عفونت قارچی درمان نشده

با سلام
کارشناس عزیز من الان توی هفته 28بارداری هستم و از هفته17 همه اش دچار عفونت قارچی هستم چندین بار به پزشک مراجعه کردم و انواع درمان از فبیل قرصهای واژینال کولیتیمازول ...نیستاتین وکپسولهای سفالکسین ...و دراخر از روش شستشو با سرم که توسط خود پزشک انجام شد استفاده کردم حتی شستشوی روزانه با ژل شستشو تعویض لباس زیرنخی شستشو با شامپو لباسها استفاده کردم ولی بازجواب نگرفتم چندروز بهترم دوباره شروع میشه واقعا خسته شدم در ضمن حالت تهوع شدید دوباره سراغم اومده که واقعا قابل تحمل نیست لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر

پروردگارا سرنوشتم را زیبا بنویس

سلام
دوست عزیز! خود بارداری از جمله شرایطی ست که بدن را مستعد عفونت قارچی می کند. امات اغلب اینطور است که مادران با دریافت درمان مورد نظر از این عفونت خلاص می شوند.
با توجه به اینکه ضمن رعایت تمامی موارد بهداشتی بازهم مجدداً عفونت بعد از هر درمان آغاز می شود ممکن است دچار عفونت قارچی راجعه شده باشید. توصیه دارم تحت نظر پزشک حاذقی درمان مورد نظر را در صورت عود مجدد داشته باشید.
برای بهبود حالت تهوع اولاً فراموش نکنید که بهتر است مادر به جای درمان دارویی :!: از توصیه های تغذیه ای بهره مند گردد ثانیاً با توجه به سن بارداری شما این تهوه ممکن است صرف نظر از بارداری کاملاً مربوط به تغذیه عادی شما باشد چراکه ویار یا تهوع بارداری نهایتاً تا 16تا 20 هفتگی اتمام می یابد. نکته ی دیگر اینکه درد معده از این مقوله مجزاست و جزو مواردی ست که مادر در صورت ابتلا باید به پزشک سریعاً اطلاع دهد.
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “عفونت در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان