عدم محبوب بودن بین همسالان

با سلام و خسته نباشید .پسرم کلاس دوم ابتدایی هست .خیلی دوست داره با بچه ها بازی کنه اما به قول خودش میگه بچه ها من رو تو بازی راه نمیدهند. پسرم کمی مظلوم و سر ساکت هست ولی از لحاظ ادبی و درسی معلمش (هم کلاس اول و هم کلاس دوم) ازش راضی هستند حتی معلم کلاس اولش به مشاورشون هم گفته بود که از لحاظ ادبی و درسی واقعا خوب هست . من نمی دونم دلیل اینکه بچه ها بازیش نمی دهند چی هست و می ترسم از درس و مدرسه زده بشه . چی کار باید انجام بده که بچه ها بهش علاقه نشون بدن . جدیدا هم یکی از دوستان سال قبلش که امسال هم با هم همکلاس هستن بهش گیر میده که با ما راه نرو و من هم نا چارا به پسرم گفتم هر کس که دوست نداره باهات بازی کنه تو هم دیگه دنبالش نرو . ارزش تو خیلی بیشتر از این هست که بخواهی با این جور بچه ها دوستی کنی . نمی دونم بهش درست گفتم یا نه ولی این رو گفتم که اعتماد به نفسش پایین نیاد .نمی دونم چی کار کنم .بهش میگم برو با بچه های دیگه بازی کن ، میگه بهشون گفتم ولی اونها میگن نه بازیت نمیدیم یا میگن نه تعداد ما کامل هست و اگه تو بیایی تعدادمون زیاد میشه . از لحاظ وضع لباسی هم همیشه مرتب هست و از لحاظ اقتصادی هم خدا رو شکر در موقعیت بسیار خوبی قرار داریم ولی نمی دونم دلیل این رفتار بچه ها چی هست ؟ خیلی می ترسم احساس تنهایی کنه.البته این رو هم بگم که علی خودش هیچ چی به من نمیگه من خودم دائم ازش سوال می کنم امروز با بچه ها بازی کردی یا نه؟.لطفا کمکککککککککککک

ارسال پست

بازگشت به “روانشناسي”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان