر دلم هم طرف راست درد میکرد یا دراثر سونو ؟خلاصه از دیشب که استراحت کردم دیگه درد ندارم ولی هنوز لکه بینی دارم ضمنا دکترم تا یک شنبه نیست امروز هم 5 شنبه است نمیتونم دکتر پیدا کنم میخواستم ببینم میشه خودم شیاف پروژسترون استفاده کنم تا یک شنبه؟چون فکر نمیکنم ضرری داشته باشه اگه میشه لطف کنید در مورد میزان ونح مصرفش موقتا راهنماییم کنید دوستون دارم .ممنونمیشم اگه زودتر جوابمو بدید :wink:

سلام
عزیزم خیلی خوشحالم که همه چیز خوب و خوش و سلامت بوده و ممنونم که مطلعم کردید.
شیافی که در چنین مواردی به مادران داده می شود سیکلوژست است که شبی 1 عدد استفاده می کنند.داروخانه هم راهنمایی می کند.
اما عزیزم به هیچ عنوان نمی شود مجازی دارو تجویز کرد و این کار اصلاً صحیح نیست.
توصیه دارم حتی شده به یک درمانگاه شبانه روزی مراجعه کنید و تجویز را به ایشان بسپارید.
در ضمن انجام ندادن اقدام تا 1 شنبه هم اصلاً به صلاح نیست چراکه لکه بینی سریعاً باید اطلاع داده شود.استراحت شدید فراموش نشود.
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست خوبم سال نوت مبارک من الان هفته 17 بارداری ام وخدارو شکر خوبم فقط فشارم که همیشه 9 روی 6 بود شده 11 روی 6ودکتر بهم آسپرین داد نمیشه بجاش سیر بخورم؟واینکه برای 18 هفته برام سونو نوشت وگفت برو پیش دکتر اکرمی ولی من وقتی زنگ زدم هیزینش رو گفتند 180000 تومان که برای من سنگینه!نسخه هم خیلی بدخطه ولی کلمات بررسی کامل سلامت جنین وناهنجاری های کروموزومی رو میتونم بخونم میخواستم ببینم این چه جور سونوییه؟سه بعدی 4بعدی یا nt؟بعدهم اگه شما جایی سراغ دارید که با تامین اجتماعی این سونو رو انجام میده مثل همیشه من رو راهنمایی کنید :wink:
ارسال پست

بازگشت به “عفونت در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان