عفونت دهانه رحم

با سلام خدمت کارشناس عزیز
با توجه به اینکه من قبل از بارداری عفونت دهانه رحم داشتم و به علت ترس از باردار نشدن از انجام فریز امتناع کردم حالا که در هفته پنجم بارداریم این عفونت برایم مشکل ساز نخواهد شد؟
البته سوزش زیادی ندارم فقط ترشحاتم تقریبا سبز رنگ و بی بو هستند.آیا در این دوران میشه درمان کرد؟با تشکر فراوان.

دوست عزیز چه بهتر بود که قبل از بارداری درمان می کردید اما اکنون نیز اگر ترشح یا علامت خاصی دارید !حتما به پزشک مراجعه کنید و جهت درمان اقدام کنید !زیرا اگر عفونت ادامه یابد امکان ایجاد عوارض زیاد است !
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:دوست عزیز چه بهتر بود که قبل از بارداری درمان می کردید اما اکنون نیز اگر ترشح یا علامت خاصی دارید !حتما به پزشک مراجعه کنید و جهت درمان اقدام کنید !زیرا اگر عفونت ادامه یابد امکان ایجاد عوارض زیاد است !
salam man kamar dard shadid,paeen kamar ke vaghtye modat va mistam,kheili badtar mishe ,mizane be paham daram,del dard ham daram,b ba moshkel dar edrar mesle fesha & takaror edrari,aya ofonat rahem daram?daram baraye bardary say mikonam alan,kole hofre shekam dard daram va pahloo ha ham dard dare! mishe komakam konid.,

سلام
دوست عزیزم! ضمن آروزی بهبودی سریع! اولاً تشخیص درد فقط با شرح حال و معاینه دقیق و انجام تست های لازم توسط درمانگر بالینی باید صورت گیرد و توصیه دارم با توجه به طولانی دردتون به هر حال یک پزشک حاذق بیابید.
اما درد پهلوها می تواند مربوط به کلیه ها باشد در اولین قدم . درد های مربوط به عفونت زنان معمولاً دردهای لگنی مبهم است و بیشتر زیر دل و نه در حد کلیه ها بالا.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “عفونت در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان