Re: کارشناس مامایی

KarshenaseMamaee نوشته شده:
anita00 نوشته شده:کارشناس محترم لطفاجواب بدین....
سلام عزیزم
در پست دیگرتون پاسخ دادم
امیدوارم تا الان خوش خبر شده باشید

۱۴دی یه خونریزی خیفیف ک روز بعدش در خد لکه وقتی دستشویی میرفتم بود ۱۶یه تست زدم هاله انداخت بع نظرتون چیکار کنم

سلام .من از روز 3پریود کلومید مصرف کردم بعد امپول دور ناف بعد دوتا یکجاhcgدو روز بعدش 15 روز گفتن دوفاستون بخور الان 6 روز از دوفاستون مونده من لکه صورت ترشح نارنجی دارم.پریود شدم؟یااثر دارو.قبل اون ترشحات خیلی زیاد سفید داشتم

anita00 نوشته شده:
anita00 نوشته شده:کارشناس محترم لطفاجواب بدین....
سلام عزیزم
در پست دیگرتون پاسخ دادم

۱۴دی یه خونریزی خیفیف ک روز بعدش در خد لکه وقتی دستشویی میرفتم بود ۱۶یه تست زدم هاله انداخت بع نظرتون چیکار کنم
آزمایش بتا بدید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

Elna نوشته شده:سلام .من از روز 3پریود کلومید مصرف کردم بعد امپول دور ناف بعد دوتا یکجاhcgدو روز بعدش 15 روز گفتن دوفاستون بخور الان 6 روز از دوفاستون مونده من لکه صورت ترشح نارنجی دارم.پریود شدم؟یااثر دارو.قبل اون ترشحات خیلی زیاد سفید داشتم
سلام
عزیزم هر دو حالت ممکنه
هم بارداری و ام لانه گزینی و هم لکه بینی پیش از قاعدگی
باید زمان بگذرد تا ببینیم پریود رخ می دهد یا خیر
فقط درمانگرتون باید مطلع باشند حتما
كارشناس مامايي فيروز

anita00 نوشته شده:
KarshenaseMamaee نوشته شده: سلام عزیزم
در پست دیگرتون پاسخ دادم

آزمایش بتا بدید عزیزم

چه زمانی آزمایش بتا بدم...

سلام خسته نباشید
۳۰و۳۱ خرداد رابطه داشتم باجلوگیری طبیعی میه قطره هم داخل بدنم نرفت بعد با ۶ تیر خونریزی داشتم ۳ روز ۴ روزم لک جمعا ۷ روز بعد ۴ مرداد ۳ تا بیبیچک توهر۳ وعده گذاشتم منفی شد ۶ مرداد پریود شدم همچنانم هستم ولی از دیشب بااینکه دشویی رفتنم فرقی نداشته حس تکرر ادرار دارم خیلیم کم خیلی خفیف بعضی وقتا نه همیشه پایین کمرم با زیردلم سمت راست درد میکنه البته بعدتصادفم دردمیکرد برای خوب شم ورزش همیشه میکنم درازنشست شنا لطفا بگید چون دسترسی نه بدکتردارم نه آز کمکم کنین متاسفانه باردارم

با سلام

من ازمایش غربالگری اول انجام دادم سونو NT مشکل نداشت اما ریسک ازمایشم متوسط بود که ازمایش سل فری dna انجام دادم. خوشبختانه ازمایش سل فری مشکل نداشت. امروز سونوی غربالگری در هفته 16 و 6 روز رفتم. دکتر گفت بند نافش تک شریانی هست. و برای هفته اینده سونو مجدد نوشت. ایا بند ناف تک شریانی خطرناک هست؟ مشکل از کجا بوده؟

سلام دوست عزیز
گاهی اوقات در موعدی که انتظار داشته ایم پریود شویم مختصری خونریزی اتفاق میافتد که هم از نظر حجم وهم تعداد روزها خیلی کمتر از پریود است که بعضی از مادران به اشتباه تعبیر میکنند که در زمان بارداری پریود شده اند در صورتیکه این میزان خونریزی مربوط به لانه گزینی میباشد وگرنه در حالت عادی در دوران بارداری قاعدگی اتفاق نمی افتد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “عفونت در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان