عفونت ادراری وعفونت زنان

سلام خانم کارشناس خسته نباشید
من الان هفته 21 هستم من هفته 9آزمایش چک اپ دادم گفتن عفونت ادراری manyزده دکترم قرص داد که باعث حالت تهوع م شد ودکترم قرصمو عوض کردواین قرص افلوکساسین 200 دادهر12ساعت مصرف کردم مایعاته روزمرهمو افزایش دادم بازم این سوزش ادراری وعفونتودارم نمیدونم چراخوب نمیشم واینکه بعداز نزدیکی ترشحاته من بودارمیشود وسوزش ادراری من بیشتر
بجای اهن هم قرص ففول میخورم
ولی چشام سیاهی میره این سیاهی رفتن چشم هم زیادداشتم ودارم دلیلش چه میتواند باشد ممنون
اینکه سونوگرافی رفتم هفته 16ودوروز بود گفت جنسیته نی نی پسره ایااحتماله خطا هست
ببخشیدسوالم طولانی شد خیلی نگرانه عفونت ادراری هستم میگویند کیسه ابوسوراخ میکنه وزایمان زودرس میشه
لطفاکمکم کنیدممنون

Re: عفونت ادراری وعفونت زنان

atie2 نوشته شده:سلام خانم کارشناس خسته نباشید
من الان هفته 21 هستم من هفته 9آزمایش چک اپ دادم گفتن عفونت ادراری manyزده دکترم قرص داد که باعث حالت تهوع م شد ودکترم قرصمو عوض کردواین قرص افلوکساسین 200 دادهر12ساعت مصرف کردم مایعاته روزمرهمو افزایش دادم بازم این سوزش ادراری وعفونتودارم نمیدونم چراخوب نمیشم واینکه بعداز نزدیکی ترشحاته من بودارمیشود وسوزش ادراری من بیشتر
بجای اهن هم قرص ففول میخورم
ولی چشام سیاهی میره این سیاهی رفتن چشم هم زیادداشتم ودارم دلیلش چه میتواند باشد ممنون
اینکه سونوگرافی رفتم هفته 16ودوروز بود گفت جنسیته نی نی پسره ایااحتماله خطا هست
ببخشیدسوالم طولانی شد خیلی نگرانه عفونت ادراری هستم میگویند کیسه ابوسوراخ میکنه وزایمان زودرس میشه
لطفاکمکم کنیدممنون
سلام
درسته که برخی از سونولوژیست ها مدعی تشخیص جنسیت از 12 هفته به بالا هستند و اغلب هم درست تشخیص داده می شود . امادر هر صورت از 16 هفته به بعد از نظر علمی جنسیت در سونو کاملاً مشخص است مگراینکه پوزیشن جنین نامناسب باشد . بنابراین از هفته ی 16 به بعد به طور روتین اعتماد می شود.
برای سوزش ادراری تون : باید صبر کنیم تا این دوره ی (احتمالاً 10 روزه) نیز تمام شده و داروها اثر بگذارند اما اگر علامتها برطرف نشد حتماً باید مجدد اقدام شود.
در آزمایشتون WBC یا همان گلبول سفید هم بالا بود؟
برای سیاهی رفتن چشم: هم چک هموگلوبین و هم(از آنجا که بالای 20 هفته هستید) فشار خون مادر و آزمایش ادرار از نظر چک دفع پروتئین لازم است
كارشناس مامايي فيروز

بله گلبول سفید جلوش manyزده بود
پس چه آزمایش های لازمه
کم خونی
کشت ادرار
دفع پروتیین ادرار

فشارم 11رویه 6بود
خانم کارشناس دکتررفتم
برام قرص ففول مولتی ویتامین خارجی
ایزوپرین . هردوازده ساعت
قرص واژینال کلوکترمتازول وپماد
سفالکسین 500هر6ساعت
داد تاده روز دیگه آزمایش هاروانجام بدیم من 21هفته و2روزمه
من کمردردشدید ودرد زیرشکم شدید دارم دکتر گفت بخاطره عفونته آیا قرصها تداخل دارویی ندارن اشکال نداره قرص سفالکسینو بامولتی یا ففول خورد
خانم کارشناس دکترسونو حتی بیضه ها یه نی نیو نشون داد گفتم آقای دکترنکند بندناف باشد دکتر بندنافورنگی کرد برنگ قرمز و ابی شد اصلا وبیضه نی نی قشنگ مشخص ولایه دوران بود
دکترمم این ماه سونو ننوشتن گفتن ماه بعد
مرسی از پاسختون

سلام کارشناس محترم
من وارد هفته29شدم یک هفته است که خارش واژن گرفتم ولی ترسحم بدون بو وبی رنگ است
دکترم پماد کلوتریمازول 1درصد داد گفت وقتی سوزشوخارش گرفتی
الان من عفونت دارم?
قرص واژن هم قبلا ماه پیش دادن میتوانم استفاده کنم اگرعفونت واژن باشد؟واینکه درد پری میتواند خطرداشته باشد چون سه چهارروزه درد پری دارم قرص ایزوپرینمو ادامه بدم هر,12ساعت یکی

ایزوپرین برای تخفیف انقباضات نابه جاست و ادامه ی آن تا زمانی که درمانگرتون توصیه کرده ضروری ست اما در مورد خارش ممکن است ثانویه به یک ماده شوینده یا حتی روش شیو و ... باشد(از آنجا که ترشح عفونی ندارد) پس نگران کننده نمی تواند باشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “عفونت در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان