Re: کارشناس مامایی

سلام

من اولین روز آخرین پریودم 25 خرداد بود از روز سوم پریود 5 تا لتروزول خودم و روز 13 پریود آمپولhcg زدم و تا 36 ساعت بعدش اقدام داشتم و باردار شدم. توی 6 هفته و یک روز رفتم برای سونوگرافی که توی سونو بهم گفتن خیلی زود اومدی و ساک 8 میلمتر و yolk ساک دیده شد

اما جنین نبود سن بارداری رو 4 هفته و پنج روز گفتن و گفتن دوباره سه هفته دیگه باید بیای.

من پارسال یک بارداری پوچ داشتم میخواستم ببینم احتمال داره اینم پوچ باشه؟ خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید

به نظرتون این اختلاف 10 روزه بین تاریخ پریود و سن ساک طبیعیه؟ یا ممکنه پوچ باشه؟
و اینکه علائم بارداریم مثل حساس و بزرگ شدن سینه هام دیگه وجود نداره فقط همون هفته که باید پریود میشدم این حالت رو داشتم
الان فقط تکرر ادرار دارم
به نظرتون این هم پوچه؟

سلام دوست عزیز
ممکن است حاملگی درست در همان موقعی که شما تصور میکنید اتفاق نیفتاده باشد و جنین به این زمان نیاز داشته باشد تا رشد طبیعی پیدا کند پس منتظر بمانید تا در سونوی بعد روند رشد مشخص شود.ضمنا یکبار حاملگی پوچ ،احتمال حاملگیهای ناموفق را بالا نمیبرد.امیدوارم در سونوی بعدی خوش خبر باشید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید
بعد از رابطه جنسی دوبارپریود شدن بار اول هفت هشت روز مثل قبلا خفیف اینبار یکم خیلی کم ولی همون بود باردوم یه دو روز قبلش رازیانه زیره دم کردم بخورم تا پریودم منظم بشه همون روز ولی بیشتر شدید شد هفت هشت روز بارداری رد میشه؟

سلام خسته نباشید...من تو دوران عقد 6بار از قرص اورژانسی استفاده کردم الان 6,ماهه خونه دارم 2ماه جلوگیری نکردم باردار نمیشم ..البته ماه‌های اول خونه داریم کیست در تخمدان چپ داشتم با35mmبا خوردن قرص برطرف شد الآنم تیروئیدم 9/97هستش از قرص لووتیروکسین استفاده میکنم برای بارداری چیکار کنم

سلام دوست عزیز
مصرف قرص اورژانسی در دوران عقد مانعی برای بارداری شما در حال حاضر نمی باشد.احتمال حاملگی یک زوج نرمال که از هیچ روش جلوگیری از بارداری استفاده نمی کنند در طی یک سیکل ۲۰-۲۵٪ میباشد.بعد از ۳-۴ماه۵۰٪چنین زوجهایی باید حامله شوند و بعد از ۱۲ماه این رقم به ۹۵٪میرسد.پس درصورتیکه سنتان کم است و عجله ندارید میتوانید تا یکسال صبر کنید در غیر اینصورت به یک متخصص زنان مراجعه نمایید تا بررسی های لازم برای شما انجام شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام من 2ماهه پریودیم عقب افتاده سونو دادم ضخامت اندومتر 8mm وپیشنهاد ازمایش بتا رو دادن که منفی بود وتعدادی کیست ریز درهردوتخمدان دیده میشد میخواستم بدونم ممکنه کیست نباشه تخم باشه اشتباه کرده سونو ضخامت رحمم خوبه؟

سلام من 2ماهه پریودیم عقب افتاده سونو دادم ضخامت اندومتر 8mm وپیشنهاد ازمایش بتا رو دادن که منفی بود وتعدادی کیست ریز درهردوتخمدان دیده میشد میخواستم بدونم ممکنه کیست نباشه تخم باشه اشتباه کرده سونو ضخامت رحمم خوبه؟
ارسال پست

بازگشت به “عفونت در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 62 مهمان