Re: کارشناس مامایی

فروغ گلی نوشته شده:
شنبه 1 شهریور 1399, 11:05 am
ممنون که جوابم رو دادید, تا حالا واسه خیلی ها عکسمو فرستادم ولی هیچ کس جواب نداده, خدا خیرتون بده.
به دکتر مراجعه کردم ولی هیچ انتی بیوتیکی تجویز نکردن, میگن درمان نداره, منم خیلی تو فکر هستم و اضطراب دارم. یعنی واقعا هیچ درمانی واسه این التهاب نیست?

سلام دوست عزیز
بهتر است به یکی از مراکز نازایی مراجعه نمایید در صورت نیاز درمان آنتی بیوتیک برای شما شروع خواهد شد گاهی هم نیاز به انجام لاپاروسکوپی میباشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام و خسته نباشید یه سوال داشتم ازتون ببخشید من تو هفته 16 بارداری بهم گفتم جفت جنین فوندال خلفی هستش و الان تو هفته 21 هستم دوباره رفتم سونو بهم گفتن جفتت سرراهی هستش. میگم ممکنه اشتباهی شده باشه آخه همچین چیزی ممکنه که نوع جفت تغییرکنه؟

سونو رحم

سلام من در روز 13 از پریودم سونو انجام دادم و نوشته:رحم در برش مید ساجیتال با ابعاد73×35 میلیمتر و در نمای عرضی 51 میلیمتر و میومتر هموژن مشاهده شد
ضخامت دولایه اندومتر باهم6میلیمتر
فعلا فولیکول رشد یافته در تخمدانها مشهود نیس
در محل ادنکسها کیست و توده نسج نرمی یا مایع ازاد دیده نشد
میشه تفسیرتون رو درمورد سونو بگین؟

سلام دوست عزیز
تنها مورد غیر نرمال عدم وجود فولیکول رشد یافته در این زمان از سیکل قاعدگی میباشد در صورتیکه سیکلهای منظم دارید در اواسط سیکل قاعدگی انتظار می رود ۱_۲عدد فولیکول غالب آماده برای تخمک گذاری موجود باشد.
كارشناس مامايي فيروز

خسته نباشید
دیروز بخاطر اینکه دوماهه از وسط سیکل لکه بینی خفیف دارم پیش دکتر رفتم وقتی سونو انجام داد گفت مشکوک به پولیپ هستی ولی چیز واضحی ندید,
البته گفت داخل رحمت پاکه وچیزی نمیبینم.گفت انگار پایین رحم چیزی هست.
گفت هفته دیگه برو بیمارستان تا عمل هیستروسکوپی انجام بدی.
من از عمل میترسم, یعنی راهی نیست که اول مطمئن بشم که پولیپ دارم بعد برم عمل کنم?
هزینه عمل هم بالاست, تو رو خدا راهنماییم کنید چیکار کنم?
میترسم عمل بشم بعد بگه نه پولیپ نبود, تورو خدا از نگرانی درم بیارید

سلام دوست عزیز
بهترین اقدام برای شما انجام یک سونو در مرکز سونوگرافی معتبر میباشد.متخصصین زنان معمولا تبحر و دانش کافی جهت انجام سونوگرافی ندارند.تصمیم گیری و قدم بعدی با توجه به جواب سونو انجام شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید خدمت خانم دکتر
من این ماه از روز سوم قاعدگی روزی دو عدد لتروزل و دوعدد دگزامتازون تا ۵ روز بعد از اون از روز ۸ تا ۱۲ روزی دوعدد آمپول گونال اف استفاده کردم ۱۶ قاعدگی فلکول ۱۶و۱۸و۲۰و۲۲ در تخمدان راست و۱۶ و۱۴و۱۵ در تمدان چپ آندومتریوزم ۸ بود ولی بارداری رخ نداد آزمایش قبل بارداری و تست پاپ اسمیرم دادم سالم بودم شوهرمم آز اسپرمش عالی بود علت عدم بارداری من چ بود آیا نیاز ب عکس رنگی دارم چند قاعدگی باید عکس بگیریم

سلام خسته نباشید
من این ماه از ۴ قادگی شبی دوتا قرص لتروزل و دگزامتازون و از ۸ قاعدگی دوتا آمپول هوموگ پی دی استفاده کردم ۱۳ قاعدگی سونو داخلی در تخمدان راست فلیکول ۱۴ و۱۵ ۱۶ و چپ ۱۵ مشاهده شدآندومتر ۸/۳بود دکتر گفت نیازی ب امپول آزاد سازی نیست آزاد میشن خواستم ببینم این فلیکولها کی آزاد میشن چندم قاعدگی من قاعدگی فقط با دارو میباشد امپول هوموگ با سی نالاف چ فرقی دارن
ارسال پست

بازگشت به “عفونت در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان